Close
Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 319
 1. #1

  far do gatuaje sikur te vija mysafir i befasishem :D

  Eshte ide e ardhur nga orhideja dhe e panjohura Ne nje teme i ftova ato dhe disa te tjera te vijne mysafir per dreke tek une. Pasi postova mesazhin mendova : vertete cfar do gatuaje sikur te vinin ne befasi mysafiret qe i ftova ?
  Per sot them se do te shtroja dreken me fli ,djath, kos ,speca te ferguar dhe sallate domatesh (keto i kam sigurte ne shtepi )
  Po ti qe vjen pas meje, cfar do gatuaje sikur te vija befasisht mysafir tek ti ?

 2. #2
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  ne kete moment per vete po ha buke me gjalp e recel dhe arra...nese iu pelqen kjo, nese jo cfare do lloj gjeje tjeter te deshironi do perpiqesha ta gatuaja

 3. #3
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  Teme e bukur kjo..

  Tepergezoj per kete Fole...

  Vertet e qelluar sepse ne Amviseve shpesh mund te na ndodhe kjo gje..

  Me pelqen gatimi,jo nga ajo se ska kush te na pregadis ushqimet,por e dua

  Per momentin do pregadisja shpageta,me hopplla,ju beshamell i thoni (me duket),dhe do i fusja ne fure,behen te mira dhe shpejt...

  ps/ ishalla svjen njeri sote s eshpin e kam as mobilje sgjen ne dhom dote e ku me shpagetat
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. #4
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Nqs. nuk kam kingj do ther nai1 pule.

  ka shku koha e flise oj shoqe.se tetovaret shoqe i thojn grus

 5. #5
  broken_smile hiq me shume sdo te doja , ushqim i shishem sidomos me arra


  tetovarja87.. duam buke moj kush i shiqon mobilet


  drague... kjo me ka qellu sot ,ani pse mjaft i iku brumerave vallai flise nuk mund ti iku kurre . E per pule do te beja shoqeri me deshire ndersa per nje gote pa tu dridhe dora do te beja shoqeri edhe me me deshire

 6. #6
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  broken_smile hiq me shume sdo te doja , ushqim i shishem sidomos me arra


  tetovarja87.. duam buke moj kush i shiqon mobilet


  drague... kjo me ka qellu sot ,ani pse mjaft i iku brumerave vallai flise nuk mund ti iku kurre . E per pule do te beja shoqeri me deshire ndersa per nje gote pa tu dridhe dora do te beja shoqeri edhe me me deshire
  per fli vdes edhe une,por fatkeqesisht s'di vete ta pregadis...
  me malle pres te me ttojn nuset a dajeve qe te ha..
  plus sa ha atje,dhe nja 4 pjes i mare ne shtepi

  ps/ vec ne dysheme me u ul hah
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. #7
  drague harrova ta vazhdoj temen per ty do te gatuaja mish qengji te pjekur ne furre ( super behet )

 8. #8
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  broken_smile hiq me shume sdo te doja , ushqim i shishem sidomos me arra


  tetovarja87.. duam buke moj kush i shiqon mobilet


  drague... kjo me ka qellu sot ,ani pse mjaft i iku brumerave vallai flise nuk mund ti iku kurre . E per pule do te beja shoqeri me deshire ndersa per nje gote pa tu dridhe dora do te beja shoqeri edhe me me deshire
  edhe une do kisha deshire te provoja njehere fline qe nuk kam pasur rastin asnjehere ta provoj. : )

  shume mire jemi ulur ne dysheme tetovare, rrihet me rehat...

 9. #9
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  Nqs. nuk kam kingj do ther nai1 pule.

  ka shku koha e flise oj shoqe.se tetovaret shoqe i thojn grus
  Drague, une te ti erdha per dreke ........ vdes per qingj ne hell.

  Heren e fundit kur pata mysafir gjerman, gatujta pite me miell misri dhe me spanaq.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  390
  Orhide une Ty po pergadi s petulla me mjalt

 11. #11
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Citim Postuar m par nga Premtor Lexo Postimin
  Orhide une Ty po pergadi s petulla me mjalt
  Pac gjithmone sofren plot, Premtor

  Le te flas fotoja


 12. #12
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Kur behet fjala per befasi kutptohet do besh ate qe te gjendet, ose e ke me te kollajte. Cfare te me gjendet lol, nuk do e kurseja.
  Feelings change - memories don't.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  390
  Citim Postuar m par nga orhideja Lexo Postimin
  Pac gjithmone sofren plot, Premtor

  Le te flas fotoja

  200 km vozitje I kisha bere per keto ne foto edhe nje liter vere po e marr me vehte

 14. #14
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Citim Postuar m par nga Premtor Lexo Postimin
  200 km vozitje I kisha bere per keto ne foto edhe nje liter vere po e marr me vehte
  Per te mbrri deri te une, te duhen edhe nja 4 here aq km


 15. #15
  Shihe tradhetaren le qe ma la fline e shkoj te drague ne dreke, por djathin e sharrit qe ma premtoi sma solli . Prap FLI per ty orhide

 16. #16
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  Shihe tradhetaren le qe ma la fline e shkoj te drague ne dreke, por djathin e sharrit qe ma premtoi sma solli . Prap FLI per ty orhide
  Moj, s'e tradhtoj une shoqerine per asnje qingj 17. #17
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Fole, sa buke djathe p'i do?


 18. #18
  Citim Postuar m par nga orhideja Lexo Postimin
  Moj, s'e tradhtoj une shoqerine per asnje qingj


  hahahahahahah o me za kam qeshe .Nuk e rrezikoj une shoqerine per mish qengji, kete do gatuaja per ty  http://www.albeu.com/dokumenta/foto/kofshe-qingji.jpg

 19. #19
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Citim Postuar m par nga Foleja_ Lexo Postimin
  hahahahahahah o me za kam qeshe .Nuk e rrezikoj une shoqerine per mish qengji, kete do gatuaja per ty  http://www.albeu.com/dokumenta/foto/kofshe-qingji.jpg
  N'tel m'ke prek tash

  Si thu per nje pogace ala shqiptare, te nxehte..........djath sharri..........kos..........domate ...........speca ne maze?

 20. #20
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,753
  ..............
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •