Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Mr-Bledi Photography Album

  Kohet e fundit me ka pelqyer te merrem me fotografine. Vertet.
  Ketu do publikoj te gjitha fotot qe do bej me aparat, ndoshta marr ndonje sygjerim si amator qe jam, koment, kritike dhe gjithcka tjtr eshte e mirepritur.
  Keto foto ketu jane bere ne kopeshtin tim ngjitur me shtepine!
  Jane bere me nje aparat te thjeshte Digital Nikon Coolpix
  Qe nga java e ardhshme do marr nje aparat Canon Powershot SX40 HS dhe besoj se do kem foto akoma me te bukura dhe te arrira!
  Ju faleminderit!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #2
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Te tjera, se shpejti
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  te bukura jane.me ka rene ne sy qe eshte hobi per shume njeres kohet e fundit.

 4. #4
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  te bukura jane.me ka rene ne sy qe eshte hobi per shume njeres kohet e fundit.
  ndoshta po, ndoshta jo. Nuk di c'te them!
  Ketu quhet "si katundaret, me bere foto" :@@
  Budalleku me i madh qe mund te degjosh!
  She's the morphine queen of my vaccine.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr-Bledi Lexo Postimin
  ndoshta po, ndoshta jo. Nuk di c'te them!
  Ketu quhet "si katundaret, me bere foto"
  Budalleku me i madh qe mund te degjosh!  Ndersa une qe femije me kane pas pelqyer edhe po kaq edhe tani.sdi sa mije foto kam.

  sa per " fshatarllek"...kush ndihet i tille...le te mos bej foto

 6. #6
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Ketu jane tre foto te tjera qe jane bere nga nikon!
  edhe 24 ore me ndajne nga canon powershot sx40 Hs :P
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  She's the morphine queen of my vaccine.

 7. #7
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  shume te bukura fotot edhe une e kam pasion fotografine keshtu vazhdo se paske talent te papare

 8. #8
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  200 falenderime nė 112 postime
  Urime per temen Mr-Bledi,Fotografit 3 te parat ok,ndersa ne tjerat mugon ndriqimi. Suksese....
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  te bukura fotot......

 10. #10
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Urime per temen Mr-Bledi,Fotografit 3 te parat ok,ndersa ne tjerat mugon ndriqimi. Suksese....
  Faleminderit shume per keshillen Xhenet. Shpresoj te permiresohem ne te ardhmen!!
  She's the morphine queen of my vaccine.

 11. #11
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Me ne fund erdhi edhe Canon Powershot Sx40 HS.
  Keto foto qe bera tani, ishin ne veranden e shtepise apo ballkonin ose quajeni si te doni ju!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 12. #12
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  A Quiet Nice Day!! : ^dielli2
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 13. #13
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Arrow

  ______________________
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Smile

  Bledi merr ne foto te njejtin panorame me te dyja aparatet qe te shikojme diferencen e cilesise.

 15. #15
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  Bledi merr ne foto te njejtin panorame me te dyja aparatet qe te shikojme diferencen e cilesise.
  Dakord por do ta bej Upload ne nje IMG Host!

  She's the morphine queen of my vaccine.

 16. #16
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  komenti qenka fshire me linqe! Shpresoj t'i kesh pare! :P

  p.s. qenka akoma! :P
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mr-Bledi : 24-04-2012 mė 08:48 Arsyeja: :P
  She's the morphine queen of my vaccine.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Foto shume te bukura por sigurisht qe edhe Struga eshte e bukur!
  Pergezime Bledi!

 18. #18
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  30
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Sa qejf i keni lulet ...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 19. #19
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  @Besoja
  Po e vertet, shkoj dhjetra here ne vit ne maqedoni ne qytete te ndryshme, me familjen, sepse eshte afer dhe kendshem.

  @Robery
  Pse te mos jene per t'u pasur qejf. Mbajne arome shume te mire nuk ndotin ambjentin dhe jane plot ngjyra qe te gezojne vertet, nuk jam ndonje admirues i madh i natyres. por gjithsesi gjerat e bukura mbeten gjithmone ashtu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mr-Bledi : 24-04-2012 mė 16:05
  She's the morphine queen of my vaccine.

 20. #20
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  695
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime
  a beautiful thing called moon!
  + a little brushes!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  She's the morphine queen of my vaccine.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •