Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  29
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  U ka bo per gjynaf po ca te bosh kan te drejt ca ketu..... vetem kalamoj ka dhe shume banalitet nuk futet njeri me pa si shahen ne main e ku e di une ca tjeter bohet
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  Jam pjese e stafit te Albasoul. com e di te te them vetem kaq

  Qe nese nuk vendosen edhe 1 here fenimet ban kick akick
  per fjalet e ndyra................. do te shkoje gjithcka drejt mbylljes

  perse ndodh kjo ???
  sepse cdo kush sillet sipaps menyres qe ai eshte rritur e siaps arsimimit qe ai ka mare
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. #23
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  39
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shpresoj qe Kalamanjt tane mos te perdorin iktusin qe kemi perdor ne , dhe mos u mesofshin me chat ,Thjesht Eshte nje humbje kohe ,dhe nje harres e Botes reale.
  FieRaK

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e MaT3O
  Anėtarėsuar
  09-01-2011
  Vendndodhja
  N`kin
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Renato A Me Mo Mos E Le Chatin Se Vetem Ti E Mban Gjall LoooooL
  JuVeNtiN4Ever

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Champions
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  Nje pike ne harten e Shqiperise
  Mosha
  32
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa kan rreshkit nga 1 deri te 10 ?

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •