Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e MaT3O
  Anėtarėsuar
  09-01-2011
  Vendndodhja
  N`kin
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkese per AOp ne kanalin #Shqiperia.

  Pershendetje!!!
  Shume nga ju me njihni sepse cdo dite kalojm disa caste bashke ne Irc.Albasoul.com.
  Meqe kam mundesi te kaloj pak kohe ne chat, mendova te beja nje kerkese per aop per te kontribuar dhe un me aq sa mundem.
  Kam qen dhe disa her te tjera ne staf por ngaqe kam pas disa impenjime per ca kohe nuk u fusja me.

  Nickname aktual ne chat eshte MaTeO.

  Nje faleminderit praprakisht.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaT3O : 07-05-2012 mė 15:05
  JuVeNtiN4Ever

 2. #2
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Teo, e dime qe ke kohe qe hyn, e dime edhe qe ke qene AOp me perpara, e dime qe edhe ke bere disa gabime, ashtu siē e di edhe ti. Por mbase ngaqe je i vogel e tani duhet te kesh zene mend.

  Personalisht une, te kam vene disa here ne ban per sjellje jo te hijshme. Tani c'te them une, mbetet per tu pare sjellja jote dhe gadishmeria jote per te qene i dobishem. Meqe te njoh dhe njeēike me mire nga te tjeret, po te them nje PO. Por te dish, gabimi i pare qe do besh, sa e zeza e thoit qofte, do te jem une ai qe do te te skualifikoj dhe nuk do te kete me shanc tjeter per ty per AOp.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  MaTeO, shtimi yt AOp list anullohet per arsye se grupi i SOp nuk eshte i gjithi pro ketij shtimi.

  Gjithe te mirat!

  PS: Kjo teme mbyllet ketu!
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •