Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime

  Perse Gjith Userat e Vjeter Kan Braktis serverin ?

  Shikoj Ne F/sh Moderator Super Moderator Qe dikur kan qen sop aop edhe sot nuk futen me !! besoj se stafi qe ka qen i vjeter mund ti japi 1 dore serverit per rregull dhe stabilitet i shikoj se ish user e vjeter as nuk e hapin me chatin ) futuni ndonjeher kujtoni kohet e shkuara..Pervec floodeve kemi edhe kujtime te bukura ne Albasoul Network Mos e Braktisni Server !!! Ju Pershendes !!!

  Renato

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Kush ka koh per chatin aman .Pastaj nuk eshte se te mer malli me u fut ne chat,duke par aty fmi te moshes 14-18 vjech.I ka ikur lezeti dikurshem serverit..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga {A_N_G_E_L_69} : 19-05-2012 mė 09:10
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Cfare eshte ky,mesazh sensibilizues? )

  Po mir,akoma nuk u rriten ata adoleshent qe jan nga 14 apo 15 vjec?Apo dhe ata shok me Greta Kocin qe ka mbet ne stazh mosh... )
  Feel the pump √

 4. #4
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  E ke marr ti serverin n'dor bolo qe Po t'vika keq dikur serveri nuk binte me pak se 170-180 usera tani nga 70 qe ka 40 jan robota ose psyBNC.. Pastaj mir e ka Angel Osht mush me kalamoj e me ca rob qe sdin rregullat kan 2 muj chat e jan aop/sop/ircop!!!

  Qe kshu ska mo' gard te vjeter
  Forumi Shqiptar

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Sa keni rreshkit o daku...

 6. #6
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  41
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga R3nato Lexo Postimin
  Shikoj Ne F/sh Moderator Super Moderator Qe dikur kan qen sop aop edhe sot nuk futen me !! besoj se stafi qe ka qen i vjeter mund ti japi 1 dore serverit per rregull dhe stabilitet i shikoj se ish user e vjeter as nuk e hapin me chatin ) futuni ndonjeher kujtoni kohet e shkuara..Pervec floodeve kemi edhe kujtime te bukura ne Albasoul Network Mos e Braktisni Server !!! Ju Pershendes !!!

  Renato


  edhe chati qe ish mo laleeeee
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahhahahah Renato ste kam pa nai her te flasesh kaq rrjedhshem , mekto qe e kan marr ne dore Chatin siket as ne wc e lal
  Sempre Fiero Del Mio MiLaN

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e klodi1
  Anėtarėsuar
  31-12-2007
  Vendndodhja
  burrel
  Mosha
  30
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja nje nder arsyet pse largohen user ne chat ... me aop sop qe keni tani ....

  [23:04] <@Holy> Ta fejti
  [23:04] <@DarKSouL> Po Boll Bone Rolin E Cupit
  [23:04] * Quits: baby (Albasoul@ln4.hqk.pseqa9.IP) (Dalje: Mirupafshim Albasoul....!)
  [23:04] <mr_bean> DarKSouL une me bo cupin me ty
  [23:04] <mr_bean> ?
  [23:05] <mr_bean> po je i vogel
  [23:05] * Joins: baby (Albasoul@4jc.hqk.pseqa9.IP)
  [23:05] * DarKSouL sets mode: +b *!*@rj5.b9s.455412.IP
  4[5BAN pėr Nickun4]: 5 mr_bean 
  [23:05] * Quits: pjeshka (Albasoul@ep5.a8m.22nnse.IP) (Dalje: Mirupafshim Albasoul....!)
  [23:05] <@DarKSouL> Ok Un Jam I Vogel
  [23:05] * Joins: vajza_e_vetmuar (Albasoul@2ms.hk7.25ve9m.IP)
  [23:05] <@DarKSouL> Se Na Lodhet Koken
  [23:05] <Nero> hahahhahhaahhahahah
  [23:05] <Nero> mir thot mer
  [23:05] <Nero> cerr
  [23:05] <Nero> :P
  [23:05] * DarKSouL sets mode: +b *!*@4hg.6j3.9e1kf3.IP
  4[5BAN pėr Nickun4]: 5 Nero 
  [23:05] <@DarKSouL> Ka Mo?
  [23:05] -> -DarKSouL- hiqe mer ban
  [23:05] * Joins: SIMPLY_X (Albasoul@gvi.k4l.ug09m2.IP)

  ban krejt pa lidhje ... bejne trimeri me acc qe kane ... dhe nuk ka user qe rri me ne kte server .... urdhero logs

  [23:07] * Holy sets mode: -bb *!*@4hg.6j3.9e1kf3.IP *!*@rj5.b9s.455412.IP
  4[5UNBAN pėr Nickun4]: 5 Nero 
  4[5UNBAN pėr Nickun4]: 5 mr_bean 
  [23:07] <@Holy> Rrini mir mer se lat nam
  [23:08] <@Holy> Heu
  [23:08] <@Holy>
  [23:08] * Quits: oret[oFF] (oret@oret.e.vona2004.hotmail.com) (Connection closed)
  [23:08] <@Holy> 12 sahati ju tu u rru
  [23:08] <@DarKSouL> Holy
  [23:08] <@DarKSouL> Mos Mi Luj Banet
  [23:08] <@DarKSouL> Se Tsakatova :@
  [23:08] <mr_bean> DarKSouL
  [23:08] <mr_bean> veje prape
  [23:08] <@DarKSouL> Sdu
  [23:09] <mr_bean> Holy lene
  [23:09] <mr_bean> mer
  [23:09] * Quits: andi (Albasoul@dj8.re2.72039d.IP) (Dalje: Mirupafshim Albasoul....!)
  [23:09] <mr_bean> ta veje
  [23:09] <mr_bean> se vetem logs
  [23:09] <@DarKSouL> (23:08:33) -mr_bean- Hiqe Mer Ban
  [23:09] <@DarKSouL> Deri Tani Po Mthoje Hiqe Ban
  [23:09] <mr_bean> jam tu fut ne forum
  [23:09] <@DarKSouL> Tani Thu Vi Ban
  [23:09] <mr_bean> o trim
  [23:09] <@DarKSouL> Mr_bean Ik Ku Tdush Lale
  [23:09] <mr_bean> nje here te thashe
  [23:09] <@DarKSouL> Deren Hap E Ke
  [23:09] <mr_bean> se nuk do merem me fmi si ti une
  [23:09] * DarKSouL sets mode: +b *!*@rj5.b9s.455412.IP
  4[5BAN pėr Nickun4]: 5 mr_bean 
  [23:09] <@DarKSouL> Ik Nforum Tani


  te tregojne dhe ku te shkosh ....
  mr_bean

 9. #9
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  218
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  o Renatoo ka deshtu me Albasoul..........

 10. #10
  Restaurator Orbis Maska e Baptist
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Postime
  8,699
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  "Perse Gjith Userat e Vjeter Kan Braktis serverin ? "

  a ka gjase te te jape ndonje ide fjala "vjeter"?
  Aeneas Dardanus
  Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

 11. #11
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga R3nato Lexo Postimin
  Shikoj Ne F/sh Moderator Super Moderator Qe dikur kan qen sop aop edhe sot nuk futen me !! besoj se stafi qe ka qen i vjeter mund ti japi 1 dore serverit per rregull dhe stabilitet i shikoj se ish user e vjeter as nuk e hapin me chatin ) futuni ndonjeher kujtoni kohet e shkuara..Pervec floodeve kemi edhe kujtime te bukura ne Albasoul Network Mos e Braktisni Server !!! Ju Pershendes !!!

  Renato
  Jane dy faktor pse eshte braktis serveri:
  1) chati ka dal jasht mode
  2) sepse chatin e frekuentojn qafpalar si puna jote
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga iktuus Lexo Postimin
  Jane dy faktor pse eshte braktis serveri:
  1) chati ka dal jasht mode
  2) sepse chatin e frekuentojn qafpalar si puna jote

  Ahahahhahahhahahahhahahah

  ky thot pse nuk perdorni akoma makina shkrimi ne vend te kompjuterit ahahahha
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 13. #13
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  iktusss motren mire e ke :P uuu harrova qe ta kam qit ne pune rrugve italise lol kok palam..mos i kerko mo lek satmotre se ajo hap shalet rrugve ti do lek me nejt ne internet lol loool

 14. #14
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga R3nato Lexo Postimin
  iktusss motren mire e ke :P uuu harrova qe ta kam qit ne pune rrugve italise lol kok palam..mos i kerko mo lek satmotre se ajo hap shalet rrugve ti do lek me nejt ne internet lol loool
  tipik chatist hahahahahahaha, bravo zogu te kam shume xhan
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 15. #15
  &quot;ENIGMA&quot; Maska e c0d3r
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Memedhe
  Mosha
  40
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mbyllni temen shpejt
  Best File compression around "DEL *.*" = 100% compression

 16. #16
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  se jan duke ber biznes u rriten nuk ngelen **** si puna e renatos
  Na mbyten servilat.com

 17. #17
  InTeRiSt Maska e [don_kishoti]
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Booooooooo paska fillu pijen Renato. leje mer sa je ne kohe

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Na u bone kalamojt per chat e spo ta lejne kompjuterin te lire. Kjo eshte arsyeja ime pike

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga [don_kishoti] Lexo Postimin
  Booooooooo paska fillu pijen Renato. leje mer sa je ne kohe
  Citim Postuar mė parė nga Dito Lexo Postimin
  Na u bone kalamojt per chat e spo ta lejne kompjuterin te lire. Kjo eshte arsyeja ime pike
  Te dy jeni Lashtesu

  Ehhhhh u bom me thone dikurrrrrr........

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  me vjen kq vertete ku ka arritur albasoul
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •