Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,314

  Alarm fals pr bomb te parku "Rinia", arrestohet telefonuesi anonim

  Alarm fals pr bomb te parku "Rinia", arrestohet telefonuesi anonim

  Nj telefonat anonime n sall operative t policis s Vlors se n qendr t Tirans sht vn nj bomb ka vn n lvizje urgjente policin e kryeqytetit.

  Forca t shumta policie t cilat kan shkuar menjher tek Parku Rinia, vend ku sipas telefonats ishte vendosur edhe bomba duke evakuar njerzit e pranishm n kt zon.


  Forcat speciale kan nisur punn pr t br verifikimet e rastit, por u vrtuar se bhej fjal pr nj alarm fals.


  Menjher policia ka nisur hetimet pr ngjarjen duke br t mundur edhe identifikimin dhe m pas arrestimin e telefonuesit anonim.

  Ora News
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  do nje hu te mir ky telefonusi qe ta mbaj mend mire..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Djal Dimali
  Antarsuar
  28-04-2011
  Vendndodhja
  Belgjik
  Postime
  251
  JO nje hu te mir po kopace me gjemba se ne raste fatkeqsish qofshin ato fatkeqsi natyrore ... nuk ju mbyllet zgura atyre ... jo shteti nuk esht profesional e ca nuk kepusin tani qe shteti u tregua funksional nuk ndihen po ca te besh kur disa meren me politika kafenesh ne shkall vendi
  Emocioni i ben castet e jetes te paharueshme ndersa arsyeja dhe vetdija i bejn ato te rendesishme

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •