Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Destro
  Anėtarėsuar
  29-05-2012
  Vendndodhja
  Gjithanej nga pak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkese per AOp te kanali #Shqiperia

  A ka munci me mor nji acc..?? Jam Ish Ai_CuNi_Dr..

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O mashtrus pse rre? Sje ai_cuni_dr ti. Pastaj aop do maresh kur t'besh 3 muaj me nick te rregjistruar se ankohet renato po e more me perpara.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga El_Culpable_ : 10-06-2012 mė 01:05

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Destro
  Anėtarėsuar
  29-05-2012
  Vendndodhja
  Gjithanej nga pak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po nuk rrejte icik ne jete je budalla... sjom Ai_CuNi_Dr se tallem :P

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Destro
  Anėtarėsuar
  29-05-2012
  Vendndodhja
  Gjithanej nga pak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do i pergjigjet njeri kerekeser time per AOp ???

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Destro
  Anėtarėsuar
  29-05-2012
  Vendndodhja
  Gjithanej nga pak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kerkeses****

 6. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Kerkesa eshte qesharake, aspak bindese dhe keto komentet ne formen e talljes e bejne te pavlefshme!

  Kur te mesoni cfare eshte respekti ejani serish!

  Pergjigjia eshte negative! Temen e quaj te mbyllur!
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime
  ore ca osht AOp ???

  ndonjė ndihmė europiane?
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •