Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2012
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Home Sweet home

  ju lutem, dhe 2 jave kom me ardh ne amerik ne new york per fillim mbas andej do shifemi ku ma mire..... , mbas shum sakrifice ktu ne greqi arrita te vi me dy shok..... keni ndonje idee per ndonje pun per fillim??? edhe ndonje web site ku mundem me gjet shtepi me pak leg..... shum faleminderit prej githve....

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  tek keto mer me qera vetem dhomen, shtepine e ndan me njerez te tjere, pra pagauan nje pjese te qerase

  http://newyork.craigslist.org/roo/  ketu paguan per gjithcka
  http://newyork.craigslist.org/abo/

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  pse e ke titulluar temen home sweet home? home sweet home is albania
  jo shba

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Dolce_Angelo
  Anėtarėsuar
  25-11-2010
  Vendndodhja
  Long Island NY
  Mosha
  28
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Home Sweet home

  A je vendos hala ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •