Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  E Pakuptimte!

  Qe po mbyllen temat ne menyre abuzive kjo po dihet tashme,por te mbyllej dhe kjo tema me poshte, sinqerisht me duket shume e cuditshme dhe pa arsye..


  Mundet te japi njeri ndonje sqarim per kte verejtje?!


  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=66857
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  S`behet fjal me mar ndonje pergjigje ktu..
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  S`behet fjal me mar ndonje pergjigje ktu..
  pasi te kryhet Kampionati Europian merr pergjigjen

 4. #4
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Pse ankohesh mer cun? Ja ket temen ta kan len hap. Mos u qaj se ke per te hanger ban. Liri, demokraci, Liri, demokraci.
  Moderator, e di vet ti...

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Rruga Tirane-Elbasan po mbaron.

  Kemi rruge te tjera per te diskutuar.

  ohuhaaa hala me te vjetrat ju. Hecni me hapin e kohes ju apo jo ?

 6. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Tema eshte e hapur. Do jete mbyllur gabimisht gjate ndonje komande per pastrim shkrimesh.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •