Close
Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 224
 1. #41
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Lonaxhinj mirmbrema!!

  A jeni tu u ba gati per n'memedhe??

  .......................


  N'lidhje me skandalin e dipllomes, i ban nje pytje Renzo Bossit:
  "Che cosa ce tra Montenegro e Macedonia???"


  Renzoja pasi mendohet, pergjigjet i sigurt:
  "Tra Montenegro e Macedonia ce un buon cafe!!"

  .
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #42
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Mirembrema! Si jeni ketej?
  https://www.behance.net/robberysk1100

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga UnivP Lexo Postimin
  Sa eshte perafersisht bileta Tirane - Rome kthyese gjate muajit Nentor ?
  leviz min 70 - max 120
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-05-2012
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  leviz min 70 - max 120
  Faleminderit shume.

 5. #45
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Donim vape ne? Na merziti koha e vrejtur me shi? Pa problem, tani bejme sauna natyrale

  Hello njeres , si jeni me dehidratimin
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #46
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  keq perlaa..na ka rene tensioni, dhimbje koke..edhe festen e fundvitit e kam bere duke pi kafe dhe ilaēe per koken ne vend qe te behesha tape...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 7. #47
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Ah te kuptoj e dashur, pas disa moment act-esh,per vete, kuptova qe problemi ishte me rrenjesor, ilaci me i mire mbetet alkooli mendova pas pak e kisha harruar dhimbjen e kokes, amaaa kur u zgjova une dhe dhimbja kokes ishin zyrtarisht ne hasmeri keshtu qe mos u bej pishman qe s'je bere tap
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #48
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  edhe tani jam si e trullosur nga kjo vapa....
  https://www.behance.net/robberysk1100

 9. #49
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Semos je e trullosur nga ndonje gje tjeter Se vapa s'ka arritur maksimumin e saj, po kur te shkojne temperaturat mbi 40° ēfare do besh kete vit te harrojme ajrin e kondicionuar, me rritjet e fundit qe pati ēmimi i energjise, fatura e Enelit ishte me e kripur se zakonisht
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ciao a tutti.
  E dini at shprehjen qe thot: italiani sono buoni per manxhare macaroni e per cagare in pantaloni????
  Na falni per gramatiken eeee :P

 11. #51
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  O mi ti, qe iken e nuk thu asigjo?
  Ngaqe po iki cik si shpesh kohet e fundit prandaj s'ja vlen te them

  La vita non si spiega, si VIVE!

 12. #52
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  43
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  "Fiore", una vita spezzata a 27 anni

  Sapeva entrare nelle vite degli altri in punta di piedi, un suo sorriso spazzava via ogni tristezza». C’č chi ricorda Fiorentina Zoto volteggiare col body rosa e la fascia lilla, raggiante e determinata nei ferrei esercizi di ginnastica ritmica. Chi l’ha vista sognare sul suo futuro matrimonio, chi semplicemente ha condiviso con lei due chiacchiere e un caffč. «Ma la cittą deve sapere che era pulita, una ragazza rara. Non beveva, non fumava neppure sigarette. Lo scriva per favore».
  E’ questo il messaggio impastato di lacrime e rabbia di parenti e amici della 27enne precipitata dal cavalcavia di via Cremonese. Un volo ancora senza un perché che ha spezzato la vita di Fiore, cosģ la chiamavano, quella di Giacomo Carrera, 70 anni, e Concetta Aleo, 69 anni, i coniugi siciliani che stavano viaggiando in A1. Bella, con quella pelle ambrata e i capelli corvini, con «quel sorriso di chi č capace di fronteggiare la vita», ripete chi la conosceva bene. Estroversa, garbata, sempre pronta a darsi da fare per parenti e amici. Lavorava come impiegata all’Input 2000, ditta che si occupa di servizi informatici per banche ed enti pubblici. (...)


  marre nga gazeta parmense
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 13. #53
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  48
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime
  Dolen per piknik e la jeten.
  Babai i du femive eshte mbyutyr sot ne lumin Tanaro ne Asti pasi shpetoj du femit e tij qe po rrezikonin ti merte rrjedha e forte e lumit.
  Te dy femit e tij 6 dhe 8 vjece shptuan ,ndersa babai i tyre i lodhur e mori rryma dhe e gjeten somozatoret a 20 metra nga vendi ngajrjes.

 14. #54
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  "Fiore", una vita spezzata a 27 anni

  Sapeva entrare nelle vite degli altri in punta di piedi, un suo sorriso spazzava via ogni tristezza». C’č chi ricorda Fiorentina Zoto volteggiare col body rosa e la fascia lilla, raggiante e determinata nei ferrei esercizi di ginnastica ritmica. Chi l’ha vista sognare sul suo futuro matrimonio, chi semplicemente ha condiviso con lei due chiacchiere e un caffč. «Ma la cittą deve sapere che era pulita, una ragazza rara. Non beveva, non fumava neppure sigarette. Lo scriva per favore».
  E’ questo il messaggio impastato di lacrime e rabbia di parenti e amici della 27enne precipitata dal cavalcavia di via Cremonese. Un volo ancora senza un perché che ha spezzato la vita di Fiore, cosģ la chiamavano, quella di Giacomo Carrera, 70 anni, e Concetta Aleo, 69 anni, i coniugi siciliani che stavano viaggiando in A1. Bella, con quella pelle ambrata e i capelli corvini, con «quel sorriso di chi č capace di fronteggiare la vita», ripete chi la conosceva bene. Estroversa, garbata, sempre pronta a darsi da fare per parenti e amici. Lavorava come impiegata all’Input 2000, ditta che si occupa di servizi informatici per banche ed enti pubblici. (...)


  marre nga gazeta parmense
  Kjo gocA ne foto kush eshte?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 15. #55
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Kjo gocA ne foto kush eshte?
  Po ta lexosh pjesen , kupton qe eshte vajza per te cilen flitet.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #56
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Plako ku je ti me mire,ca ke bo :P
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 17. #57
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  O zot sa vape...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-11-2011
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ?!

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Kjo gocA ne foto kush eshte?
  sa va bja?

 19. #59
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  48
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime
  Sao kthehem nga liqeni magior ishte dhe va e uji nxeht

 20. #60
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  pershendetje forumista qe jetoni ne itali

  kisha nje pyetje per ju, ne vecanti per ata qe kane nenshtetesi italiane. une u kujtova cik si teper vone dhe e bera kerkesen vetem para nje viti. sipas ligjit brenda dy viteve nga data qe eshte bere kerkesa ke te drejte te marresh nenshtetesine italiane. por dihet si eshte burokracia ketu, dhe ne qytetet e medha kjo procedure mund te zgjase edhe 5 vjet. mua me intereson me shume milano. problemi eshte se me duhet patjeter veres tjeter, pra nuk mund te pres me shume se nje vit tjeter dhe mendova te kerkoj ndihmen e nje avokati, meqe vete pertoj e s'kam kohe t'i futem ligjeve e te shkruaj ato lettere di diffida o richiesta per accesso agli atti qe me sa kam lexuar ne internet ndihmojne ne pershpejtimin e praktikes.
  nese ndonjeri nga ju ka patur nje eksperience te ngjashme, dmth ka kerkuar ndihmen e nje avokati ne lidhje me kerkesen per nenshtetesi, do isha mirenjohese nese do me tregonte eksperiencen e tij dhe ne ka patur sukses.

Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •