Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pse me mbyllet temen qe kisha hapur?

  Tema ishte hapur ne vendin e duhur pasi po kerkoja ndihme. Mod Paniel jo vetem qe flet gjith arogance jasht teme, por dhe e mbyll ate.

  Ja tema ne fjale

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=143431
  Peniel
  Nuk e kuptoj pse pyet nė Forum kur fare mirė mund tė shkosh nė zyrėn e emigracionit dhe tė pyesėsh. Pėrtoni tė shkoni deri atje? Mbushet Emigracioni me lloj lloj kėrkesash thua se ėshtė zyrė emigracioni dhe jo faqe interneti.
  Kur nuk jep ndihme o Mod Paniel, leri te tjeret qe te ndihmojne sepse tema per ate pune eshte.

 2. #2
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Anėtarėsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime nė 8 postime
  Qė dikush tė tė japė njė pėrgjigje tė saktė do tė duhet tė shkojė e tė pyesė nė zyrėn e emigracionit, gjė qė ti mund ta bėsh fare mirė vetė. Njė moment do detyrohesh tė shkosh sepse nuk mund tė fillosh tė veprosh i mbėshtetur nė mendimet e disa anėtarėve qė mund tė kenė pasur pėrvojėn e pajisjes me dokumentacionin pėrkatės.

  E pėrsėris: Emigracioni ėshtė faqe Interneti dhe jo zyrė emigracioni dhe si e tillė nuk mund tė zėvendėsojė dhe as nuk mund tė luajė rolin e njė zyre tė mirėfilltė emigracioni.

  Kalofsh mirė.
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjtė I Shenjtė...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •