Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Antarsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,836

  Reagimi i dhunshem i doktorit pervers ndaj gazetareve te emisionit investigativ

  Ne fillim filmohet me kamera te fshehta ndersa ngacmon seksualisht nje paciente dhe me pas ne ballafaqim me gazetaret plas perleshja


  http://www.liveleak.com/view?i=d23_1338908197
  Ngjeshur me brezin e se vertets,parzmoren e drejtsis,mburojn e besimit dhe shpatn e Fryms.

 2. #2
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  hahahahahaha kur e paska dhene kete Keto jane rrac e qelbur, plakusha te degjeneruar
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834

  Mjekun pervers e kapn n flagranc!

  Pasi sht incizuar se si e prek dhe e puth pacienten n pjest intime, onkologu italian, Alberto Rinaldi, sipas t gjitha gjasave do t prfundoj prapa hekuarve. Pr videon q n gjyq do ta vrtetoj keqtrajtimin seksual, ata q kan meritn e ktij zbulimi jan gazetart.

  Lajmin pr tmerret q po ndodhin n nj ordinanc n Rom e ka pranuar televizioni “Canale 5”, q pastaj e ka drguar ekipin pr t biseduar me Alberto Rinaldin.

  Mjeku fillimisht i mohoi akuzat e abuzimit seksual t pacientve t tij, e pastaj u nervozua duke sulmuar fizikisht gazetarin dhe dy kameramant. Sipas mediave italiane, ekipi i televizionit ka ftuar policin pr ndihm.Policia italiane po e heton rastin, ndrsa sht shum e mundshme q kundr mjekut pervers do t iniciohet procedura gjyqsore.  Ja dhe video ku mjeku sulmon fizikisht gazetaret italiane te Strscia la notizia.

  http://www.liveleak.com/view?i=d23_1338908197

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e teta
  Antarsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  ky qen qe QEN!

  por edhe kjo femra nuk duket se po rreziston boll,cak ka mundesi qe e ka provokuar ,pasi ja paska vene edhe cam aty,sikurse edhe te rasti Pango,e provokoi e provokoi ajo goca pa fund,dhe po mor pse jo pasi ta ka enda.

  tym ka vetem aty ku ka zjarr.

 5. #5
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,137
  Ky qenka chuck norris, i baska bere zbor gazetareve !
  Cdo gje eshte relative...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,265
  Shko vizitohu po ta mbajti
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  Bo cfare perversi,
  Nje gje jam kurioze te di gazetaret kane te drejte te filmojne edhe kunder deshires se personit ne ambjentet personale.
  Ka qene rasti i nje mjeku te familjes i cili u jepte ilace per gjume pacienteve dhe i perdhunonte pastaj.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Marya : 11-06-2012 m 04:08

 8. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-09-2011
  Postime
  329
  Nuk te ka faj mjeku mashkul kur ti si torollice shkon dhe i paraqet gjijte bashke me pjeshken!
  Pse e paska fajin mashkulli qe i qohet? Eshte mese normale dhe natyrale qendrimi i mashkullit perballe gjinise partnere ku paraqiten pjeset intime!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,265
  Citim Postuar m par nga JacobGold Lexo Postimin
  Nuk te ka faj mjeku mashkul kur ti si torollice shkon dhe i paraqet gjijte bashke me pjeshken!
  Pse e paska fajin mashkulli qe i qohet? Eshte mese normale dhe natyrale qendrimi i mashkullit perballe gjinise partnere ku paraqiten pjeset intime!
  Ne fakt atij ska te drejte qe ti cohet
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-09-2011
  Postime
  329
  Citim Postuar m par nga Etna Etna Lexo Postimin
  Ne fakt atij ska te drejte qe ti cohet
  Sipas ligjit te njeriut kjo eshte e vertete, sipas atij natyral mashkuli mbetet mashkull dhe e ka te veshtire te permbaje ndjenjat natyrale perballe pjeseve intime te partnerit te tije natyral!

  E njejta gje do te ndodhte sikur nje femer te vizitonte mashkuj tek pjeset e tyre personale

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •