Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga USA NR1 Lexo Postimin
  une sa e kuptoj Blizoo nuk eshte kunder TV Alsat, por thote se pse mbi 7 ore ne dite jep filma Turqisht e Shqip jo dhe pse quhet Program Shqiptar e Turk jo

  Pershendetje
  ,
  Po O vlla, normal qe jane ne mode filmat Turqe dhe askush nuk eshte kunder por ky Alsat-M gjate tere dites , seriale te njepasnjishme ne gjuhen Turke .
  Pasi qe i ka vu vehtes TV "Kombetar" atehere , ku jane ato emisone kombetare ?
  A ka ndare kohe per ta ?
  TV i poshter , qe ska se behet me i poshter .
  Paramendoni sikur te tregonin TV Turke ne Shqip atje , se paku per shqiptaret atje se si do reagonin .

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-06-2012
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga USA NR1 Lexo Postimin
  une sa e kuptoj Blizoo nuk eshte kunder TV Alsat, por thote se pse mbi 7 ore ne dite jep filma Turqisht e Shqip jo dhe pse quhet Program Shqiptar e Turk jo

  Pershendetje
  ,
  Po ato programe ne gjuhen shqipe qe tere diten japin futbollin ANGLEZ ,ITALIAN ,FRANCEZ,SPANJOL tani si ti quajme ato,ore ky si duket nuk eshte ne vete ,vete e kritikon dhe vete i shiqon ato filma ,une per vete nuk shiqoj anje film tek alsati

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-06-2012
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blizoo Lexo Postimin
  Leshoje menjehere Alsat M dhe me trego cfare po shef , pleas ?
  kishte raklama ... i kenaqur tani apo do akoma ,para 4 oresh isha ne tetove

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga LIGAVECI Lexo Postimin
  kishte raklama ... i kenaqur tani apo do akoma ,para 4 oresh isha ne tetove
  Ok , flmnd.atehere cfare po shef tani ?

 5. #25
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga LIGAVECI Lexo Postimin
  Po ato programe ne gjuhen shqipe qe tere diten japin futbollin ANGLEZ ,ITALIAN ,FRANCEZ,SPANJOL tani si ti quajme ato,ore ky si duket nuk eshte ne vete ,vete e kritikon dhe vete i shiqon ato filma ,une per vete nuk shiqoj anje film tek alsati
  ato jane programe Sporti

  asnjehere se shikoj tv Alsat po sa here qe telefonoj ne shtepi me thojne se jam duke e shikuar ate filmin turqe

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga USA NR1 Lexo Postimin
  ato jane programe Sporti

  asnjehere se shikoj tv Alsat po sa here qe telefonoj ne shtepi me thojne se jam duke e shikuar ate filmin turqe
  USA NR1 poo mir e kan cfar te shohin skalon koha hehe
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blizoo Lexo Postimin
  Pastaj me trego, pasi qe qenke adhurues i Alsat -Turk , cfare ke pare para 4 oresh ?

  hahaha dmth para 3 viteve ishte Alsat-spanjolli simbas teje  po pas disa vitevee tjera si do jet
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  hahaha dmth para 3 viteve ishte Alsat-spanjolli simbas teje  po pas disa vitevee tjera si do jet
  Cfare do te jete nuk behet Shqiptare
  Ke edhe spanjole akoma aty , pa merak .
  Ja ku e ke programin e dites : http://alsat-m.tv/programi_ditor.html
  Prej dy serialeve Spanjollisht , vie ne mos gaboj edhe dy Indisht ,pastaj me 5-6 fillon te rrah zemra per Turkun e "madherishem "
  Me trego moj Tete pas 6 ore cfare po shef ne kete moment ne Alsat se une e kam fshire

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blizoo Lexo Postimin
  Cfare do te jete nuk behet Shqiptare
  Ke edhe spanjole akoma aty , pa merak .
  Ja ku e ke programin e dites : http://alsat-m.tv/programi_ditor.html
  Prej dy serialeve Spanjollisht , vie ne mos gaboj edhe dy Indisht ,pastaj me 5-6 fillon te rrah zemra per Turkun e "madherishem "
  Me trego moj Tete pas 6 ore cfare po shef ne kete moment ne Alsat se une e kam fshire
  Nuk e shikoj keshtu qe as qe e kam iden cfar do ket


  po ti pse e ke inat ke TV ??????
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 10. #30
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  Nuk e shikoj keshtu qe as qe e kam iden cfar do ket


  po ti pse e ke inat ke TV ??????
  Sepse ben popullaritet ne emer te shqiptareve dhe asgje nuk ben per shqiptaret (pa edhe linkun gjate tere dites se cfare ka per te shiquar aty ) , dhe te njejtit mundohet ne menyre indirekte ti asimiloj .
  Kjo ska dyshim per ata qe ndihen Shqiptare .

 11. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-06-2012
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eu bre blizoo ,une jam i sigurt se nuk e ke inat alsatin se jep filma turq ,po si me duket tjeter kund flen lepuri Ø

  p.s perseri ka reklama ,po ma thuaj ti se cfar ka tani ne al sat ??

 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga LIGAVECI Lexo Postimin
  eu bre blizoo ,une jam i sigurt se nuk e ke inat alsatin se jep filma turq ,po si me duket tjeter kund flen lepuri Ø

  p.s perseri ka reklama ,po ma thuaj ti se cfar ka tani ne al sat ??
  Sipas plan programit perseri Turqe
  Tani seriozisht ,
  Betohem ne te gjithe familjen se nuk jam partiak dhe kurre skam votuar as BDI e as PDSH qe mos te mendosh se gjoja e paska inati PDSH-ja e qe une do ja ul autoritetin =JO.
  Por ju disa qe i shiqoni , keni simpati te turqit e jo te Alsati , dhe kjo juve ju dhem qe nuk doni ta pranoni .
  Ju pershendes miko . fundi , eshte e drejta e jote edhe e juaja cka shiqoni ...
  Por bejeni pyetje vehtes , pse ata Shqiptare qe jane me miliona skane asnje te drejte ne gjuhen e vet te ken se paku nje program ne Shqip , bile 2 ore ne dite ?
  Kete pyetje as qe ja beni vehtes , po nejse ...

 13. #33
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-06-2012
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o blizoo edhe une jam a partiak ,por te them te drejten as alsatin nuk e shiqoj shume ,kam ndjekur vetem filmin dashuri dhe denim ,alsatin e kam mare inat se shpesh i kam shkruar per ceshtjen e shtrejtimit te rrymes ,pasi qe nuzk kane kthyer pergjigje i kam mare inat ,cfar nuk u kam thene ,por kjo nuk do te thote se ata nuk kane te drejte te japin filma te tille ,sport,pizzicato ,ani cat emisionin e YELMAZIT e kam inat se ma sjelle boki 13 at pederastin maqedon,por nuk do te thote tani se ata nuk bejne ,kerko nga memedheu qe ti ndaloje filmat turqe se ata i shiqojne ma shume se ne maqedoncat

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •