Close
Faqja 3 prej 27 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 523
 1. #41
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  .......................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,983
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime

  Danimarkė: shtėpi tė vjetra

  . .
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 3. #43
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Mami me bebat kan dal shetitje ne qytet




 4. #44
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Pamje nga shatervani afer shkolles time ....lol



  Pije per gjysmen e lagjes hahah



  Pamje nga natyra franceze ....hihiih


 5. #45
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime





  Ne rastet e pakta kur e kam guzhinen ne rregull hahahahahaha




  Lule vetem lule ne shpin time ..


 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  ku eshte ai lumi oj qik?

  shum vend i bukur..

 7. #47
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Nipi im dhe Une.
  Po cili eshte nipi e cili ti?
  Shume foto e bukur.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #48
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime



  Ja ketu Xheni

 9. #49
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Ta kaloka Nipi,shume i bukur .
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #50
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  ...................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #51
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Sot


 12. #52
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  .................................................. ......
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 13. #53
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  ..............oslo...............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 14. #54
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  .......................oslo...................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 15. #55
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Te lumte Arvima,foto te bukura ke sjell,sidomos keta 3 te fundit.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #56
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime





 17. #57
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Po ku e gjet kete treg keshtu mi,o Zote me kapi uria.
  Super foto!
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #58
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po ku e gjet kete treg keshtu mi,o Zote me kapi uria.
  Super foto!
  barcelona, la boqueria. vertet ishte shume bukur atje

 19. #59
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  barcelona, la boqueria. vertet ishte shume bukur atje
  Lumja ti,mua me deshtuan planet per sivjet qe kisha te vizitoj kete vend.:
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #60
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Lumja ti,mua me deshtuan planet per sivjet qe kisha te vizitoj kete vend.:
  mos u merzit, ke tere ato vite perpara per t'i pare te gjitha vendet qe deshiron. yhyyy
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 07-08-2012 mė 16:13

Faqja 3 prej 27 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •