Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2012
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkese per aop te #shqiperia

  jam aldo 22 vjec nga berati me nick aldo__ ne chat......dua te shtohem aop per te kontribuar per chatin .... jam online 6 ore ne dit, nga ora 12:00 deri ne 04:30....nga ora 00:30 deri ne oren 03:00

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2012
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  kerkese per aop te #shqiperia

  jam aldo 22 vjec nga berati me nick aldo__ ne chat......dua te shtohem aop per te kontribuar per chatin .... jam online 6 ore ne dit, nga ora 12:00 deri ne 04:30....nga ora 00:30 deri ne oren 00:03

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Aldo.

  Per mua aprovohet si kerkese.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Edhe per mua ..
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  edhe mua aldo ma thone

  kjo vlen edhe per mua

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hajd ishalla e merr
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga DarK^NiGhT Lexo Postimin
  Hajd ishalla e merr
  Per mua jo

 8. #8
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Nqs ka mundesi a mund te mos postoje njeri tjeter pervec personave perkates qe meren me shqyrtimin e kesaje kerkese ?!

  Ju flm.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Nqs ka mundesi a mund te mos postoje njeri tjeter pervec personave perkates qe meren me shqyrtimin e kesaje kerkese ?!

  Ju flm.
  pse ju cenojm kopetencat ?

 10. #10
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Pse ? Si ? Ku ? Po pse xhanem pse ?

  Keto ju plakin para kohe ju grave

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Pse ? Si ? Ku ? Po pse xhanem pse ?

  Keto ju plakin para kohe ju grave
  ku gruja ahahahahahahahah

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  un tham qe kjo bora duhet bo shefe ne chat
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  un tham qe kjo bora duhet bo shefe ne chat
  Kshu them dhe un

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •