Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Gjermania

  43 89.58%
 • Greqia

  5 10.42%
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 88
 1. #41
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Antarsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime n 36 postime
  I doli flaka grekut


  Une mendoj se nuk ka kuptim me i dhene me shume se 7 gola grekut

 2. #42
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Griechenland

  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #43
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Loj e dobet !

 4. #44
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 15 postime
  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  I doli flaka grekut


  Une mendoj se nuk ka kuptim me i dhene me shume se 7 gola grekut
  HAHAHA....

 5. #45

 6. #46
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Tamam e rrafme si me Playstation.
  jom bo me gjermonin.

  ke hum fare.

 7. #47

 8. #48
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ju ca marmita grekve lol

  Darius,qiti pak ato 4 vetat qe kan votu greket vlla.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 9. #49
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Sa sa se une votova Greqine ?

 10. #50
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 18 postime
  shyqyr se na pushuan veshet,ju mbyll shkarpa me ne ne fund....

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  ai muhabeti i carjes mitres qe thame pra
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Lexoje edhe Ti at q ke shkruar dhe t garantoj q do qeshsh edhe vet.

  Grekt t karikuar!!!!??? Hahahahahaha

  Grekt t fitojn me gjermant!!!!!!????? Hahahahahahah

  Edhe mundet thash.....megjithate une skam votuar per asnjonin...megjithate dy gola gjermonit ia boni... :-)

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime n 45 postime
  Gjermania me forcen qe tregoi sot mund te munde cdo ekip.Eshte skuadra me nivelin me te larte duke pare dhe pankinen ku qe te gjithe mund te jene titullare.Pak skuadra kane luksin te nisin ndeshjen duke ndrushuar gjithe repartin titullar dhe mos humbasin asgje persa i perket cilesise.
  FORZA Germania.
  MOS I NDY TEMAT no name

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Greket jane mbledh te gjithe te porta sikur jane duke hedhur fall ne filxhon hahahaha

  GOLLLLLLLLLLL
  Une tifo bej vetem per Brazilin moj shoqe....nje hamendje dhashe..... nuk dualli.... :P

 15. #55
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 18 postime
  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  Edhe mundet thash.....megjithate une skam votuar per asnjonin...megjithate dy gola gjermonit ia boni... :-)
  penalltija ishte dhurat,se vetem penallti nuk ishte ajo...

 16. #56
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  futbolli do bith dhe burra.greku merre me long se mishi u mbaru

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ishte nje fitore e merituar e skuadres gjermane pasi e dominoi komplet lojen.Ajo ne pjesen e pare krijoi shume raste per te shenuar por edhe shperdoroi shume,ndersa ne te dyten skuadra qe me e sakte duke shfrytezuar me mire rastet qe u krijuan.Ne fund fitoi ekipi me i mire!

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Antarsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Tamam e rrafme si me Playstation.
  Mos ju gzo shume ksaj fitoreje Darius. Te isha tifoz gjermon do isha i shqetsum per ket gjermani. E di ca do te thote te pesosh 2 gola nga greqia? Greku pjesen e dyte ne 3 kunderzbritje qe boni gjithsej shenoi 2 gola. Nderkohe 2 nga golat e gjermanise me shume ishin dhurate e portjerit sesa rrjedhe e nje loje bindese.

  Gjermoni akoma s'eshte perballe me nje ekip te vertete. Hiq ndeshjen e pare me portugaline qe deri diku e vuni goxha n'veshtiresi gjermonin ,ekipet e tjera kane qene merre me long mishi ,dhe kam frike se gjysemfinalja do i dhuroje shume supriza gjermonve ,e them ket per t'vetmen arsyje se nqf se ekipet e tjera si spanja ,anglia ,italia dalengadale po i fusin marsh te katert e t'peste ,gjermoni akoma po ecen me te dytin ,dhe qe ti fusi te pestin direkt ne gjysemfinale ,gjithe e dime qe eshte e pamundur
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 19. #59
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Hera e dyte qe skuadra gjermane shenon 4 gola ne nje kupe (hera e pare me ish-Jugosllavine) dhe ka lezet kur kjo eshte kundra grekeve . Kishin dhe pretendime greket
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Endri_ Lexo Postimin
  Mos ju gzo shume ksaj fitoreje Darius. Te isha tifoz gjermon do isha i shqetsum per ket gjermani. E di ca do te thote te pesosh 2 gola nga greqia? Greku pjesen e dyte ne 3 kunderzbritje qe boni gjithsej shenoi 2 gola. Nderkohe 2 nga golat e gjermanise me shume ishin dhurate e portjerit sesa rrjedhe e nje loje bindese.

  Gjermoni akoma s'eshte perballe me nje ekip te vertete. Hiq ndeshjen e pare me portugaline qe deri diku e vuni goxha n'veshtiresi gjermonin ,ekipet e tjera kane qene merre me long mishi ,dhe kam frike se gjysemfinalja do i dhuroje shume supriza gjermonve ,e them ket per t'vetmen arsyje se nqf se ekipet e tjera si spanja ,anglia ,italia dalengadale po i fusin marsh te katert e t'peste ,gjermoni akoma po ecen me te dytin ,dhe qe ti fusi te pestin direkt ne gjysemfinale ,gjithe e dime qe eshte e pamundur
  une si tifoz gjerman ndihem ashtu si thua ti dhe te jap ploteshisht drejte
  po mos harro dhe noj film se sikur ai boateng gjith lezet e shkaktoi ate penallti
  JO SEKS PARA MARTESE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •