Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime
  E bere me 35X Zo.OM
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #22
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr-Bledi Lexo Postimin
  @Besoja
  Po e vertet, shkoj dhjetra here ne vit ne maqedoni ne qytete te ndryshme, me familjen, sepse eshte afer dhe kendshem.

  @Robery
  Pse te mos jene per t'u pasur qejf. Mbajne arome shume te mire nuk ndotin ambjentin dhe jane plot ngjyra qe te gezojne vertet, nuk jam ndonje admirues i madh i natyres. por gjithsesi gjerat e bukura mbeten gjithmone ashtu.
  Po po...Nejse...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 3. #23
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Sa qejf i keni lulet ...
  .

  He de , teper romantike keta fotografet tane.

  Une vdes per foto kafshesh te egra.....nuk e di pse me terrheqin jashte mase.

  I wouldnt mind keshtu foto te natyres gjithashtu .

 4. #24
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime
  Nuk e dija qe e kam pasur talent te lindur fotografine,

  AUSTRI
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 5. #25
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime
  AUSTRI PRAP!
  por 2 nga 2 attachet!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  She's the morphine queen of my vaccine.

 6. #26
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime
  STAMBOLL! Istanbul!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  She's the morphine queen of my vaccine.

 7. #27
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Mr-Bledi Photography Album

  Shengjin - Shtator 12


  me vjen keq qe ka humbur kaq shume kualiteti :S
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  She's the morphine queen of my vaccine.

 8. #28
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Mr-Bledi Photography Album

  Sa kohe kishte pa e pare kete temen!!


  Dhe sa kohe kisha pa ardhur ne vendlindje! Vec nuk do te doja kurre te kisha ardhur per kete rast!! ((

  Shutter speed: 15 Sec
  Apperture: F2
  ISO: 50
  Emri: IMG_6226.jpg

Shikime: 98

Madhėsia: 13.5 KB
  Imgur link: http://imgur.com/47ftvAZ

  Pse nuk azhornohet me si dikur ky forum??
  She's the morphine queen of my vaccine.

 9. #29
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  690
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Mr-Bledi Photography Album

  Emri: 14291793_986456061464197_1894961180267905003_n.jpg

Shikime: 93

Madhėsia: 44.5 KB
  Per rezolucion me te mire
  500px link: https://500px.com/photo/171844963/ni...-by-bledi-meda
  She's the morphine queen of my vaccine.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •