Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Ankes pr Moderatorin RaPSouL

  Tema n fjal A.C Milan
  Un para 2 javsh mora prjashtim pr fjalor banal, kurse ky pseudo moderator shprehet si ti doj qefi.
  Ja si shprehet me 1 postim:
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=137

  Provokon me lloj lloj fjalsh si e si q ta ofendojn antart dhe ky t bj ankes te smod pr ti perjashtu.

  Te tema Juventus, lejohen lloj lloj komentesh ofendime/sharje dhe ky pseudo moderator s'guxon as ti moderoj jo ti fshij.
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=175

  Krcnon n PM me prjashtim nga FSH.
  !
  Kujdes se do t bjer malli t shkruash n forum, hera e fundit q t them hern tjetr ose shkruaj si njeri normal ose do e harosh kt forum.

  Fmij i poshtr.
  Ose merni masa ju ndaj ktij, ose mos na e lvizni temn e re ta hapim me 1 nnforum tjetr.

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Tema n fjal A.C Milan
  Un para 2 javsh mora prjashtim pr fjalor banal, kurse ky pseudo moderator shprehet si ti doj qefi.
  Ja si shprehet me 1 postim:
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=137

  Provokon me lloj lloj fjalsh si e si q ta ofendojn antart dhe ky t bj ankes te smod pr ti perjashtu.

  Te tema Juventus, lejohen lloj lloj komentesh ofendime/sharje dhe ky pseudo moderator s'guxon as ti moderoj jo ti fshij.
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=175

  Krcnon n PM me prjashtim nga FSH.


  Ose merni masa ju ndaj ktij, ose mos na e lvizni temn e re ta hapim me 1 nnforum tjetr.
  Ankes qesharake i nderuar.

  Futu lexo temat tjera t nnforumit t sportit dhe shif n do gjesh ndonj postim me ofendime si e keni br ju si me qen n lagjen tuaj ktu. Jo vetm tek tema e Juves por tek i gjith formi i sportit.

  Sa pr postimin ofendues nuk ishte i till thjesh ju prgjigja antarit tjetr t lagjes tnde q tha t p1rdhen e ku ta di ka t gjith antart tjer q shkruajn tek ajo tema e lagjes suaj.

  Turp t keni me sjelljet q tregoni dhe mbi t gjitha t vini e t hapni tem ankese ktu, mjafton q i gjith stafi i forumit t lexoj postimet tuaja tek forumi i sportit dhe duhet t haroni forumin prgjithmon se sjeni njerz q kan t paktn 1 gram edukat dhe kultur.

  shnet
  Sui generis

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Po me fundrrima/fmij kujt i drejtohesh ti ? Kultura jote sht kjo.
  Pr "ofendimet" q kena br ne mora prjashtim 2 jav, ti a meriton ksaj radhe?
  Mos posto m ktu po leje t vij 1 Smod apo Admin, se nuk e bra ankesn pr ta gjyku ti.
  Edhe moderator t tjer t kan bo vrejtje te tema A.C Milan q vije fshije postime, shum her t kan fol po prap s'mbushesh me mend ti.

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Po me fundrrima/fmij kujt i drejtohesh ti ? Kultura jote sht kjo.
  Pr "ofendimet" q kena br ne mora prjashtim 2 jav, ti a meriton ksaj radhe?
  Mos posto m ktu po leje t vij 1 Smod apo Admin, se nuk e bra ankesn pr ta gjyku ti.
  Edhe moderator t tjer t kan bo vrejtje te tema A.C Milan q vije fshije postime, shum her t kan fol po prap s'mbushesh me mend ti.
  Nuk kam nevoj t t jap asnj raport nj individi si je ti, mjafton vetm dikush t shikoj t gjitha postimet q ke br dhe askund nuk do gjesh shkrim t pastr pa ofendime, e sheh profilin tnd ndonjher me sy nga sa moderator dhe supermoderator ke qen i penalizuar me vrrejtje dhe prjashtime?

  At fundrin nuk ta thash as ty por askujt tjetr lexo mir se far ka shkruar parashkruesi im n at tem dhe fjalorin q e prdori ai, nuk je ti askush ose kushdoqoft tjetr t vi ktu e t shkruaj ik p*rdhu andej e kendej dhe pr at qllim shkruajta q asnj fundrin nuk do guxoj t pirdh asknd sepse askush smund t jet shef i dikujt tjetr ktu.

  Pr t mos e egzagjeruar nuk dua t bie n at nivel q jeni ju me gjith ato ofendime, sepse forumi nuk sht lagje e juaj pr t shkruar si t doni ju.

  ps. Vazhdoni hapni acounte t tjera thirri gjith shoqrin t shkruajn ktu, pasi nj gj e till tregon maturi t dobt dhe papjekuri maksimale me nj fjal veprime fmijrore.

  Shnet dhe mos vazhdo t prsrissh t njjtat gabime sepse rregullorja do t respektohet deri n maksimum dhe askush nuk do t ket t drejt mbi dik tjetr.
  Sui generis

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nuk hapa account kur m prjashtuan, jo m t hap tani pr 1 si puna jote. Mos i jep kaq shum rndsi vetes.

  I fshive postimet e tuja t flliqura direkt ? Skuth :-)

 6. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Nuk hapa account kur m prjashtuan, jo m t hap tani pr 1 si puna jote. Mos i jep kaq shum rndsi vetes.

  I fshive postimet e tuja t flliqura direkt ? Skuth :-)
  Asnj postim nuk sht fshir sepse asnj ofendim nuk ka pasur nga ana ime, ndrsa jam un ai q u pastroj juve me dhjetra postime n dit nga ato ofendimet q i lshoni si t jeni n lagjen tuaj.

  Ti ndoshta ske pun t prditshme por un skam gjith ditn koh t merrem me at se far shkruan ti ose ai tjetri do dit.

  ps. Nuk jam vetm un moderator aty, por edhe t tjert i fshin postimet q ju i banalizoni temat.

  Kalo bukur dhe mos e vazhdo kt debat se sht e kot, t prshndes.
  Sui generis

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Te tema jote;
  Mesazh nga Forumi
  Adresa e Postim sht e pavlefshme. Nse klikuat mbi nj adres t vlefshme, ju lutem kontaktoni administratorin
  Ik tani fshiji krejt gjurmt q mos t penalizojn se po me vje dhe mua gjynaf tani pr ty.
  U bra pishman q t bra kt ankes.

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Te tema jote;


  Ik tani fshiji krejt gjurmt q mos t penalizojn se po me vje dhe mua gjynaf tani pr ty.
  U bra pishman q t bra kt ankes.
  Ndgjo i nderuar, asnj postim i fshir nga moderatort nuk fshihet psysichal delete, nqs se kupton t gjitha postimet e fshira q nuk i sheh ti i sheh stafi dhe do postim sht fshir me arsye t caktuar pa asnj ndryshim.

  Nse stafi i forumit ka qen tolerant ndaj ndonj antari ather je ti i pari n list.

  Kalo bukur.
  Sui generis

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •