Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime

  Kerkes per Aop !!

  Shumica me njofin :P hahaha dua te jem pjes e stafit albasoul si i behet po jo :P online rri 8ore e pakta :P  Renato

 2. #2
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  Kerkesa duhet te jet me serioze Renato nejse do ta shikoj grupi i sopve edhe do marri nje vendim e cila pergjigjia do postohet ketu ne forum !!!!!
  Na mbyten servilat.com

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Pergjigjia eshte negative Renato! Grupi i SOp nuk eshte i mendimit per shtimin tend.

  Gjithe te mirat!

  PS: Tema mbyllet ketu!
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 4. #4
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  me behet qejfi qe me ne fund shkrujtet )) e dija kete pergjigje !!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •