Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
29. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  16 55.17%
 • Franca

  13 44.83%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 50 prej 50
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  636
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  O msu Fabregas legeni tu mar penallti si balerin te Barcelona. Ptu legen lojtar. Mir qe u hodh vete po mori dhe Clichy me vete. Lojtare ordinera, patetik, kartona, balerina, si gra t'kqija.


  po mire per pedron a ki me than dicka...hahhahahahaha...

 2. #42
  ufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Antarsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  Nje loje e mbaruar, monotone. Gjithcka vec kesaj pritej sot nga ky takim. Edhe pse tifoz i Frances, isha i ndergjegjshem per gjendjen aktuale te skuadres, dhe e dija qe nuk do te arrinin shume perballe Spanjes. Por ne parashikimet e mija, vetem kete lloj loje qe eshte zhvilluar sonte nuk e prisja. Skuadra pa fuqi, pa imagjinate, gabime te shpeshta ne pasime, vallezime ne disa situata per te kerkuar faulle me force(nje vallzim rezultoi ne penallti ama...)

  Kete vit ky europian po me zhgenjen ne maksimum, jo vetem ndeshja e sotme, thuajse te gjitha ndeshjet kane patur faza te gjata monotonie. Shpresoj te shohim futboll te hajrit ne ndeshjet e ardhshme te pakten.
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  838
  me ndeshje koti s'ka ber vaki

  franca cope -cope ,spanjolli po me ato pasime pa v l,nuk pame nje aksion te bukur

  ishalla po shikojme neser ndonje futboll per te qene dhe te shikojme finalen gjermani-itali

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar m par nga Mau_kiko Lexo Postimin
  Nje loje e mbaruar, monotone. Gjithcka vec kesaj pritej sot nga ky takim. Edhe pse tifoz i Frances, isha i ndergjegjshem per gjendjen aktuale te skuadres, dhe e dija qe nuk do te arrinin shume perballe Spanjes. Por ne parashikimet e mija, vetem kete lloj loje qe eshte zhvilluar sonte nuk e prisja. Skuadra pa fuqi, pa imagjinate, gabime te shpeshta ne pasime, vallezime ne disa situata per te kerkuar faulle me force(nje vallzim rezultoi ne penallti ama...)

  Kete vit ky europian po me zhgenjen ne maksimum, jo vetem ndeshja e sotme, thuajse te gjitha ndeshjet kane patur faza te gjata monotonie. Shpresoj te shohim futboll te hajrit ne ndeshjet e ardhshme te pakten.
  shume dakord me ty
  nuk e di po as dyluftime spo shoh si ne kampionatet e meparshme
  lojtaret me duken me "miq" se duhet apo gabohem
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #45
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  50
  Postime
  5,430
  Franca asgje ne loje nuk tregoj, bravo Spanja..

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  duhet nderruar trajneri i frances. laurent blanc nuk dha rezultat sepse ai eshte me origjine franceze, ndersa lojtaret te huaj. vetem zidani algjerian trainier mund ta shnderroje francen perseri nje kampione si ne kohen e vet.

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Gjelat pa takat...

  Spanje - Portugali, jo keq! gypsy's (mini)EuroCup. kupa mbetet ne familia bonita!

 8. #48
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Citim Postuar m par nga roni_s Lexo Postimin
  po mire per pedron a ki me than dicka...hahhahahahaha...
  I kam nja 2 sene per me ti than per Mario Mandukić. Apo i harrove kaq shpejt?
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 9. #49
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  urime spanjes per fitoren
  vari leshte

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776
  me shume kam qene per francen po qka me ba humbi ....

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •