Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
  1. #21
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    22-08-2009
    Postime
    389
    Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
    Kam degjuar se ne qershor do te hiqen pashaportat per Shqiptaret qe duan te udhetojne, te punsohen apo te jetojne ne vendet Shengen. A eshte i vertete ky lajm ?

    Nese jo, a dini gje se kur mund te ndodhe, pasi dua te mar dy djemte e xhaxhait per te punuar me mua ketu ne Itali

    Faleminderit
    Ne qershor,po por te cilt vit nuk e dime akoma,ndoshta ka ndonje shprese per vitin 2026,e ndoshta edhe me 2025

  2. #22
    Me tha nje shok, kam degjuar, etj etj....muhabet ne tym dmth...

  3. #23
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-04-2012
    Postime
    127
    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    Me tha nje shok, kam degjuar, etj etj....muhabet ne tym dmth...
    Epo ne tym se une nuk jam ne parlament

  4. #24
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anėtarėsuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
    Kam degjuar se ne qershor do te hiqen pashaportat per Shqiptaret qe duan te udhetojne, te punsohen apo te jetojne ne vendet Shengen. A eshte i vertete ky lajm ?

    Nese jo, a dini gje se kur mund te ndodhe, pasi dua te mar dy djemte e xhaxhait per te punuar me mua ketu ne Itali

    Faleminderit
    Si do te hiqen pashaportat? Dmth do t'u sekuestrohen?
    Apo e ke fjalen se nuk do te kerkohet me leje qendrimi e punesimi per shqiptaret ne zonen Shengen?
    Nese e ke degjuar nga shqiptaret, e ke rrene. Ketej nga BE-ja nuk ka nder mend t'i heqe njeri. Kurse sa per udhetim, shqiptaret mund te udhetojne ne vendet shengen, nuk i ndalon njeri. Per te punesuar e jetuar, si te gjithe te tjeret. Dyert jane te hapura. Gjen pune, ben kontrate, aplikon per leje qendrimi dhe pune, dhe rri aty.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •