Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 229
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  "Berisha, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart", Ulmar Kvik(suedez)

  Sali Berisha m irriton pa mas: Ai mori votat e zgjedhsve me dy parulla: T luftohet kundr korrupcionit dhe t antarsohet Shqipria n Unionin Europian.

  Shihet qart se t dy premtimet mbaruan me disfat.

  Ather Berisha - shum i lodhur, por gjithmon i zgjuar prsa i prket ruajtjes s pushtetit - i afrohet Turqis. Turqia nuk do t krkoj gj, prvec ndrtimit t nj xhamie t madhe dhe t institucioneve t tjera islamike n Shqipri. Mirpo, populli shqiptar nuk ka nevoj pr nj izlamizim. 450 vite nn Perandoris Osmane mjaftojn!! A do t pranonin njerzit e Afriks dhe t Azis t prqafojn zaptuesit e tyre t vjetr, me fjal se "n jemi me nj gjak me anglezt, francezt, portugezt?" Jo, jo, jo!

  Berisha, njeri pa skrupull, pa ndjenja kombtare, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart. Dhe alternativa? Ose murtaja ose kolera jan t dy alternativat: Partia Demokratike dhe Partia Socialiste.

  Shum m vjen keq nes populli shqiptar nuk reagon dhe gjen alternativa tjera!

  Cfar lloj durimi tregon populli shqiptar duke glltitur fjalt e turpshme t Berishs?

  Kush ka tru reagon!!!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime
  Kshtu duket portreti i karakterit t kryeministrit shqiptar n syt e mikut t madh t shqiptarve, Ulmar Kvik ( suedez)
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #3
  Profesor Maska e Didi_s
  Antarsuar
  06-10-2005
  Vendndodhja
  Swe
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Komentit t Ulmarit

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Sali Berisha m irriton pa mas: Ai mori votat e zgjedhsve me dy parulla: T luftohet kundr korrupcionit dhe t antarsohet Shqipria n Unionin Europian.

  Shihet qart se t dy premtimet mbaruan me disfat.

  Ather Berisha - shum i lodhur, por gjithmon i zgjuar prsa i prket ruajtjes s pushtetit - i afrohet Turqis. Turqia nuk do t krkoj gj, prvec ndrtimit t nj xhamie t madhe dhe t institucioneve t tjera islamike n Shqipri. Mirpo, populli shqiptar nuk ka nevoj pr nj izlamizim. 450 vite nn Perandoris Osmane mjaftojn!! A do t pranonin njerzit e Afriks dhe t Azis t prqafojn zaptuesit e tyre t vjetr, me fjal se "n jemi me nj gjak me anglezt, francezt, portugezt?" Jo, jo, jo!

  Berisha, njeri pa skrupull, pa ndjenja kombtare, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart. Dhe alternativa? Ose murtaja ose kolera jan t dy alternativat: Partia Demokratike dhe Partia Socialiste.

  Shum m vjen keq nes populli shqiptar nuk reagon dhe gjen alternativa tjera!

  Cfar lloj durimi tregon populli shqiptar duke glltitur fjalt e turpshme t Berishs?

  Kush ka tru reagon!!!

  Une pajtohem plotsisht me z Ulmar sepse PD dhe PS jan dy humnera per Shqiprin, te cilat gjinden jnjera ne te majt e tjetra ne te djatht te Shtetit Shqiptar. As nuk duhet votuar PD e as PS, vizionet e tyre jan par qe prej dekadash. populli shqiptar duhet te vetdijesohet lidhur me keto parti dhe udheheqesit e tyre....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  43 falenderime n 31 postime
  D.m.th. nese jep ndonje mendim ndryshe ne kete teme,i bie te jesh pa tru!!!
  Pra,nuk lejohet mendimi ndryshe!
  O me ne o kundra nesh!
  Mentalitet komunist.
  Teme e bukur!!!

 5. #5
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  D.m.th. nese jep ndonje mendim ndryshe ne kete teme,i bie te jesh pa tru!!!
  Pra,nuk lejohet mendimi ndryshe!
  O me ne o kundra nesh!
  Mentalitet komunist.
  Teme e bukur!!!
  Per ta nxjerr shqiptarien nga ku eshte , komunisti eshte pak por nje nazist (Hitller ) na duhet .

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Sali Berisha m irriton pa mas: Ai mori votat e zgjedhsve me dy parulla: T luftohet kundr korrupcionit dhe t antarsohet Shqipria n Unionin Europian.

  Shihet qart se t dy premtimet mbaruan me disfat.

  Ather Berisha - shum i lodhur, por gjithmon i zgjuar prsa i prket ruajtjes s pushtetit - i afrohet Turqis. Turqia nuk do t krkoj gj, prvec ndrtimit t nj xhamie t madhe dhe t institucioneve t tjera islamike n Shqipri. Mirpo, populli shqiptar nuk ka nevoj pr nj izlamizim. 450 vite nn Perandoris Osmane mjaftojn!! A do t pranonin njerzit e Afriks dhe t Azis t prqafojn zaptuesit e tyre t vjetr, me fjal se "n jemi me nj gjak me anglezt, francezt, portugezt?" Jo, jo, jo!

  Berisha, njeri pa skrupull, pa ndjenja kombtare, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart. Dhe alternativa? Ose murtaja ose kolera jan t dy alternativat: Partia Demokratike dhe Partia Socialiste.

  Shum m vjen keq nes populli shqiptar nuk reagon dhe gjen alternativa tjera!

  Cfar lloj durimi tregon populli shqiptar duke glltitur fjalt e turpshme t Berishs?

  Kush ka tru reagon!!!
  Vete sistemi shqiptar te irriton pa mase....Sistemi qe ndertoi dhe krijoi Ramiz Alia pas vitit 1990....Sali Berishen sot ne pushtet e mban Ilir Meta qe mori 50 mije vota duke share SALI-GERDECI....dhe sot jane ne nje kualicion....por ne fund te fundit cdo popull ka politikanet qe meriton....Popull kusar...politikane kusar...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  D.m.th. nese jep ndonje mendim ndryshe ne kete teme,i bie te jesh pa tru!!!
  Pra,nuk lejohet mendimi ndryshe!
  O me ne o kundra nesh!
  Mentalitet komunist.
  Teme e bukur!!!

  prshndetje beso.
  ulmar kvik sht nj mik i shqiptarve dhe ky si mik sa i prket partive nuk anon nga asnjra. ky si mik i shqiptarve i vie keq q shqipria po katandiset e po vritet prdit. ktij i dhemb n shpirt kur sheh q miqt e tij po vendnumrojn. i vie keq, prandaj!

  ulmarit i vie keq pse shqiptart kan mbetur kshtu t hipnotizuar, prandaj jep kushtrimin:

  (Kthejellohuni o njerz dhe dilni nga kjo humner ) Kush ka tru reagon!!!

  Kjo thirrje e tij t bn t mendosh e ta kuptosh ksi soji: vall a kan shqiptart tru!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 8. #8
  Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
  Antarsuar
  09-09-2007
  Postime
  3,708
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga HEN-RI Lexo Postimin
  Vete sistemi shqiptar te irriton pa mase....Sistemi qe ndertoi dhe krijoi Ramiz Alia pas vitit 1990....Sali Berishen sot ne pushtet e mban Ilir Meta qe mori 50 mije vota duke share SALI-GERDECI....dhe sot jane ne nje kualicion....por ne fund te fundit cdo popull ka politikanet qe meriton....Popull kusar...politikane kusar...
  Nuk e mban shtangisti salijevin ne pushtet, jo. Ate e mban sistemi mafioz qe krijoi, ndertoi, e la pas Ramiz Alia.

 9. #9
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Populli shqipetar reagon vetem ndaj kush i siguron vendin e punes, kush i siguron pension me te larte e kush i fal uje e drita.

  Populli shqipetar eshte popull i varfer e i paditur, prandaj nqs alternativat jane PD e PS do zgjedhe buken e gojes.
  La vita bella...

 10. #10
  abc Maska e POKO
  Antarsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  mos na beni drrr drrr,se leht esht te besh analiza e krahasime nga karriga prej ne itali e gjermani e danimark e suedi e amerik...

  shqipnis i bani gjamen per 50 vjet enver kopili bashk me ate panteren e zez nexhin...vendi ku ne 90 perpos 3 hidrocentraleve qe punonin,cdo gje kishte falimentu si ekonomi e si shtet,shkurt kishte dal jashte perdorimit gjithecka...e gjithecka duhej nis nga e para,e ajo nga e para nuk ishte e leht,se kishe qen i vetizoluar per 50 vjet,e lufta e kllasave i bani njerzit me hanger shoqi shoqin.

  nuk donin kuqot e rrapot gjakprishur te beheshin aleat me amerike e angli, me boten e qytetrume,por donin te lidhin krushqi me stalina e maoceduna e dreq te mallkuar...edhe nje shance qe ishte ne 85 kur gjermania i ofroj investime e hapje fabrikash shqiperise,qe do kalohej shume me leht periudha e tranzicionit,nuk e pranuan,se nuk donin te tradhetonin ate vijen e partis,ate vijen e kanibaleve qe ia hengri koken gjithe popullit,e qe do e pagujne akoma gjate e gjate gjeneratat e ardshme !

 11. #11
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,964
  Faleminderit
  141
  234 falenderime n 190 postime
  Kush i solli me shume fatkeqesi Shqiperise, Enveri a por Sala?
  Numeroni pozitivet dhe negativet. Braktisjet, internimet,tragjedite...
  Mendoni mire dhe numroni te gjithat.
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 12. #12
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Sali Berisha m irriton pa mas: Ai mori votat e zgjedhsve me dy parulla: T luftohet kundr korrupcionit dhe t antarsohet Shqipria n Unionin Europian.

  Shihet qart se t dy premtimet mbaruan me disfat.

  Ather Berisha - shum i lodhur, por gjithmon i zgjuar prsa i prket ruajtjes s pushtetit - i afrohet Turqis. Turqia nuk do t krkoj gj, prvec ndrtimit t nj xhamie t madhe dhe t institucioneve t tjera islamike n Shqipri. Mirpo, populli shqiptar nuk ka nevoj pr nj izlamizim. 450 vite nn Perandoris Osmane mjaftojn!! A do t pranonin njerzit e Afriks dhe t Azis t prqafojn zaptuesit e tyre t vjetr, me fjal se "n jemi me nj gjak me anglezt, francezt, portugezt?" Jo, jo, jo!

  Berisha, njeri pa skrupull, pa ndjenja kombtare, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart. Dhe alternativa? Ose murtaja ose kolera jan t dy alternativat: Partia Demokratike dhe Partia Socialiste.

  Shum m vjen keq nes populli shqiptar nuk reagon dhe gjen alternativa tjera!

  Cfar lloj durimi tregon populli shqiptar duke glltitur fjalt e turpshme t Berishs?

  Kush ka tru reagon!!!

  Nuk e njof kete Ulmar Kvik. Por u pa qart qe ka marr kogja do pare nga partia fryma e re e topit per kete deklarate. Ketyne ju vjen hakesh ketyne evropianve veq ai haxhinasto qe jav thot troq mos ma qani..... By******en.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Nuk e njof kete Ulmar Kvik. Por u pa qart qe ka marr kogja do pare nga partia fryma e re e topit per kete deklarate. Ketyne ju vjen hakesh ketyne evropianve veq ai haxhinasto qe jav thot troq mos ma qani..... By******en.
  N Suedi dhe n shtetet skandinave n prgjithsi nuk ka shans t deprtoj nj tip si puna e Salos. Prandaj atje ka mirqenie.

  Po e zm, se duke u shtirur deprton nj tip i till, me t hetuar, e lusin nj her me fjal. Nse kjo nuk funksionon ata me revolucion do ta heqin.

  Po ata kan tru!

  nuk jan si ne q pr mbi 2 dekada prjetojm dhe durojm poshtrisrat m t ndyra!

  Sa t jemi kshtu t duruar mbi kok do t kemi shushunja si puna e Salos me shok.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 14. #14
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime n 215 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Sali Berisha m irriton pa mas: Ai mori votat e zgjedhsve me dy parulla: T luftohet kundr korrupcionit dhe t antarsohet Shqipria n Unionin Europian.

  Shihet qart se t dy premtimet mbaruan me disfat.

  Ather Berisha - shum i lodhur, por gjithmon i zgjuar prsa i prket ruajtjes s pushtetit - i afrohet Turqis. Turqia nuk do t krkoj gj, prvec ndrtimit t nj xhamie t madhe dhe t institucioneve t tjera islamike n Shqipri. Mirpo, populli shqiptar nuk ka nevoj pr nj izlamizim. 450 vite nn Perandoris Osmane mjaftojn!! A do t pranonin njerzit e Afriks dhe t Azis t prqafojn zaptuesit e tyre t vjetr, me fjal se "n jemi me nj gjak me anglezt, francezt, portugezt?" Jo, jo, jo!

  Berisha, njeri pa skrupull, pa ndjenja kombtare, ka qen, sht dhe do t jet fatkeqsi pr shqiptart. Dhe alternativa? Ose murtaja ose kolera jan t dy alternativat: Partia Demokratike dhe Partia Socialiste.

  Shum m vjen keq nes populli shqiptar nuk reagon dhe gjen alternativa tjera!

  Cfar lloj durimi tregon populli shqiptar duke glltitur fjalt e turpshme t Berishs?

  Kush ka tru reagon!!!

  projekti21_dk,
  Sales, kija inatin por jepi hakun...


  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  D.m.th. nese jep ndonje mendim ndryshe ne kete teme,i bie te jesh pa tru!!!
  Pra,nuk lejohet mendimi ndryshe!
  O me ne o kundra nesh!
  Mentalitet komunist.
  Teme e bukur!!!
  Besoja,
  Mos i fol kshu mikut suedez ...
  Citim Postuar m par nga Duaje Siveten Lexo Postimin
  Nuk e mban shtangisti salijevin ne pushtet, jo. Ate e mban sistemi mafioz qe krijoi, ndertoi, e la pas Ramiz Alia.

  Duaje Siveten,
  ka ca koh qe lexoj me vemendje postimet tuja, dhe nje pjese e mire e tyre jane fjale t'menme.
  T'pershnes!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 15. #15
  abc Maska e POKO
  Antarsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Po ata kan tru!

  nuk jan si ne q pr mbi 2 dekada prjetojm dhe durojm poshtrisrat m t ndyra!
  po ti more lum plaku,perse nuk te pashe njeher duke then po te njejten gje per ate 5 dekadshin e atij bythshklymit tend qe ti e adhuron fort,po bej hesapet njihera mire,e pastaj hajde e qaju per berishen,se po ta pranojme edhe ate qamje mandej!

 16. #16
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  ulmar kvik sht nj mik i shqiptarve dhe ky si mik sa i prket partive nuk anon nga asnjra. ky si mik i shqiptarve i vie keq q shqipria po katandiset e po vritet prdit. ktij i dhemb n shpirt kur sheh q miqt e tij po vendnumrojn. i vie keq, prandaj!
  Keshtu me fjale na vjen keq te gjithve por cilen alternativ na jep Ulmar, pervec revolucionit lol ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 17. #17
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Shume e vertete. Nuk eshte keq qe ta pranosh. Sic bejne disa ketu. lol

 18. #18
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  ahahaha po te gjithe e dine ket edhe e kane pranuar, por problemi qendron si ta shporrin edhe askush nuk i ka gjet zgjidhje deri me sot.
  I LOVE GOD

  j&g

 19. #19
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  ahahaha po te gjithe e dine ket edhe e kane pranuar, por problemi qendron si ta shporrin edhe askush nuk i ka gjet zgjidhje deri me sot.

  Ju qe jeni te shprendar neper kontinente te ndryshme zor e keni qe ta largoni edhe mos u ankoni bilem. Ne qe jemi ksajde spo ankohemi po juve pse ankoheni

 20. #20
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Ju qe jeni te shprendar neper kontinente te ndryshme zor e keni qe ta largoni edhe mos u ankoni bilem. Ne qe jemi ksajde spo ankohemi po juve pse ankoheni
  ahahaha sepse me vjen keq per vendin tim kur lexoj idiotesira se si studentet akoma ne HS marrin diploma Universiteti ahaah. btw arsya qe kemi ikur ne kontinente te ndryshme eshte gjendja aktuale ne shqiperi.

  Chill dude se duhen dekada para se te gjendet zgjidhja, nuk largohet lehte ai :P
  I LOVE GOD

  j&g

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •