Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1
  nigga Maska e bigD
  Anėtarėsuar
  04-05-2012
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si behet ksaj pune?

  Si i mar reputacionet se skam asnje?
  Puro Nigga

 2. #2
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  rep ta shtojne te tjeret nga postimit qe ti ben,ja une sapo e shtova reputacionin tind

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Ja shikoje si i merr


  Antaret e ndryshem te vleresojne per postimet e tua .Shkruaj gjera te bukura edhe te mencura qe te te vleresojme
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Etna Etna : 05-05-2012 mė 07:20
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 4. #4
  nigga Maska e bigD
  Anėtarėsuar
  04-05-2012
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  rep ta shtojne te tjeret nga postimit qe ti ben,ja une sapo e shtova reputacionin tind
  Flm qe ma shtove ermela. Se kisha iden se si.
  Puro Nigga

 5. #5
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  gjithashtu edhe ti mund te shtosh rep e te tjereve

 6. #6
  nigga Maska e bigD
  Anėtarėsuar
  04-05-2012
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Ja shikoje si i merr


  Antaret e ndryshem te vleresojne per postimet e tua .Shkruaj gjera te bukura edhe te mencura qe te te vleresojme
  Po e shikoj po nuk po shikoj gje, se di ca ka kjo llogarija ime!
  Po une kam postuar dhe sme kan vlersuar. Po ja fut kot me duket! Shum te bukura do ti shkruaj [kur te kem koh kuptohet]shpresoj te me vlersoni Etna dhe te tjeret.
  Une i shikoj te gjith keta antaret ketu me rreputacione dhe me vjen inat, pse une nuk kam!!! Per tu habitur, por meqense jam i ri ketu ajo ka mundesi ddo jet arsyeja.
  Puro Nigga

 7. #7
  nigga Maska e bigD
  Anėtarėsuar
  04-05-2012
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  gjithashtu edhe ti mund te shtosh rep e te tjereve
  Si ja shton te tjereve se nuk e di?
  Puro Nigga

 8. #8
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  edhe une e re jam po kam arritur ti rrembej zemrat forumisteve :P

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  gjithashtu edhe ti mund te shtosh rep e te tjereve
  Per momentin nuk e ka reputacionin e nevojshem per tju dhene pike te tjereve


  Citim Postuar mė parė nga bigD Lexo Postimin
  Po e shikoj po nuk po shikoj gje, se di ca ka kjo llogarija ime!
  Po une kam postuar dhe sme kan vlersuar. Po ja fut kot me duket! Shum te bukura do ti shkruaj [kur te kem koh kuptohet]shpresoj te me vlersoni Etna dhe te tjeret.
  Une i shikoj te gjith keta antaret ketu me rreputacione dhe me vjen inat, pse une nuk kam!!! Per tu habitur, por meqense jam i ri ketu ajo ka mundesi ddo jet arsyeja.
  Kur klikon Panelin e Antarit ,ne fund ke reputacionet .Mund te shikosh qe te kam dhene une dhe Ermela
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 10. #10
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  e di Etna flm edhe une sapo te dhash rep.

  Degjo bigd poshte postimit ke kete shenjen si tru me ngjure roze klik aty dhe i shtohetb rep personit qe doshiron

 11. #11
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime nė 36 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  e di Etna flm edhe une sapo te dhash rep.

  Degjo bigd poshte postimit ke kete shenjen si tru me ngjure roze klik aty dhe i shtohetb rep personit qe doshiron
  apo nuk eshte peshore ajo shenja ?

 12. #12
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  se di mua si tru mu duk

 13. #13
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  sa pike nimimumi duhet te kem qe te behem dhe une e pazevendesueshme? une kam 1879

 14. #14
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime nė 36 postime
  VIP(qe paske ti ) eshte shkalle me e larte se e pazevendesueshme

 15. #15
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  jojo nuk eshte me e larte eshte i shkalle me poshte se kjo e jotja

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga Foleja_ Lexo Postimin
  VIP(qe paske ti ) eshte shkalle me e larte se e pazevendesueshme
  Fole si mundet qe Vip > E pazevendesueshme ?
  Nga vete kuptimi i fjales them
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 17. #17
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  a ka vleresim me te larte etna se ky qe ke ti?

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  a ka vleresim me te larte etna se ky qe ke ti?
  Me thene te drejten ,mos te bej kompententen kot ,nuk e di
  Por mendoj se jo
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  edhe me sha ban hahahahah najkan ta qon sigurt rep hahahhahaah

 20. #20
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga bigD Lexo Postimin
  Si i mar reputacionet se skam asnje?
  Me ket maske qe paske ti, do behesh vip shum shpejt....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •