Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  32
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kerkese Per Oprator!!

  MIre Se ju Rigjej Shoke Edhe Shoqe.Po i Permbahem Rregullores Per te Bere Kerkese Per Operator Ne Dhomat #Shqiperia Edhe #Ndihme.Kisha Tedeshire Te Rikontribuoja Perseri Ne Dhomen #Shqiperia!Pak A Shume Experiencen Ne Irc E Kam. Ju Faleminderit
  Dio C'č

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Erind.

  Nga une aprovohet kerkesa jote por te shohim dhe mendimet e kolegeve te tjere.

 3. #3
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erindi Lexo Postimin
  MIre Se ju Rigjej Shoke Edhe Shoqe.Po i Permbahem Rregullores Per te Bere Kerkese Per Operator Ne Dhomat #Shqiperia Edhe #Ndihme.Kisha Tedeshire Te Rikontribuoja Perseri Ne Dhomen #Shqiperia!Pak A Shume Experiencen Ne Irc E Kam. Ju Faleminderit
  Percaktoje kerkesen , beje kerkesen per sop se aop seshte per ty
  Rossoneri !

 4. #4
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  po mua a me pranoni te jep pjese e sop? nuk e di ceshte po jam shume kurioze

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  po mua a me pranoni te jep pjese e sop? nuk e di ceshte po jam shume kurioze
  Po mbase kur ta marresh vesh cfare eshte ,sdo duash te jesh Sop
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 6. #6
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  pse c'eshte ???

 7. #7
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  o katnaro vec ti e meriton jo aop po sop mer vlla ) je ber per mall hahahahahaha

 8. #8
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  218
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Erind per PO jam me mire te kishe bere kerkese per Sop se ka me shume hije :PpP

 9. #9
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Aprovohet kerkesa per te dy durrsaket, si per Erind Katunarin edhe per Ermela Sheqerken
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-05-2008
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vertet nuk kuptoj ndoshta nje dite do te kem kohe te hulumtoj kete SOP e Soap

 11. #11
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  flm tani cte bej une?

 12. #12
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  flm tani cte bej une?
  Tani duhet te kesh nerva dhe te hysh ne ate stall me derra e cila quhet Albasoul lol
  Rossoneri !

 13. #13
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  ahahahahhaahahah
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Bora`
  Anėtarėsuar
  13-10-2011
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  ahahahahhaahahah
  ERMELA ERMELA PO HYRE ATY NGA SWEET DO BEHESH KRIPE FARE PO FARE FARE AMA MOS SHKO O TRIME

 15. #15
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  e bhera dhe une nje here prove kot sa me e pa se cishte por jojo se tradhetoj forumion une eshte me i miriiiiiiiii
  "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

 16. #16
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  e bhera dhe une nje here prove kot sa me e pa se cishte por jojo se tradhetoj forumion une eshte me i miriiiiiiiii
  Chati o i ven ku mblidhen intelektuale, inxhinjere, avokate, doktore e flasin per globalizimin e si ta permiresojne jeten ne Toke. Gjithashtu gjen shume kollaj dhe kalamaj minoren qe hiqen si Brad Pitt, plot me lek, me makine, me 3 shpia ne qytet e 1 vile ne plazh
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 17. #17
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,362
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Ahahaha viso
  Forumi Shqiptar

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •