Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkoj nje psikolog......

  Kerkoj nje psikolog kush do te mund te me ndihmoje do ti jem shume falenderues.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-06-2009
  Postime
  352
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nese je nga Kosova, kam degjuar per nje Enver Qesko.

 3. #3
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  nese do online kerko ne google ka shume qe bejne seanca online me pagesa sigurisht. Nese e do ne person ateher thuaj ne cfare vendi.
  I LOVE GOD

  j&g

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Ka qene nje teme e ngjashme ,lexoje me kujdes mbase do heqesh dore me pas nga kerkimet ketu

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  cfar halli ke or komunikus..

  ma thuj ne mesazh privat ose ketu e te tregoj ma mir se cdo psikolog i botes.. se cfar te duhet .. ty ose dikujt qe ka problem..

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  cfar halli ke or komunikus..

  ma thuj ne mesazh privat ose ketu e te tregoj ma mir se cdo psikolog i botes.. se cfar te duhet .. ty ose dikujt qe ka problem..
  hajde talent hajde

 7. #7
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  cfar halli ke or komunikus..

  ma thuj ne mesazh privat ose ketu e te tregoj ma mir se cdo psikolog i botes.. se cfar te duhet .. ty ose dikujt qe ka problem..
  i modh je Brar djali,ke hum kot ke hum..

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  lol

  kemi nje rast shum interesant.
  personi qe kerkon psikolog ka nickun "komunikuesi"..

  pikerisht tek ky nick qendron dhe ilaci..

  eshte komunikimi problemi nr 1 i te gjithe personave qe kan probleme te kesaj natyres qe kerkon psikolog.

  kush komunikon..pra qe e tregon shqetsimin.. ai e ka filluar sherimin..

  kush nuk flet.. pra e mban per vet.. ai eshte gazep..per familje e per hall te vet..

  fol komunikus..

  kemi dhe doktoreshen e mirnjohur "teta" ketu..
  por dhe te tjer plot..

  ..

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime
  haha

  tani ky komunikuesi nuk na thot nga eshte
  por ne kosove e permendi njeri me duket Enver Qesku ja preferoi edhe une,kam numrat kontaktues te tijin,nese je ne kete teritor me thuaj do ti postoi ne privat.

  te problemet psikologjike me rendesi thelbesore eshte te gjindet ARSYEJA ...tjerat ecin vet

  ps.brar my friend mire e shpjegove punen e komunikimit

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ju dergoj mesazhe private e nderuara dhe e respektuara teta.

 11. #11
  Alter ego Moderatus Maska e yllbardh
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  as vetė se di.... :)
  Postime
  821
  Faleminderit
  17
  5 falenderime nė 5 postime
  Psikolog a? Ma mirė shko te plaka e katundit se ajo jo vetėm qė tė jepė kshilla rreth problemit tėnd por edhe tė knaqė me muhabet
  Shqiptari qė derdhė gjak shqiptari nuk meriton tė quhet shqiptarė

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga yllbardh Lexo Postimin
  Psikolog a? Ma mirė shko te plaka e katundit se ajo jo vetėm qė tė jepė kshilla rreth problemit tėnd por edhe tė knaqė me muhabet
  Yllbar do e kem parasysh ket kerkesen tende.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  komunikus..

  nga mesazhi privat qe me ke cuar ti dukesh si djal diku te mosha e gjimnazit.
  tregoje ketu moshen e sakte dhe qytetin ku banon. kurgje tjeter.
  se kan lidhje kto gjera.

 14. #14
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  lol

  kemi nje rast shum interesant.
  personi qe kerkon psikolog ka nickun "komunikuesi"..

  pikerisht tek ky nick qendron dhe ilaci..

  eshte komunikimi problemi nr 1 i te gjithe personave qe kan probleme te kesaj natyres qe kerkon psikolog.

  kush komunikon..pra qe e tregon shqetsimin.. ai e ka filluar sherimin..

  kush nuk flet.. pra e mban per vet.. ai eshte gazep..per familje e per hall te vet..

  fol komunikus..

  kemi dhe doktoreshen e mirnjohur "teta" ketu..
  por dhe te tjer plot..

  ..
  Brar i ka ra m'te si i thone. C'do gje fillon tek vetja,nuk ka doktor me te mire se vetja per keto ceshtje. Kurimi fillon pasi individi me ndergjegje te plote e pranon qe dicka nuk shkon tek vetja.Dhe aty fillon "sherimi". Fatkeqesisht shume persona e kerkojne sherimin nga ilacet.Nuk ka ilac ne bote qe te sheroje me magji.Autosugjestionimi eshte sekreti. Thuji vetes, po e kam kete problem por do ta mund patjeter.Larg ilaceve.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  mir ke folur o murik..
  thx..
  komunikusi nuk po shkruan..

  kam ndesh ne dy lloje te depresuarish..

  ata qe mbyten ne nji lug uj se ne nje filxhan uj ku ta gjesh.. pra qe skan halle ne fakt..por qe u duket se kan..
  dhe ata qe vertet halle te medha i kan cuar ne gjendje depresioni..
  rasti i par jan shum problem sepse ata nuk flasin..
  kurse te dytve u dihet burimi.. dhe ..

  rasti i vajzes nga fshati elbasanas..
  ish ndar me nje te fejuar.. pastaj i dyti i kish dal burr i martuar..
  ajo i perket rastit te par sepse ajo ka kujtuar se.. hall si te sajin nuku ka.. e vec rezervuari e shpeton..
  mirpo per nje vajz trime .. asnje m.ut halli nuk eshte se.. te ndau nje m.ut mu.ti.. e se na duall i martuar tjetri..
  e mencura e trimja thote.. ne g.op te semes vafshi se nuku u mbarua bota nga djemte.. ka me miliona.. dhe 1 milion her me te mire se ata m.uterit..

  problem jan hallexhijte e vertete..
  atyre cti bejme..

  ehh..

 16. #16
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime
  Braro sa me i vogel te jete "rrethi" aq me kollaj shkon drejt litarit,ceshtje izolimi,botekuptimi,presioni i atyre qe e rrethojne,mosperspektiva etj.Keto hyn tek grupi i pare.Tek grupi i dyte ndryshon ca puna por megjithate njeriu duhet te gjeje forca dhe motivime per te vazhduar perpara. Arsyeja e pare e jetes eshte per ta jetuar ate..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •