Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Kjo tema => http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=143256 ka shume postime qe jane jashte c'do lloj llogjike dhe pa piken e kultures apo etikes minimale qe mund te kete nje person,ndaj beni mire qe te hiqni postime te tilla ne nje teme te tille qe nuk eshte eshte aspak per tu gajasur apo perdorur fjale si maloke,kurv,etj etj.

  Dhe me e keqja eshte kur nje fjalor te tille perdorin moderatoret e zgjedhur nja JU.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 09-05-2012 mė 09:05

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Tema u moderua nga postimet tė menduara si 'jo tė hijshme'. Flm pėr raportimin.
  relata refero

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  Moderatoret nuk mund te lexojne dhe pastrojne cdo teme, keshtu qe ndihma qe ju jepni si anetare te forumit eshte e madhe. Ajo merr dy forma:

  a) Nese dikush ju ofendon ne diskutim, ose eshte ne kundershtim me rregulloren e forumit, mos ia ktheni me te njejten gjuhe por kontaktoni nje moderator qe te nderhyje ne teme.

  b) Kur lexoni tema qe kane dale jashte binareve te diskutimit, perseri kontaktoni nje moderator ne kete teme.

  Ne kete menyre forumi eshte i kendshem per te gjithe si ata qe shkruajne, edhe ata qe lexojne.

  Albo

  P.S E bera temen kryeteme qe anetaret e tjere te raportojne postime te tilla te pahijshme.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  40
  Postime
  1,221
  Faleminderit
  132
  49 falenderime nė 44 postime
  Un isha ankuar kundėr forumit pėr njė temė pėr Berishėn qė hapi projekt21 dhe u fikė. Ajo temė u hap prapė dhe kjo ėshtė gjė e mirė, kjo ėshtė pozitive pėr forumin, dhe unė e njoh dhe e pėrqafojė kėtė.

  Nuk kishte arsye pėrse tė fikej e gjitha.. mjafton tė fikeshin cilat postime ishin te pahijshme.

 5. #5
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga user010 Lexo Postimin
  Un isha ankuar kundėr forumit pėr njė temė pėr Berishėn qė hapi projekt21 dhe u fikė. Ajo temė u hap prapė dhe kjo ėshtė gjė e mirė, kjo ėshtė pozitive pėr forumin, dhe unė e njoh dhe e pėrqafojė kėtė.

  Nuk kishte arsye pėrse tė fikej e gjitha.. mjafton tė fikeshin cilat postime ishin te pahijshme.
  Mos u gėzo shumė se e kanė hequr (fikur) prapė.
  Vėrtet mendon se Albo ėshtė aq demokrat??

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  40
  Postime
  1,221
  Faleminderit
  132
  49 falenderime nė 44 postime
  po qesh dhe unė tani..

  ---------------------------------------------------------------------
  Tema nuk eshte fshire por e gjen ketu:

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=143269

  Albo
  ----------------------------------------------------------------------

  aqe ishte gėzimi ma prenė!

 7. #7
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Ne temen e meposhtme na jane bezdisur me lloj lloj fjalori te pahijshem nja 2-3 persona qe s'dine tjeter vetem te shajne e ofendojne. Jane te paafte te debatojne pa share, ofenduar dhe pa perdor fjalor vulgar. Po varferohet nen-forumi i sportit vetem e vetem nga kto lloj vulgaritetesh. Dhe moderatoret eshte mire qe te shikojne njesoj per te gjithe e jo disa te nenes disa te njerkes.

  http://www.forumishqiptar.com/thread...C-Milan/page23
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 8. #8
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Akoma tema ne fjale nuk eshte pastruar nga ofezat e idiotizmat apo edhe shkarravinat qe jane shkruar aty. S
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 9. #9
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Do e pastroni kete temen apo edhe kjo do kete fatin si shume tema te tjera qe vetem diskutim nuk kane..... Na merzitet me fjalor te tipit malok,shpellar,laluc etj.

  http://www.forumishqiptar.com/thread...-Ram%C3%ABn%21

 10. #10
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Nuk desha te hap teme kastile dhe "prb" po e shtroj ketu...nuk jam abonuar ne nje asnjelloj teme , ka nja 3-4 dite qe me vijne mail-le te temave qe postoj dhe tek " Paneli i kontrolli" thote Temat e abonuara
  Pse ky ndryshim kur une nuk jam abonuar asnjeher dhe nuk deshiroj te abonohem.... ???? Flm per zgjidhjen e "prb" moderatore !

 11. #11
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Citim Postuar mė parė nga B@Ne Lexo Postimin
  Nuk desha te hap teme kastile dhe "prb" po e shtroj ketu...nuk jam abonuar ne nje asnjelloj teme , ka nja 3-4 dite qe me vijne mail-le te temave qe postoj dhe tek " Paneli i kontrolli" thote Temat e abonuara
  Pse ky ndryshim kur une nuk jam abonuar asnjeher dhe nuk deshiroj te abonohem.... ???? Flm per zgjidhjen e "prb" moderatore !
  lexo ketu cfare te besh ; http://www.forumishqiptar.com/thread...=1#post3694514
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #12
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Raportoni ne kete teme postimet e pahijshme

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Halelujaa ...rrofsh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •