Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Avokati denohet per tax evazion.30 muaj burg.

  Nje avokat ne New jersey,qyteti Jersey
  City u denua me 30 muaj burg per tax evazion.
  Sipas hetimeve del se avokati Francis Cutruzzula
  nuk kishte paguar taksat per 12 vjet rresht,
  qe prej vititi 2000 deri ne 2012
  Sipas vendimit te gjykates Avokati
  do paguaje $238,000 per taksa te pa
  paguara si dhe gjobe 6mije dollare.
  http://www.nj.com/hudson/index.ssf/2...ntenced_t.html
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  e paska kape lapsi per kontroll kete
  edhe ky paska qene shume tamaqar, 200 mije dollare ky i ben per 2 jave pune.

 3. #3
  paska hap ndonji gazete amerikane e i paske marr me rradhe lajmet?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •