Close

Rezultati i Sondazhit: Cili ekip mendoni se do te fitoj Euro 2012

Votues
44. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Gjermania

  20 45.45%
 • Franca

  2 4.55%
 • Hollanda

  5 11.36%
 • Anglia

  4 9.09%
 • Italia

  9 20.45%
 • Spanja

  4 9.09%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 37
 1. #1
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Cili ekip do t fitoj Kupn e Europes 2012

  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 2. #2
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Do doja Gjermania, por.....
  fiton Spanja ose ..... Anglia
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime n 45 postime
  Fiton Gjermania
  MOS I NDY TEMAT no name

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Antarsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  36
  Postime
  1,153
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Mendoj se ky kampionat do te ket "surpirz", ku edhe pse favorit me te medhej jan Spanja, Gjermania dhe Holanda, une mendoj qe fitues do te jet njera nga 3 kombetare me pak te favorizuara por qe jan kombetare te medha si Anglia, Italia dhe Franca....
  _____________________________________
  I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 5. #5
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  FITON
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 6. #6
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 12 postime
  Gjasat m t volga i ka Italia, do t doja t fitonte Englandi por fiton Spanja!

 8. #8
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Edhe per mua Europianin e fito Gjermania,Por edhe Franca ka nje ekip mjaft te forte dhe teper solid,me nje trajner qe po trego mjaft vlera qe vertet jan per tu respektuar dhe admiruar.


  Gjermania favorite kryesore.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Bajraku
  Antarsuar
  29-02-2012
  Postime
  499
  Faleminderit
  4
  6 falenderime n 6 postime
  Anglia......

 10. #10
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  mendoj se hollanda mund te bej suprizen e radhes!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 11. #11
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Nuk mund te quhet surprize Hollanda.

  Mos harro qe ishte finaliste e boterorit te kaluar dhe fale Robben (humbesi i finaleve) e humbi ate ndeshje

 12. #12
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Italia.
  Arsyeja?
  Sepse jam tifoz i saj.


  Forzaaa juve-italia .

 13. #13
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime n 12 postime
  Votova pr ekipin anglez, meq edhe e simpatizoj n kt gar futbolli t Evrops, por favorit pr t ngadhnjyer kt vit sht ekipi gjerman. Megjitht, pohimi im sht joprcaktues, duke qen n dijeni pr befasit q mund t jen eventuale.
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 15. #15
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Italia, meqe jam, kam qene dhe do jem me to. Just in case my second choice eshte Anglia. Manchester United

 16. #16
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Nuk mund te quhet surprize Hollanda.

  Mos harro qe ishte finaliste e boterorit te kaluar dhe fale Robben (humbesi i finaleve) e humbi ate ndeshje
  Problemi eshte se po e ngrene ket Gjermanin ne qielle sikur jan skuader jashtoksoresh, 3/4 lojtare me vlera ka.. ndersa Hollanda perhere nuk vjen ne keto kompeticione si favorit sado qe eshte nje nga skuadrat me te kompletuara te torneut ndaj e quajta surprize
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 17. #17
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Gjermania,Spanja dhe Hollanda i fituan te gjitha ndeshjet ne para eliminatore.Pra asnje humbje asnje barazim.Kjo eshte nje domethenie e qarte per kedo.Por Gjermania mbetet dicka me siper se ekipet e tjera.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime n 26 postime
  kupa do qendroj ne poloni

 19. #19
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 15 postime
  mbase nuk qenka ne sondazh Rusia atehere Gjermania

  meqenese kam qef te fitoj Anglia

 20. #20
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Ziti Lexo Postimin
  kupa do qendroj ne poloni
  Looool.

  Whatttt?

  Lool.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •