Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P

  Ore une e kisha kuptuar pak per ty po tani ma mbushe mendjen hajde ta gezosh neser festen e 17 majit besoj i pari do jesh kur te hapet cermonia :P
  Na mbyten servilat.com

 2. #22
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  hahaahhaa ore mos na e paragjyko partizonin se e kom si flori e kom :P

  ej a do ma shpjegoje ndojneri kete ALbasol ceshte a jo ?

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  hahaahhaa ore mos na e paragjyko partizonin se e kom si flori e kom :P

  ej a do ma shpjegoje ndojneri kete ALbasol ceshte a jo ?
  Albasoul ėshtė chati Forumishqiptar.
  Nqs do tė hysh nė chat kliko http://chat.albasoul.com/index.php?dhoma=shqiperia , vendos Nickname dhe kliko Connect.

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ueeeeee po ju qe e keni ngjyren purple gajsa jeni ?????
  Nuk dua te flitet me per sexualitetin tim thjesht dua ngjyr purple. Hahahaha
  Partizoni hermosaaaaaaaaaaaaa
  Mistrec_berati jorgossssssss

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  M'falni se harrova edhe un du aop

 6. #26
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  edhe une duaaaaa

 7. #27
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  hahaahhaa ore mos na e paragjyko partizonin se e kom si flori e kom :P

  ej a do ma shpjegoje ndojneri kete ALbasol ceshte a jo ?
  http://chat.albasoul.com/index.php?dhoma=shqiperia
  klikoj siper dhe e gjen ca eshte
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 8. #28
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  hahaha flm per informacionin eee po deri ne kete etape arrita dhe vete pa ndimen ae asnjerit :P

 9. #29
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
  hahaha flm per informacionin eee po deri ne kete etape arrita dhe vete pa ndimen ae asnjerit :P
  me degjo mua

  mos u fut aty

 10. #30
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  204
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  U Be Teme Per Dallavere E Shkreta Kila Ka Hallin E Aop-it Ju Qaheni Per Purplat HHahahha :P
  Dio C'č

 11. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ore do mjepni aop se po mboni me nerva e do kerkoj sop mrapa.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •