Close
Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 253
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Lexues, tudej per ty dhurata

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Lexues, tudej per ty dhurata
  Po e marr une kete ,Lixuesit ska ci duhet se ka shtuar disa kg ,duhet te ece ne kembe
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Nje dhurate per Etnen.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Nje dhurate per Etnen.

  Tani do ma dergosh ?
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Tani do ma dergosh ?
  Po te dergohej dhurata, do quhej dergata.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 6. #26
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Lexues, tudej per ty dhurata


  Ueeeeh Nete do i bijm rreth e rreth Drenices me kete apo sebashku

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Po lexues se tani edhe jane asfaltuar rruget,siq ka then illyriani edhe pulat me pampersa duhet te enden andej

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-06-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  [nje dhurate per veten.

 9. #29
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  per alem de te kam xhan
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Tani do ma dergosh ?
  shume ne qejf dhuratat i paske moj hahahahaha kot nuk thone edhe mbreti si refuzon dhuratat..........oj busy a ka naj dhurat per mua more hejjjjjjjjjjjjjjjjj

 11. #31
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  shume ne qejf dhuratat i paske moj hahahahaha kot nuk thone edhe mbreti si refuzon dhuratat..........oj busy a ka naj dhurat per mua more hejjjjjjjjjjjjjjjjj
  toni urdhero keto haha i mban mend
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  toni urdhero keto haha i mban mend
  hahahahhahahah oj bukuroshe shume flm ......ty meriton shpirtin dhurat me ta jap ......je shume e sjellshme ....te perqafoj shume...

 13. #33
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  ua ua cfare privilegji fitova nje zemer te mire shum te gjithen per muaaaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  ua ua cfare privilegji fitova nje zemer te mire shum te gjithen per muaaaaa
  privilegj eshte me njoft njerz te mire si ty bukuroshe.....

 15. #35
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Nje luleshtridhun per e panjohura dhe glorin.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #36
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime


  Per te gjithe, zgjidhni dhe shijoni lool

 17. #37
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Per Z.Agim...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #38
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Emri: iPhone5_Concept.jpg

Shikime: 190

Madhėsia: 28.6 KB  Nete , nese nuk te pelqen ky Iphone5 prit deri te del 5S Ky eshte per ty paswordin e ka Drenica

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Po e marre ket deri sa te vije ai tjetri Lexues

  Flm ,une ta kam dhuruar ter ate vetur ty shiqoje njeher si arush eshte

 20. #40
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Po e marre ket deri sa te vije ai tjetri Lexues

  Flm ,une ta kam dhuruar ter ate vetur ty shiqoje njeher si arush eshte

  Nete, pas ramazanit kesmet ta sjelli ne diten e 3-te te bajramit banu gati veshu mire se po shkojm edhe te tetovarja87 me kerr qe ma sjelle ti mysafir

Faqja 2 prej 13 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •