Close
Faqja 2 prej 27 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 523
 1. #21
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  e mora vesh po nuk munda te vij..

  besoj ka qen fest e bukur..

  i lumt organizatoreve..
  Po lere se isha un prezantuse me organizatoren

  Do ishe shkrir te kishe ardhur lol

  po goxha bukur doli dhe ai grupi nga kolonja te papar kam mbajtur barkun me dore se ikem per dark pastaj te shpia atij qe e beri dhe un si goc nikoqire qe jam shtrova darken

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  gezohem qe kini kalu bukur..

  ma mori mendja ne fakt qe do ish fest e kendshme..

 3. #23
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Po lere se isha un prezantuse me organizatoren

  Do ishe shkrir te kishe ardhur lol

  po goxha bukur doli dhe ai grupi nga kolonja te papar kam mbajtur barkun me dore se ikem per dark pastaj te shpia atij qe e beri dhe un si goc nikoqire qe jam shtrova darken
  Dhe mua nuk me tregon fare kur ka kshu evenimentesh....
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

 5. #25
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  O berat ce pate fat ....lol
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #26
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  bere goxha kombinatee o berat moree

  ps: ky limiti 600 me 600 pixel sucks ...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #27
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
  Dhe mua nuk me tregon fare kur ka kshu evenimentesh....
  Zemra tani e pash qe ma kishe shkrujt kete , po te them un kur te ket te tjera mi cke ti vec deshiren te kesh te besh 10 ore udhtim

 8. #28
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Ja dhe Princ Daniel , princi nga populli ....


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga WALCHIRIA : 11-06-2012 mė 16:24

 9. #29
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  .............................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #30
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Sa simpatik o dreqi 11. #31
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  Dubrovnik, Kroaci
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BOKE : 13-06-2012 mė 13:51

 12. #32
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  ....................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  vishnja nga bafcja por ende sjan pjekur tamam
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  peshq ne liqen jan te vegjel
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 15. #35
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Emri: une.jpg

Shikime: 283

Madhėsia: 90.6 KB


  ...................

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime
  .........................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime
  '''''''''''''''''''''''''''''''''
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 20. #40
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  ........ det
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Faqja 2 prej 27 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •