Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 24
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Qenka fshir fare"Berisha,... fatkeqsi pr shqiptart" e Ulmar Kvik-ut(suedi )

  "Berisha, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart", Ulmar Kvik(suedez) - Forumi Shqip

  www.forumishqiptar.com

  "Berisha, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart", Ulmar Kvik(suedez) Problematika shqiptare

  O. "Problematika shqiptare" pakeni br shum keq q e keni fshir fare temn.
  Nuk i ndihmohet Shqipris duke fshehur krimin.
  Kt krim, vetm t marrt, o t hipnotizuarit nuk e shohin!!

  T fshish kt tem e tema t ngjashme si kjo, ku sheshohet krimi, do t thot t jesh pjestar i ktij krimi!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 05-06-2012 m 07:31
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  1. vizitueshmria:

  Antart aktiv n tem: 28 (1 antar dhe 27 vizitor)
  ... e po tem me pesh
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Ja origjinali prej nga sht marr shkrimi

  nga facebooku i autorit:
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Ulmar Kvik - miku i shqiptarve

  Miku shqetsohet kur sheh keq mikun. Edhe Ulmar Kvik mundohet t'u dal n ndihm shqiptarve. Ai e ka gjetur kush sht e keqja dhe fatkeqsia e shqiptarve, ndaj n facebook-un e tij e shpreh kt.

  Un e kam br si postim me vete kt shqetsim t mikut ton  ndrkaq shkrimin e plot e keni ktu
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Reschen
  Antarsuar
  07-12-2008
  Postime
  450
  Faleminderit
  25
  3 falenderime n 2 postime

  Pershendetje Projekt

  Ti neqoftese deshiroje ti jepje seriozitet temes qe vete ti hape, duhej qe te postoje ne fillim te temes cka shkruan Ullmar Qvick dhe me fotografi te tij mundesisht meqenese kerkon te konfirmosh te tjere.

  Ti o plak e hape temen me ngjyrimet qe ti ja bashkangjite fjaleve te albanologut Qvick dhe stafi i forumit te jep kerbac jo vetem qe po perdor pa firme dhe pa foto ato cfare shkruan zotnia i mesiperm ne faqen tende te projektit 21 por edhe lakon pa lidhje nje opinion. Pastaj ti e di se ketu ne forum flitet vec per partine demokratike dhe sukseset e PD-se per tu afirmuar

  Me kupto behet fjale per nje anetar te respektuar te forumit shqiptar, nje nder te paktet qe shkruan me emer dhe mbiemer dhe me biografine e tij. Neqoftese albanologu Ullmar Qick e sheh si te parendesishme postimin e nje opinioni te tille ne forumin shqiptar meqe edhe pesha e fjales ka njohur renie te theksuar ne forum, te pakten aty ku ai shkruan te behet e mundur vendosja e fjaleve te tij pa ngjyrime ose sic thashe me lart

 6. #6
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  "toka jone nuk i duron ibanet e huaj"
  po te bejme nje paralelizem:enveri& saliu.

  ps.femirija jone ishte nje sketerre fale baces tat enver

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e user010
  Antarsuar
  21-05-2010
  Mosha
  39
  Postime
  1,222
  Faleminderit
  132
  49 falenderime n 44 postime
  Kjo sht mos respekt ndaj vizitorve!! Prgjigjet t cilat ishin t rregullta dhe nuk kishin ofendime duej t ishin mbajtur.. sepse ne nuk kemi oreks t humbin kohn kot!

  Nga ana tjetr tema pr eurovizionin kishte disa postime shum t rnda raciste kundr nj pjess t vizitorve dhe nj pjess t popullit por ato nuk u fikn!

  Kjo krijon nj opinion shum negativ pr forumin.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  N fshatin q jetojn me buk e krip

  Lojm e rrethit t Kuksit

  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  Mat - Burrel: Po na shembet shtpia

  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 05-06-2012 m 19:53
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. #10
  he he hee... Maska e halla mine
  Antarsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  broj
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime
  Ti o plak e hape temen me ngjyrimet qe ti ja bashkangjite fjaleve te albanologut Qvick dhe stafi i forumit te jep kerbac jo vetem qe po perdor pa firme dhe pa foto ato cfare shkruan zotnia i mesiperm ne faqen tende te projektit 21 por edhe lakon pa lidhje nje opinion
  Kerbai duhet te ipet qe ne fiilim nese egzistojne keto arsyetime qe i jep ti, e jo pas 5-6 faqeve ose mbi 100 komenteve. Vet Albo pat komentuar.. qe dmth se tema ka qene e njohur dhe e vezhguar nga stafi qe ne fillim.
  Asnj kompromis, kurr asnjher.. deri n'apokalips!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  Citim Postuar m par nga halla mine Lexo Postimin
  Kerbai duhet te ipet qe ne fiilim nese egzistojne keto arsyetime qe i jep ti, e jo pas 5-6 faqeve ose mbi 100 komenteve. Vet Albo pat komentuar.. qe dmth se tema ka qene e njohur dhe e vezhguar nga stafi qe ne fillim.
  I kan pasur krejt shnimet oj halla mine, por Albos me kompani u ka djegur q miku shqiptar e kishte gjetur diagnozn, se fatkeqsia e shqiptarve ka qen, sht dhe do t jet Saliiiia!

  Pr kta tipa nuk sht e rndsishme nse digjet Shqipria, nse njerzit jetojn m keq se bagtia, nse han buk e krip, nse rrezikohen t mbesin n rrnojat e shtpive.... e ku numrohen t gjitha t kqijat!!!
  Pr ta sht e rndsishme t jetoj Saliiiiia!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 05-06-2012 m 20:12
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 12. #12
  he he hee... Maska e halla mine
  Antarsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  broj
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime
  N'fakt suedezi i nderuar ishte dorelire ne komplimentet drejtuar qeveritare.. por edhe per opoziten(PS) nuk ishte me pak zemergjere.
  S'paku te jepnin ndonje spjegim se ne ketu nuk jem hajvanat.. a vegjetal, per te pasur nje trajtim te tille.
  Asnj kompromis, kurr asnjher.. deri n'apokalips!

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Kur n nj tem bhen shum shkrime dhe merr nj numr t lart vizitash, mund t mbyllet, por jo t fshihet.

  Fshirja sht jasht rregullores, po kur temat godasin idhujt e tyre, nuk pyetet pr rregulla. Tema kishte nj titull q u vriste syt. Po t kishte ndonj titull tjetr, ndoshta nuk do t fshihej.

  Nuk jam kundr fshirjes, sepse secili ka t drejt t ket idhujt e tij dhe t bj 't doj n forumin e tij, por ama gjrat sqarohen q n fillim. N rregullore administratori mund t shkruaj: un shkrimet kundr idhujve t mi nuk i lejoj. Nse thuhet kshtu, kjo sht e ndershme.

  T thuash q ka liri, dhe pastaj kur shkrimet t djegin, t bsh hile, nuk sht e ndershme.

  .
  Ndryshuar pr her t fundit nga -BATO- : 06-06-2012 m 02:25

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  e mo mir ini o


 15. #15
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  T faleminderit, o Brari

  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  Ndiqeni kt video q pr ne ( ju) e solli miku yn, Brari.

  Ja dhe nj nga ana ime:

  http://www.youtube.com/watch?feature...xk-NOgpds#t=0s
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 16. #16
  he he hee... Maska e halla mine
  Antarsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  broj
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Rrofsh o bac qe me drejtove te ky dokumentar.. qenka flori.
  Q'na ka hanger dreqi me te tanat sot.. aauuuhh.. me t'plas zemra
  Asnj kompromis, kurr asnjher.. deri n'apokalips!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  a na pat dhe mu e brarin aty duke dhene lule shokut enver
  iken ato kohe tani jemi demokrat
  tani japim e marrim tendera lol
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Le t'i ndihmoj varfanjakt n Shqipri, Berisha

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Mat - Burrel: Po na shembet shtpia

  http://www.youtube.com/watch?v=GIVnBdYneUg
  Berisha: Trmetet n Itali, 50 mij euro pr t prekurit

  --------------------------------------------------------------------------------

  Kryeministri i Shqipris, Sali Berisha njoftoi t mrkurn ndarjen e 50 mij eurove pr personat e prekur nga trmetet n Itali, si dhe 1 milion lek pr familjet e viktimave t tragjedis s Himars.
  N mbledhjen e qeveris, kryeministri njoftoi edhe ndarjen e 300 mij lekve pr vajzat e plagosura n aksidentin tragjik t 21 majit, raportojn mediat n Tiran.

  Ndrkoh gjat fjalimit t tij, Berisha u shpreh se praktikat digjitale bjn t mundur nj pjesmarrje m t gjer, duke njoftuar prurimin e projektit pr aktet digjitale q do t shtrihen n t gjith administratn.

  Ky projekt do t bj q administrata shqiptare t jet m transparente. ndrra e Shqipris digjitale po bhet prdit e m shum realitet, ka thn ndr t tjera Berisha. /Telegrafi/
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 19. #19
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  sado i poshter te behet maloku enverit nuk ja kalon.

  jane bere bajate keto tema or shoq.apo po i ben rekllame radios?

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  sado i poshter te behet maloku enverit nuk ja kalon.

  jane bere bajate keto tema or shoq.apo po i ben rekllame radios?
  Maloku pati cka t djeg nga vepra e Enverit (djersa e gjaku i popullit) dhe piromani s'la gj pa djegur e shkatrruar dhem bi t gjitha qenien shqiptare.

  Maloku doli kaq i poshtr, sa pr shkak t tij edhe m antienveristt po bhen enverist duke thn:" M mir ishim kur keq ishim"!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •