Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,685
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Kerkoj Nihme per disa teori...

  pershndetje miqe e mikesha...

  me duhet ndihma juaj nga lenda e Psikologjise..

  Cila eshte Ideja kryesore e:

  Neobihejviorizmit,

  Geshtalltizmit

  ,Psikoanalizes dhe

  Humanizmit.


  Kerkoj ne internet por nuk gjej asgje..
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Tetovare,

  Ja nje liber ne google rreth New BeHaviorizmit ne gjuhen angleze, ndoshta te ndihmon.

  New Behaviorism
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #3
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,685
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  flm o princ por gjuhen angleze se kuptoj aq mire une...

  gjithsesi flm ti per mundin...

  te presim e te shohim mos vall do me sjell ndonje info.dikush nga keta Psikologet e forumit
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •