Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6

Tema: Fifa 2012

 1. #1
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  34
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Fifa 2012

  Pershendetje, me ndihmoni me ndonje LINK qoft dhe torrent me shkarku lojen FIFA12 rrofshi

 2. #2
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  34
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Po ku je mer?

  Te dinim sikur je larguar ne drejtim te paditur, te pame dhe ne tv te emisioni "Njerez te humbur". Ti coj un link kur te shkoj ne shpi.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 3. #3
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  39
  Postime
  918
  Faleminderit
  6
  37 falenderime nė 24 postime
  Kete peson kur martohesh, nuk je me per shoqeri, me vrap te shtepia....se perndryshe....
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 4. #4
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  $10 e kishe para ca ditesh ne amazon.

  Sa per torrent...lulz...di emrin e lojes, di c'jane torrents, di c'eshte google (shpresoj).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 30-06-2012 mė 12:17
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  E papame, sidomos manageri....**** pess
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Fifa 2012

  Jallaaaaaaaaaaaaaaaa re jallaaaaaaaa sa kisha pa hy tek forumi shqiptar
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •