Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anëtarësuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531

    Ankesë për Moderatorin RaPSouL

    Tema në fjalë A.C Milan
    Unë para 2 javësh mora përjashtim për fjalor banal, kurse ky pseudo moderator shprehet si ti dojë qefi.
    Ja si shprehet me 1 postim:
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=137

    Provokon me lloj lloj fjalësh si e si që ta ofendojnë antarët dhe ky të bëj ankesë te smod për ti perjashtu.

    Te tema Juventus, lejohen lloj lloj komentesh ofendime/sharje dhe ky pseudo moderator s'guxon as ti moderojë jo ti fshijë.
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=175

    Kërcënon në PM me përjashtim nga FSH.
    !
    Kujdes se do të bjerë malli të shkruash në forum, hera e fundit që të them herën tjetër ose shkruaj si njeri normal ose do e harosh këtë forum.

    Fëmijë i poshtër.
    Ose merni masa ju ndaj këtij, ose mos na e lëvizni temën e re ta hapim me 1 nënforum tjetër.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  2. #2
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
    Tema në fjalë A.C Milan
    Unë para 2 javësh mora përjashtim për fjalor banal, kurse ky pseudo moderator shprehet si ti dojë qefi.
    Ja si shprehet me 1 postim:
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=137

    Provokon me lloj lloj fjalësh si e si që ta ofendojnë antarët dhe ky të bëj ankesë te smod për ti perjashtu.

    Te tema Juventus, lejohen lloj lloj komentesh ofendime/sharje dhe ky pseudo moderator s'guxon as ti moderojë jo ti fshijë.
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...&postcount=175

    Kërcënon në PM me përjashtim nga FSH.


    Ose merni masa ju ndaj këtij, ose mos na e lëvizni temën e re ta hapim me 1 nënforum tjetër.
    Ankesë qesharake i nderuar.

    Futu lexo temat tjera të nënforumit të sportit dhe shif në do gjesh ndonjë postim me ofendime siç e keni bërë ju si me qenë në lagjen tuaj këtu. Jo vetëm tek tema e Juves por tek i gjithë formi i sportit.

    Sa për postimin ofendues nuk ishte i tillë thjesh ju përgjigja anëtarit tjetër të lagjes tënde që tha të p1rdhen e ku ta di çka të gjithë anëtarët tjerë që shkruajnë tek ajo tema e lagjes suaj.

    Turp të keni me sjelljet që tregoni dhe mbi të gjitha të vini e të hapni temë ankese këtu, mjafton që i gjithë stafi i forumit të lexoj postimet tuaja tek forumi i sportit dhe duhet të haroni forumin përgjithmon se sjeni njerëz që kanë të paktën 1 gram edukatë dhe kulturë.

    shnet
    Sui generis

  3. #3
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anëtarësuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Po me fundërrima/fëmijë kujt i drejtohesh ti ? Kultura jote është kjo.
    Për "ofendimet" që kena bërë ne mora përjashtim 2 javë, ti ça meriton ksaj radhe?
    Mos posto më ktu po leje të vijë 1 Smod apo Admin, se nuk e bëra ankesën për ta gjyku ti.
    Edhe moderatorë të tjerë të kan bo vërejtje te tema A.C Milan që vije fshije postime, shumë herë të kan fol po prapë s'mbushesh me mend ti.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  4. #4
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
    Po me fundërrima/fëmijë kujt i drejtohesh ti ? Kultura jote është kjo.
    Për "ofendimet" që kena bërë ne mora përjashtim 2 javë, ti ça meriton ksaj radhe?
    Mos posto më ktu po leje të vijë 1 Smod apo Admin, se nuk e bëra ankesën për ta gjyku ti.
    Edhe moderatorë të tjerë të kan bo vërejtje te tema A.C Milan që vije fshije postime, shumë herë të kan fol po prapë s'mbushesh me mend ti.
    Nuk kam nevoj të të jap asnjë raport një individi siç je ti, mjafton vetëm dikush të shikoj të gjitha postimet që ke bërë dhe askund nuk do gjesh shkrim të pastër pa ofendime, e sheh profilin tënd ndonjëherë me sy nga sa moderator dhe supermoderator ke qenë i penalizuar me vërrejtje dhe përjashtime?

    Atë fundrinë nuk ta thash as ty por askujt tjetër lexo mirë se çfarë ka shkruar parashkruesi im në atë temë dhe fjalorin që e përdori ai, nuk je ti askush ose kushdoqoftë tjetër të vi këtu e të shkruaj ik p*rdhu andej e kendej dhe për atë qëllim shkruajta që asnjë fundrinë nuk do guxoj të pirdh askënd sepse askush smund të jet shef i dikujt tjetër këtu.

    Për të mos e egzagjeruar nuk dua të bie në atë nivel që jeni ju me gjithë ato ofendime, sepse forumi nuk është lagje e juaj për të shkruar si të doni ju.

    ps. Vazhdoni hapni acounte të tjera thirri gjithë shoqërinë të shkruajnë këtu, pasi një gjë e tillë tregon maturi të dobët dhe papjekuri maksimale me një fjalë veprime fëmijërore.

    Shnet dhe mos vazhdo të përsërisësh të njëjtat gabime sepse rregullorja do të respektohet deri në maksimum dhe askush nuk do të ketë të drejtë mbi dikë tjetër.
    Sui generis

  5. #5
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anëtarësuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Nuk hapa account kur më përjashtuan, jo më të hap tani për 1 si puna jote. Mos i jep kaq shumë rëndësi vetes.

    I fshive postimet e tuja të flliqura direkt ëëë? Skuth :-)
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  6. #6
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
    Nuk hapa account kur më përjashtuan, jo më të hap tani për 1 si puna jote. Mos i jep kaq shumë rëndësi vetes.

    I fshive postimet e tuja të flliqura direkt ëëë? Skuth :-)
    Asnjë postim nuk është fshirë sepse asnjë ofendim nuk ka pasur nga ana ime, ndërsa jam un ai që u pastroj juve me dhjetra postime në ditë nga ato ofendimet që i lëshoni si të jeni në lagjen tuaj.

    Ti ndoshta ske pun të përditshme por un skam gjithë ditën kohë të merrem me atë se çfarë shkruan ti ose ai tjetri çdo ditë.

    ps. Nuk jam vetëm un moderator aty, por edhe të tjerët i fshin postimet që ju i banalizoni temat.

    Kalo bukur dhe mos e vazhdo këtë debat se është e kot, të përshëndes.
    Sui generis

  7. #7
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anëtarësuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Te tema jote;
    Mesazh nga Forumi
    Adresa e Postim është e pavlefshme. Nëse klikuat mbi një adresë të vlefshme, ju lutem kontaktoni administratorin
    Ik tani fshiji krejt gjurmët që mos të penalizojnë se po me vje dhe mua gjynaf tani për ty.
    U bëra pishman që të bëra këtë ankesë.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  8. #8
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar më parë nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
    Te tema jote;


    Ik tani fshiji krejt gjurmët që mos të penalizojnë se po me vje dhe mua gjynaf tani për ty.
    U bëra pishman që të bëra këtë ankesë.
    Ndëgjo i nderuar, asnjë postim i fshirë nga moderatorët nuk fshihet psysichal delete, nqs se kupton të gjitha postimet e fshira që nuk i sheh ti i sheh stafi dhe çdo postim është fshirë me arsye të caktuar pa asnjë ndryshim.

    Nëse stafi i forumit ka qenë tolerant ndaj ndonjë anëtari atëher je ti i pari në listë.

    Kalo bukur.
    Sui generis

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •