Close

Rezultati i Sondazhit: Cila skuadr mendoni se do t kualifikohet m tutje?

Votues
20. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Republika eke

  7 35.00%
 • Portugalia

  13 65.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Me ke e ka tani Portugalia?
  me spanjen ose francen.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 2. #22
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  me spanjen ose francen.
  Booo,sa inat I kam francezet,qe atehere kur rrahen Brazilin per kupe bote....
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #23
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Antarsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  "Apoloni" vendos ndeshje mbas ndeshje...ironija eshte qe ky mbrojtesi Cek qe gaboi ,deklaronte per gazetaret me pompozitet "Messi eshte shume lojtare me i mire se Ronaldo".Reagoi para tij si tomahowk.
  Ceket ishin reprezentacion simpatik,korrekt por sonte rene fizikisht,nuk munden te percjellin tempon e lojes qe imponuan Portugezet.
  Ajde Cristiano elimino edhe ciganet e Spanjes.

  Ndryshuar pr her t fundit nga qeveriablu : 21-06-2012 m 17:49
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 4. #24
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Portugalia fizikusht jane shume te fuqishem dhe mund te jene opponent teper te forte si per spanjen o francen.

  Kushdo qofte nga keto dy te fundit te kualifikohet, e dime te pakten qe gjysem finalja do jete e forte e mundesisht spektakolare.

  Edhe nje gjermani-itali gjysem finale , mund ta beje akoma me te embel kete europian .

  Ps: se morem vesh se me ke ben tifo no_name ne europe.

 5. #25
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  E meritoi plotsisht Portugalia sonte, rast pas rasti vetm pritej se n ciln minut do shnohej goli. Fantastike.
  Sui generis

 6. #26
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Bludo, pavaresisht inatit qe ke ti ndaj C.Ronaldos, ai do shpallet lojtari me i mire i ketij Europiani. Kalon Portugalia me shkelqimin e C.Ronaldos.
  Kush ka kundershtime e pres ndeshjen e radhes ndaj Portugezeve. Serish fiton Cristiano Ronaldo
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 7. #27
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  portugalia u kualifikua. kulmi do ishte te kualifikohen edhe italia, greqia e spanja dhe do plotesoheshin 4 shtetet e ashtuquajtura PIGS...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Do vendoset mes C. Ronaldo, Mesut Ozil dhe Mario Ballotelli lojtari me i mire i Europianit.
  Pa pike dyshimi, as qe diskutohet kjo perle!
  Goxha jeni shtu ju specialistet e ... lol

  Lojtari me i mire ne kete Evropian;


  Iniesta ka per tua fsheh topin xhipeve te Portugalise ne gjysmefinale ;-)
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 23-06-2012 m 21:36
  #VamosArgentina

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin

  Ps: se morem vesh se me ke ben tifo no_name ne europe.
  Me Barcelonen dee

  P.S; Mire u takofshim ne finale , apo do ngelni rruges ju? :P
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Kush ka kundershtime e pres ndeshjen e radhes ndaj Portugezeve. Serish fiton Cristiano Ronaldo
  ...ate senin qe fiton nusja naten e pare te marteses
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 23-06-2012 m 22:03
  #VamosArgentina

 10. #30
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga no name Lexo Postimin
  Me Barcelonen dee

  P.S; Mire u takofshim ne finale , apo do ngelni rruges ju? :P

  ...ate senin qe fiton nusja naten e pare te marteses
  Sa qejf e ke ket senin mer burr, nuk e heq iher prej goje. Lej senet e fol per futboll.

  C. Ronaldo deri tani eshte tregu me deciziv se do lojtar tjeter per ekipin e tij. I dha kualifikimin ne grupe me 2 gola kunder Hollandes si dhe shenoi golin qe eleminoi Republiken eke.

  Europianin nuk e fiton Spanja dhe lojtari me i mire i Europianit nuk do te dale nga Spanja. Ishalla u fut edhe i gol C. Ronaldo ene tua mylli, se deri tashi e ka bo ma s'miri.

  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic
  Ps: se morem vesh se me ke ben tifo no_name ne europe.
  Si Sal Berisha, me ate qe fiton, kushdo qoft ai.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Kristina gjeti kal te ngordhur, si puna e Hollandes qe ishte deshtim i ketij Evropiani. Pastaj ajo Cekia, apapaaa eshte nje super ekip

  Po ne ndeshjet kunder Gjermanise dhe Danimarkes, e pe sa deciziv ka qene Kristina?


  Tani me Spanjen do shkelqeje fare, ka per te shenuar hat-trick lol  Europianin nuk e fiton Spanja dhe lojtari me i mire i Europianit nuk do te dale nga Spanja.
  Evropianin do e fitoje Portugalia, ndersa lojtari me i mire padyshim qe do dali Kristina.
  #VamosArgentina

 12. #32
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga qeveriablu Lexo Postimin
  "Apoloni" vendos ndeshje mbas ndeshje...ironija eshte qe ky mbrojtesi Cek qe gaboi ,deklaronte per gazetaret me pompozitet "Messi eshte shume lojtare me i mire se Ronaldo".Reagoi para tij si tomahowk.
  Ceket ishin reprezentacion simpatik,korrekt por sonte rene fizikisht,nuk munden te percjellin tempon e lojes qe imponuan Portugezet.
  Ajde Cristiano elimino edhe ciganet e Spanjes.

  ku eshte ironia ketu?

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •