Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 224
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Shqiptaret ne Itali.

  Si thoni per temen e re?!


  Ciao a tutti!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime

 3. #3
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Gur gur behet kalaja?

  Ju flet radio meteo, koha e vrenjtur ,si surratet tona diten e hene lol me shi e ere , parashikohen stuhira dhe strengata. Keshillohen ēizme llastiku dhe ēadra anti bresher
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 4. #4
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pershendetje per te gjithe, jave te mbare.

  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Gur gur behet kalaja?

  Ju flet radio meteo, koha e vrenjtur ,si surratet tona diten e hene lol me shi e ere , parashikohen stuhira dhe strengata. Keshillohen ēizme llastiku dhe ēadra anti bresher
  [Perla] Ketej nga ne dielli e nxjerr ndonjehere koken te dritarja e na pershendet... eshte fresket edhe pse ndonje tek tuk ka dal per plazh
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 5. #5
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Juve ju mban koha me hater :@ Ketu eshte pus uff fillim jave ufffffffffffff

  Si je ti sot? Ai u zgjua
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #6
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Juve ju mban koha me hater :@ Ketu eshte pus uff fillim jave ufffffffffffff

  Si je ti sot? Ai u zgjua
  Jo moj ketej mban koha me hater gjermanet qe ikin ne plazh me ēorape treēerekshe hahaha.
  Une mire, jam zgjuar heret se kisha njerez dje per darke dhe nje mal me ene pa lare, u bera nuse e mire dhe i mbarova qe ne pike te mengjesit
  Ai i madhi u zgjua... ai i vogli akoma gjumash po me shpall lufte, s'ka kujt t'i ngjaje hahaha

  Jave te mbare zemer... rendesi ka te jete koha pus jashte e diell brenda. Te puccccc fort.
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 7. #7
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Ah zemrat e mia sa me ka marre malli per ju Dielli na ka lene shendetin si brenda e jashte kjo eshte e keqia. Po arratisem tani me shpejtesine e eres, po humba bus-busin ngela ne shtepi
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #8
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Ah zemrat e mia sa me ka marre malli per ju Dielli na ka lene shendetin si brenda e jashte kjo eshte e keqia. Po arratisem tani me shpejtesine e eres, po humba bus-busin ngela ne shtepi
  Mbaro provimet dhe hajde beje plazhin ketej, keshtu heq mallin me ne e shplodhesh.

  Kalofsh bukur zemer
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Gur gur behet kalaja?

  Ju flet radio meteo, koha e vrenjtur ,si surratet tona diten e hene lol me shi e ere , parashikohen stuhira dhe strengata. Keshillohen ēizme llastiku dhe ēadra anti bresher
  Zura radhen...po rrezik ske mbajt nai here radhe per vajguri ti!

 10. #10
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Se mos lesh teme pa mar pjese ti plako...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Po mi plake po!

 12. #12
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Ato guret ashtu, mua me kujtojne kur luanim me pafka Si u ngryset njeres
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 13. #13
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Po mi plake po!
  .........CIAO!
  https://www.behance.net/robberysk1100

 14. #14
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  pure le trombe d'aria ci mancavano tra scosse di terremoto e nubifragi...

 15. #15
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Ciao a tutti!

 16. #16
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Ciao Deno...mire je?
  https://www.behance.net/robberysk1100

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-03-2012
  Postime
  648
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  denua esht intoccabile, dmth mafioz lol

 18. #18
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Me mire kshu..paskemi nje te forte ne grup..
  https://www.behance.net/robberysk1100

 19. #19
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  ciaooooo a tutti , viva la terronia
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 20. #20
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  uau ca vape sot... lum kush banon afer detit

  http://<iframe class="restrain" titl...="0"></iframe>

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •