Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
20. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Republika eke

  7 35.00%
 • Portugalia

  13 65.00%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime

  Portugalia kualifikohet n gjysmfinale

  erekfinalja e par, cila skuadr mendoni se do t kualifikohet pr n gjysmfinale?

  Sui generis

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Portugalia ka zhvilluar ndeshje te bukura kete Europian dhe e ka merituar plotesisht kualifikimin ne cerekfinale.

  Kam besim te plote se Portugalia do jete gjysemfinaliste.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  e vetmja gje qe do urrej veten eshte ndeshja ceki-greqi i vdekur isha per fitoren e tyre me 2.4 koeficient
  por kur ke lek i fut ku nuk fiton

  portugezet jane favorit po une e hedh nje vote per ceket
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #4
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Antarsuar
  29-07-2006
  Mosha
  54
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ceket jane supriza e kampionatit.
  Kane nje skuader solide dhe luajne shume kolektiv, trembjuni cekeve.
  Gezuar!$$$$$$$$$$$$
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Portugalia te treja ndeshjet ne grup, ka bere loje te bukur. Dhe me Gjermanine se meritonin humbjen. Kualifikohen portugezet.

 6. #6

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Kalon Ceku,fut legjendari Milan Barros gol per nder te ketyre Milanistave te forumit
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Bludo, pavaresisht inatit qe ke ti ndaj C.Ronaldos, ai do shpallet lojtari me i mire i ketij Europiani. Kalon Portugalia me shkelqimin e C.Ronaldos.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Portugalia i ka shancet e mdha pr t kaluar n gjysmfinale, shpresojm t shklqejn yjet e skuadrs Portugeze edhe ksaj radhe.
  Sui generis

 9. #9
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Shpresojm qe CR7 te jete shbllokuar psikollogjikisht e tashme te drejtoj skuadren ,Eshte momenti i duhur ( o sot o kurre) duhet te tregoj qe e meriton topin e arte !!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 10. #10
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Antarsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  38
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  cekia do kualifikohet me plerat potugez, ronaldo bashke me plehrat e tjere do largohen. plehrat e kane vendin ne koshin e plehreva. cekia per mendimin tim ka ekip me te organizuar.
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 11. #11
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Cekia mendoj dhe une qe kalo ne gjysem finale,pavarsishte se ne leter duket qe Portugalia eshte me favorite.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 12. #12

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Bludo, pavaresisht inatit qe ke ti ndaj C.Ronaldos, ai do shpallet lojtari me i mire i ketij Europiani. Kalon Portugalia me shkelqimin e C.Ronaldos.
  Ai eshte shume futbollist i mire,po e gjithe sjellja,aktrimet,gjestet,stili i lojes qe zgjedh te beje e ben ate antipatik. Une thash bravo per Kristinen ne ndeshjen ndaj Hollandes.
  Ndersa persa i perket lojtarit me te mire te Europianit,,,a mendoj se veshtire do ta kete me Rooney.Rooney nuk luajti dy ndeshje dhe Kristina dy ndeshje qe luajti ka bere te njejtin volum loje me Rooney qe nuk ishte ne fushe fare .

  Nejse,te shohim.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Ishalla po fitojne portugezet.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #14
  i/e larguar Maska e ahmed_tr
  Antarsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  TIR
  Mosha
  40
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mesa kam pare lojen e Portugalise, parashikimi im eshte:
  Finalja
  Portugali - Gjermani (2-1)

 15. #15
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Ai eshte shume futbollist i mire,po e gjithe sjellja,aktrimet,gjestet,stili i lojes qe zgjedh te beje e ben ate antipatik. Une thash bravo per Kristinen ne ndeshjen ndaj Hollandes.
  Ndersa persa i perket lojtarit me te mire te Europianit,,,a mendoj se veshtire do ta kete me Rooney.Rooney nuk luajti dy ndeshje dhe Kristina dy ndeshje qe luajti ka bere te njejtin volum loje me Rooney qe nuk ishte ne fushe fare .

  Nejse,te shohim.
  Rooney s'ka as shancin minimal qe te behet lojtari me i mire i Europianit. Do vendoset mes C. Ronaldo, Mesut Ozil dhe Mario Ballotelli lojtari me i mire i Europianit.

  Nese Ronaldo luan ashtu sic luajti ndaj Hollandes, s'ka kush ta ndale me.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 16. #16
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  fitore e stermerituar e portugalise...

  super ronaldo. leader i vertete.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  fitore e stermerituar e portugalise...

  super ronaldo. leader i vertete.
  shume dakord me ty
  po ca kerkonte cekia ne cerekfinale se kuptova
  asnje aksion se banen
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #18
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Ndeshje e mundimshme per Portugaline por Ronaldo e tregoi serish qe eshte deciziv dhe nje lider i vertete.

  Suksese.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Antarsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  -Nuk ishte ndeshje e bukur,por Portugezt ishin me konkret dhe kur ne loje ke ate "manekenin"mos u shqeteso se goli eshte vetem ceshtje kohe,pasi ai do vije patjeter,megjithate rivalin e ardhshem dyshoje se mund te e perballoje kombetarja Portugeze!
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 20. #20
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Me ke e ka tani Portugalia?
  Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •