Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Kerkese per @Operator ne #Shqiperia

  Pershendetje te gjitheve!

  Po e bej kete kerkese per t'u rikthyer perseri ne stafin e AlbaSouL!
  Ne chat rri me nick DarKSouL dhe rri shum online.

  Do me pelqente te me jepej dhe 1 shans tjeter per te kontribuar per komunitetin ku kalojme shumicen e kohes...

  Me respekt
  DarKSouL
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 2. #2
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  DarK^Night ome si ka honer njeriu lol me te kthy pergjigj ahahhahahahaha

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahha avash avash behen gjerat :P
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Qeka bo keq per Aop ne chat e
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e vajza_vlonjate
  Anėtarėsuar
  31-08-2011
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pranohet kerkesa jote per aop
  Ta gezosh :P

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •