Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 77
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Mire e ka Intruder, te ka dhene nje keshille shume te vlefshme, mos merr parasysh idiotesite qe te thuhen ketu.

 2. #22
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Shqiptaret e kane te pamundur si duket qe ti shmangen qofte edhe ne nje teme si kjo menyres harbute te komunikimit. Kete te fundit nuk ka doktor qe e sheron :/
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 3. #23
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Mund ta dime se kush eshte ai qe ka shkruar idiotsi. Jo per ndonje gje por meqenese kemi dhene rekomandimet tona do te ishte mire te na tregonin nese kemi thene ndonje idiotsi.
  Nuk te drejtohej ty mos u shqeteso... ne pergjithesi ata qe e kutpuan reaguan.
  Nese mendon se ka harbuteri ne shkrimet e mia, ndoshta te duhet te rishikosh fjalen ne fjalor.
  Te thuash arrogance do ta pranoja, po ne shumicen e rasteve arroganca ime eshte e justifikuar nga injoranca e bashkebiseduesve.

  Citim Postuar mė parė nga Yes*
  E mirė, si tė thuash ti Intruder, duke qenė se ato qė thua ti janė tė pagabueshme dhe tė padiskutueshme!
  Une nuk thashe gjekundi qe jam i pagabueshem apo i padiskutueshem.
  Ti me dhe nje keshille te pa kerkuar duke kerkuar sqarim e une sqarova pozicionin e postimit tim. Thjeshte mbrojta mendimin tim. Me sa duket nga postimi nuk do te kete mbetur gje tjeter per te thene...

 4. #24
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  S'tė dhashė fare kėshillė, madje as tė citova, thjesht shpreha mendimin tim mbi atė qė lexova mė sipėr qė qėlloi ta kishe shkruar ti, e mė pas ti pastaj m'u kundrejtove, dhe si replikė sėrish shpreha mendimin tim, duke thėnė se nė njė rast kur dikush ėshtė nė hall, dhe e thotė qartė se ēfarė kėrkon: pra kėrkon njė psikolog dhe nėse dikush njeh njė tė tillė, le t'ia rekomandojė.

  Kėtu psikolog ėshtė James, ndėrsa unė pėr vete i dhashė numrin e atij qė sot pėr sot ėshtė mė i miri nė R.SH : E. Dragoti.
  Dhe ti na dole me njė postim aq 'filozofik' (saqė edhe Hegeli do e kishte vėshtirė ta kuptonte lol), mbi njė "vetėvrasje" tė mundshme qė do e presė nga ato qė i thanė ata qė u treguan tė gatshėm ta ndihmojnė, e mė pas po justifikoje veten, sigurisht duke e bėrė kėtė me synim: uljen e tė tjerėve.
  Tė vret sytė, qė edhe nė njė temė si kjo, dikush tė hypė nė podiumin e tė gjithėditurit, dhe tė mos merret me atė qė ka vėrtetė rėndėsi, por gjen rastin tė shprehė egon e tejfryrė duke i konsideruar tė tjerėt si milingona. As arrogancė s'them dot, se arroganca s'i shkon ēdokujt.

  Jo vetėm aq, por njėkohėsisht pretendon me tė madhe: "unė mbrova mendimin tim!" Po tė tjerėt ēfarė bėnė nė kėtė temė? Edhe ata thjesht mendimin e tyre dhanė. E, mė e forta, ti si mbrojtės i mendimit tėnd, duhet ta bėsh kėtė duke u shprehur qė mendimi personal nuk ka vlerė.
  Postuar mė parė nga Force-Intruder
  Ky pohim eshte tejet i parendesishem pasi perben mendim personal.
  Sinqerisht ėshtė groteske, dhe me tė ardhė keq.
  Kurse kjo e bukura fare:
  Postuar mė parė nga Force-Intruder
  Me sa duket nga postimi nuk do te kete mbetur gje tjeter per te thene.
  Thjesht ngaqė je bėre monoton me kėto reagime tė njėtrajtshme qė ke, s'mė nxite dot as pėr replikėn mė tė thjeshtė.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fleur Blanche : 02-04-2012 mė 09:44

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  mir ke ber o jes.. qe i ke treguar kte dragotin..

  e kam degjuar ca her ne tv..
  bukur flet..

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime
  Kete qe ke shkruar

  dikush tė hypė nė podiumin e tė gjithėditurit, dhe tė mos merret me atė qė ka vėrtetė rėndėsi, por gjen rastin tė shprehė egon e tejfryrė duke i konsideruar tė tjerėt si milingona. As arrogancė s'them dot, se arroganca s'i shkon ēdokujt.

  e ke perfaqesuar mendimin besoj te te gjithe anetareve te forumit. E mi se na lodhi ky ketu me menjdjemadhesi qe nuk i shkon. Dhe eshte e vertete qe eshte bere monoton ketu sa po ia japim menjeher nje pushim disa mujor qe te largohet qe ketej. Edhe ai ka nevoje per pushim, edhe ne te pushojme pak prej tij.

 7. #27
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Thjesht ngaqė je bėre monoton me kėto reagime tė njėtrajtshme qė ke, s'mė nxite dot as pėr replikėn mė tė thjeshtė.

  Duket... hartim e ke bere perseri.
  Tani ti Yes* me thuaj cfare kerkon prej meje (meqenese e nise duke me cituar e keshilluar)... do te te kerkoj falje? Te pranoj qe kisha gabim? Te deklaroj ndonje gje per egon? Cfare do me thuaj dhe do ta bej....

  Kur te flas normalisht jam i bute... kur te flas ndryshe jam egersire arrogante... s'di as une c'te bej me ty... po inat nuk te kam sinqerisht sepse diferencohesh.
  Dmth permend edhe Hegelin e kjo eshte gje e mire se tregon qe je e kultivuar. Dmth nuk je e urryeshme... Po te le nje deshire si xhindi i llampes...


  P.S:
  @fighterme - Shko instalo brenda nje kohe sa me te shkurter nje filter midis segmentit Tru - Anus (gjithmone nese arrin ti diferencosh) edhe eja diskutojme perseri

 8. #28
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  S'kėrkova gjė pėr vete nga ti. Dhe s'po flasim pėr raportin tonė forumor, apo pėrshtypjet qė kemi pėr njėri tjetrin. E ēove vetė debatin nė kėtė pikė, se atė qė desha tė them - e kam thėnė.
  Kur ai postim i yti na bėri pėrshtypje tė gjithėve, mendo pak sesi mund ta ketė marrė ai qė e hapi temėn, dhe i cili thjesht po kėrkonte emrin e njė psikologu. Dhe s'ėshtė keq mendoj, se krahas kėsaj t'i thuhet edhe njė fjalė kurajuese, se nė ēaste dėshpėrimi si ai qė hapi temėn, njeriu ka nevojė qė t'i thuhet njė fjalė njerėzore, qė t'i vėrė nė qendėr edhe besimin nė vetvete - qė ėshtė psikologu primar.

  Ta kishte thėnė dikush tjetėr, do e kisha anashkaluar, por nga ti s'e prisja. S'je aq i keq dhe pa ndjenja njerėzore, si kėrkon ta shfaqėsh veten shpesh Ngjan si fallso kėshtu, dhe jo origjinal si je nė t'vėrtetė (s'mė besohet qė e thashė unė kėtė :P)

  P.S: Kam pėshtypjen se do grindemi sėrish tani : D

 9. #29
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Force-Intruder,
  per ty ky shkrimi me poshte...
  lexoje dhe peshoje ēdo fjale sepse ja vlen...


  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Pėrfundimisht, nga gjyqi popullor qė iu bė tė ndjerit, i kryesuar nga trupi gjykues i 2 lekėshave nga trutė tė forumit shqiptar, me provat e marra nga gazeta me emėr prestigjoz, u dha verdikti qė atij qė vdiq: t'i vijė turp, sepse fėmijėt e tij i duan mė shumė kėta kibernetikėt qė as tė vdesėsh dhe tė pushojė shpirti nė paqe s'tė lėnė!

  Tė ngjallni krupėn!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #30
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Sa u gėzua minatori kur pa copėn e mineralit! haha
  Obobo mė futi nė grindje me bashkėbiseduesin. Sa gjė e menēur brrrrrr.... Sa vėshtirė e kanė ta kuptojnė disa se duken tė tepėrt kur futen midis dy personave.

 11. #31
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Sa u gėzua minatori kur pa copėn e mineralit! haha
  Obobo mė futi nė grindje me bashkėbiseduesin. Sa gjė e menēur brrrrrr.... Sa vėshtirė e kanė ta kuptojnė disa se duken tė tepėrt kur futen midis dy personave.
  Solla postin qe t'shihen dy-ftyrat njeheresh....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. #32
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Ėhė, mė demaskove lol.

 13. #33
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Ėhė, mė demaskove lol.
  Un nuk thash gje, ti i the te gjitha vet....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #34
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Ishte analogji e goditur, s'ke ē'i thua. Tė paktėn bėra njė gjė tė mirė, se tė largova nga thashethemosja mbi tė ndjerin, dhe tė dhashė shteg tė mė thashethemosėsh mua! Obobo mė padite edhe te Force-Intruder lol.

  Mirė tė keqen mirė, po ta hapi rrugėn se m'u kujtua tani kėshilla e Volterit.

 15. #35
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Ishte analogji e goditur, s'ke ē'i thua. Tė paktėn bėra njė gjė tė mirė, se tė largova nga thashethemosja mbi tė ndjerin, dhe tė dhashė shteg tė mė thashethemosėsh mua! Obobo mė padite edhe te Force-Intruder lol.

  Mirė tė keqen mirė, po ta hapi rrugėn se m'u kujtua tani kėshilla e Volterit.
  Nuk m'dukesh nga ato qe hap rruge...
  Jo pasi shkrujte ato ne temen tjeter...

  Po mundohem t'kuptoj pse-ne e shkrimeve t'atilla....nese ka nje t'atill...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #36
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Ja edhe ket ku t'shifet hunda...

  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Ėshtė interesante, se kur flet pėr hajvanėt nė pėrgjithėsi, vihet nė fuqi ajo psikologjia e turmės, do vinė njė nga njė tė ngrejnė dorėn. lol

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 17. #37
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Nero, ka mbaru gjoja law? A ve drejtesi hipokrizia?! Ja kam thene me kohe.As 2 pare sben per ate profesion. lol

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Zani qe ka hap temen s'po kupton se c'po ngjet, mos u merzit zano , tema jote sherbeu per larje hesapesh

 19. #39
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Marya hahahaha. U r funny

 20. #40
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  Zani qe ka hap temen s'po kupton se c'po ngjet, mos u merzit zano , tema jote sherbeu per larje hesapesh
  Ose Zani po ndjehet pak mė i ēliruar tani se po mendon qė nuk qėnka i vetmi qė ka nevojė pėr psikologė. lol

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •