Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Gjermania

  43 89.58%
 • Greqia

  5 10.42%
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 88
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime

  Gjermania kualifikohet n gjysmfinale

  erekfinalja e dyt e ktij europiani v prball Gjermanin dhe Greqin cila skuadr mendoni se do t kaloj n raundin tjetr?

  Sui generis

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Gjermania.

  Uroj qe pas ndeshjeve ne grupe te shohim ndeshje me te bukura dhe me me shume spektakel.

 3. #3
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  Gjermania Fiton Skuader me e mire me e forte 2-0 besoj
  por gjithashtu uroj te shikojm nje futboll te mir edhe nga fqinjet tan Greqia

  E cila prenzaton ballkanin ne kete rast
  Partizoni

 4. #4
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Antarsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Parashikoj te jete ndeshja me e dobet e ketij kampionati.....
  Logjika thote kalon Gjermania, por nese greket realizojne nje gol te paret do jete e veshtire te thyhen ne mbrojtje.
  nese do qe te kualifikohet ,Gjermania duhet ta siguroje fitoren qe ne minutata e para
  Nese arrijne e shenojne 1 ose 2 gola qe ne pjesen e pare kane te sigurte kualifikimin.....greket nuk jane ekip qe perbysin rezultate

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  une nuk e shoh te lehte ndeshjen.greket do bejn nje mur berlini ne mbrojtje shpresoj ta kete parasysh jogi low kete gje
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Antarsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  -Gjermanet ishin ne grupin e ferrit,por tashme ne kete faze do i shkaterrojne Grekt modest!
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Gjermania, ishalla i degjenero ke nai rezultat te thelle.

 8. #8

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Me duket se Kali do futet per te dyten here ne Troje

  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #9
  Juventini Maska e @Lbaneso
  Antarsuar
  15-06-2012
  Vendndodhja
  Shkupi
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gjermania do ti bombardoj xhipsat grek
  I'm proud to be @Lbanian

 10. #10
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Mendoj se kalon Gjermania me tej pa veshtiresi. Gjermania ka nje gje qe nuk e ka asnje kombetare tjeter. E vlereson do kundershtar sikur eshte i nivelit te saj.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 11. #11
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  ska shance greqia ne kete ndeshje , 3-0 per gjermanin
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 12. #12
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Pritet ndonj prdhunim ndaj Grekve, shpresoj t jet i till. 8-0 do e parashikoja
  Sui generis

 13. #13
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Pritet ndonj prdhunim ndaj Grekve, shpresoj t jet i till. 8-0 do e parashikoja
  omg, do luajn me greket se ne playstation
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 14. #14
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  No Coment!

  Gjermania eshte finalistja dhe fitues i ketij Europiani.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime n 26 postime
  Citim Postuar m par nga mario_kingu Lexo Postimin
  Gjermania Fiton Skuader me e mire me e forte 2-0 besoj
  por gjithashtu uroj te shikojm nje futboll te mir edhe nga fqinjet tan Greqia

  E cila prenzaton ballkanin ne kete rast
  ca ballkan leshi
  ata jane armiqte tane
  gjermania do fitoje 4 me 0

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  Citim Postuar m par nga Ziti Lexo Postimin
  ca ballkan leshi
  ata jane armiqte tane
  gjermania do fitoje 4 me 0
  po pse votove per greqin pra lol


  do i shkatrrojn dojcat putanat greke

  tu fillu me sotiris ninis pidhaqis.
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 17. #17
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  35
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O tifazot e Hitlerit.Kujdes se mos u skualifikon Greqia se atehere as lumi i Nilit nuk do ju laje....Mos te jeni aq te sigurte se greket, le qe kane fat te pa pare(S'kam pare skuader me me fat ,tre gola shenuan qe te tre golat nga gabimi i mbrojtjes.)Eshte edhe inati qe kane me keto historite e fundit kundra Merkelit per FMNne.Per mua jane qe te dyja skuadra te neveritshme edhe pse jetoj ne Greqi,por me mire te kaloje Gjermania se si duroj keta Greket .

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  carje mitre...
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Amon se i kam hal ne sy ato arrixhinjte...se si kaluan grupin as vete nuk e dijne. Jashte!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Antarsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hera e dyte ne jeten time qe bej tifozllik per Gjermanine.

  **** GREECE
  #finoallafineforzaJuventus

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •