Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Doja veq disa sqarime ne lidhje me reputacionet...............

  Duke pershendetur moderatoret poashtu edhe punen e tyre desha te kerkoja besoj qe ne kuptimin me te mire te fjales te kerkoje nje sqarim ne lidhje me fshirjen e reputacioneve tek profil im jo te gjitha po nje edhe poashtu duke kerkuar sqarim qe ne mp e mia personale me jane fshire mp disa te kohes se fundit.......besoj dhe mendoj qe mp jane personale per kete edhe mendoj qe nuk duhet te prken nga moderatoret perndrsyshe po cenohet e drejta ime ......me mirkuptim nga moderatoret kerkoj qe ben nje sqarim ne lidhje me kete.........edhe nje gje per fund ne qoft se me preken edhe njeher mp une definitivisht sdo jem ne forumin shqiptar ........

 2. #2
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  Duke pershendetur moderatoret poashtu edhe punen e tyre desha te kerkoja besoj qe ne kuptimin me te mire te fjales te kerkoje nje sqarim ne lidhje me fshirjen e reputacioneve tek profil im jo te gjitha po nje edhe poashtu duke kerkuar sqarim qe ne mp e mia personale me jane fshire mp disa te kohes se fundit.......besoj dhe mendoj qe mp jane personale per kete edhe mendoj qe nuk duhet te prken nga moderatoret perndrsyshe po cenohet e drejta ime ......me mirkuptim nga moderatoret kerkoj qe ben nje sqarim ne lidhje me kete.........edhe nje gje per fund ne qoft se me preken edhe njeher mp une definitivisht sdo jem ne forumin shqiptar ........
  jo e ke keqkuptuar konceptin e reputacionit ,nuk fshihet piket e rep. personal por nese postimi qe eshte dhene reputacioni fshihet at'here bashk me postimin fshihet edhe reputacioni !


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gordon Freeman Lexo Postimin
  jo e ke keqkuptuar konceptin e reputacionit ,nuk fshihet piket e rep. personal por nese postimi qe eshte dhene reputacioni fshihet at'here bashk me postimin fshihet edhe reputacioni !

  ok flm shume qe kete se dija ...edhe se kam shiku postimin qe jane fshi.........po per mp ....flm per kete sqarim.....

 4. #4
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  ok flm shume qe kete se dija ...edhe se kam shiku postimin qe jane fshi.........po per mp ....flm per kete sqarim.....
  edhe kjo per arsyje se rep. pike jepen ne postim e lene e jo ne pm (por piket vetem shfaqen ne panel ne menyre qe te tjeter te mos kene qasje por piket kane lidhje direkte me postimin) ,keshtu qe kur nuk ka postim edhe pike jo .

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime
  Po kur fshihet postimi ( bashkė me tė edhe reputacioni) si qėndron puna me pikėt: fshihen edhe ato?

  Respekt,
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Fshihen te gjitha
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  nuk fshihen piket jo
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  nuk fshihen piket jo
  Po mua ma kane bere me hile qe mi kane fshire ?
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  lolte fshihet reputacioni po piket jo te pakten mu sem fshihen lol

  para 4 vjetesh mi paten fshi 10000 pik per ni her lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Toni, lidhur me zbritjen e pikėve tė reputacionit dhe fshirjen e mesazheve tė lidhura nė panelin e anėtarit, disa sqarime ke marrė mė sipėr nga anėtarėt, por nėse gjenė kohė vizito edhe kėtė temė, nė tė cilėn mund tė mėsosh mė tepėr lidhur me problematikėn e ngritur.

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=94198

  Nė anėn tjetėr, shqetėsimit tuaj lidhur gjoja me mundėsinė e leximit tė mesazheve private nga ana e Stafit tė Forumit, po ju siguroj se njė gjė e tillė ėshtė e pamundur, ngase ne nuk rezervojmė asnjė tė drejtė teknike nė kėtė aspekt. Pėr mė shumė njihu me kėtė temė duke i hedhur njė sy kėtij linku:

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=100270

  Pėr paqartėsi eventuale, na kontakto pėrmes mesazheve private!

  Shpresoj qė tani je nė dijeni tė plotė pėr ēėshtjet e parashtruara mė sipėr!

  Gjithė tė mirat!

  Dar_di
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •