Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 77
 1. #41
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Ose Zani po ndjehet pak mė i ēliruar tani se po mendon qė nuk qėnka i vetmi qė ka nevojė pėr psikologė. lol
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #42
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Nero, ka mbaru gjoja law? A ve drejtesi hipokrizia?! Ja kam thene me kohe.As 2 pare sben per ate profesion. lol
  Nese ka thene qe ka mbaru, un e besoj....

  Por nigjo, deri tashi Yes* ze vendin e pare per masturbim intelektual...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #43
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Ose Zani po ndjehet pak mė i ēliruar tani se po mendon qė nuk qėnka i vetmi qė ka nevojė pėr psikologė. lol
  E bukur kjo, llaf me vend
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Me nder jush t'i rruni lesht f-i-se ju pakurrizore me inteligjencen e nje bakteri qe na vini e na tregoni se kush eshte arrogant e kush nuk eshte.

 5. #45
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Ose Zani po ndjehet pak mė i ēliruar tani se po mendon qė nuk qėnka i vetmi qė ka nevojė pėr psikologė. lol

  Ore Zani asht tu menu se qenka n'rregull fare, qenka anku kot, paska qen tu harxhu lek kot...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #46
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Kur ai postim i yti na bėri pėrshtypje tė gjithėve, mendo pak sesi mund ta ketė marrė ai qė e hapi temėn, dhe i cili thjesht po kėrkonte emrin e njė psikologu.
  Po kush je ti o Yes qe flet ne emer te atij po dakord? Nejse pune tjeter kjo...
  Megjithate nje gje e tregove: qe ke me shume "balls" (figurative se merr kot ti pastaj) se ca meshkuj qe sillen neper teme ne maje te gishtave si balerina delikate.

  Doja te te bej nje pyetje e te merrja nje pergjigje te sinqerte po kam frike se ego femrore do te te ndrydhi keshtu publikisht... s'di ta bej apo jo?

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Ore Zani asht tu menu se qenka n'rregull fare, qenka anku kot, paska qen tu harxhu lek kot...
  Hahahaha atė desha tė thoja dhe unė qė zani tani duhet tė ndihet mė i shėruar se kurrė. Madje mos tė duket ēudi qė zani tani tė ndėrroj rolin nė kėtė temė. :-D

 8. #48
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Me nder jush t'i rruni lesht f-i-se ju pakurrizore me inteligjencen e nje bakteri qe na vini e na tregoni se kush eshte arrogant e kush nuk eshte.

  xfiles,
  miqesisht,
  kush jan kta pakurrizore me inteligjencen e nje bakteri??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  miqesisht, kujt ti djegi le ta mbaje.

 10. #50
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  miqesisht, kujt ti djegi le ta mbaje.

  ok.
  prap miqsisht,
  kjo esht pergjigje hedhsash....dhe jo kurrizoresh....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #51
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Ndoshta flet per ata qe nuk kane postu asgje ne lidhje me temen... po perseri ju duket e udhes te hiqen si pi**a seme e te nderhyjne kur debatojne dy te tjere...
  Po vetem ndoshta ama...

 12. #52
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Tashi po, kuptova, ti ishe me i qarte.....

  Por prap me ndoshta e paske edhe ti.....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #53
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Ndoshta ta pret mendja... te sakten e di vetem i zoti i postimit

 14. #54
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Sa inteligjenc duhet per t'then nje t'vertet....??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 15. #55
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Ai/ajo fightermee or whatever e ka. Po mezi e thone.

 16. #56
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  196
  283 falenderime nė 215 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Ndoshta flet per ata qe nuk kane postu asgje ne lidhje me temen... po perseri ju duket e udhes te hiqen si pi**a seme e te nderhyjne kur debatojne dy te tjere...
  Po vetem ndoshta ama...
  Desha t'nis nje mp/mail si plotsim-pergjigje te kti postimi, por e kishe t'mbyllur posten.

  Si fillim du t'marresh mrapsht ate fjalen me te zeza, sepse nuk jam aq i perparum sa ti me perdor robt e shpis neper biseda...

  Nese lexon t'gjitha bisedat qe kemi be bashk ne forum (e ben kollaj sepse jan shum pak), kam qen i drejtperdrejt dhe shum korrekt.

  Nuk gjej arsye per nje degjenerim t'bisedes deri ne ket pik nga ana jote.

  Me t'vertet me vjen keq qe mbrrite ne ket pik.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Duket... hartim e ke bere perseri.
  Tani ti Yes* me thuaj cfare kerkon prej meje (meqenese e nise duke me cituar e keshilluar)... do te te kerkoj falje? Te pranoj qe kisha gabim? Te deklaroj ndonje gje per egon? Cfare do me thuaj dhe do ta bej....

  Kur te flas normalisht jam i bute... kur te flas ndryshe jam egersire arrogante... s'di as une c'te bej me ty... po inat nuk te kam sinqerisht sepse diferencohesh.
  Dmth permend edhe Hegelin e kjo eshte gje e mire se tregon qe je e kultivuar. Dmth nuk je e urryeshme... Po te le nje deshire si xhindi i llampes...


  P.S:
  @fighterme - Shko instalo brenda nje kohe sa me te shkurter nje filter midis segmentit Tru - Anus (gjithmone nese arrin ti diferencosh) edhe eja diskutojme perseri
  U bere ti qe gjithe diten rri tek 'Batutat tek filmat shqiptare' te me flasesh per diferenca? Lol, kete po qe s'e prisja! Ne fakt njerezve si ti qe iu jepet low social value vetem ne forume duhet te jene, pasi jashte perdes se forumit nuk ia dalin dot dhe vijne e hiqen ketu si interesante, gjithmone duke kerkuar attention sigurisht. Nje si ti dyshoj se mund te kete jete te veten. Kalon gjithe diten ne forum e me flet mua per tru? Tani, t'ia fusesh nje xhiro dhe merr oksigjen pak!

 18. #58
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Force-Intruder, tani e kuptova qė kishe tė drejtė me atė tė fillimit fare. Ishte gabimi im qė u nguta, e kam seriozisht. Kėrkoj ndjesė.

 19. #59
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  U bere ti qe gjithe diten rri tek 'Batutat tek filmat shqiptare' te me flasesh per diferenca?
  Nė fakt vetėm kam lexuar te kjo tema dhe nuk kisha ndėrmėnd tė jepja kėshilla.
  Kur fap, mė ra nė sy kjo fjalia.

  "Shokė dhe shoqe tė kolektivit, ju jap fjalėn se do mundohem tė hy mė rrallė tek "Batuta nga filmat shqiptarė"

 20. #60
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Ju pėlqen autokritika apo tė bėj ndonjė mė tė bukur??

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •