Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37

  Pershendetje

  Pershendetje te gjitheve jam Insomia jam 22 vjeq jam nga Kosova studjoj Juridikun
  dhe shpresoj qe do tja kaloj mir me ju.

 2. #2
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Mire se erdhe Insomia90...
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Anėtarėsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,189
  Mire se erdhe Insomi...do te kaloni mirre me ne sepswe edhe ne do te kalojm mirre me ty .
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Falimderit qe te dyve per mirpritje

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Mire se erdhe Insomia,Ulu

 6. #6
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491
  mire se erdhe Insomai( ku e gjete kete emer mi )
  kalofsh po aq bukur sa ne
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Mire se erdhe Insomia,Ulu
  Falimderit Nete po po do ulum sa ti pershendes te gjithe

 8. #8
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,660
  mire se erdhe insomia...
  kalofsh bukur ketu...
  hmmm vec netes i the flm per mikpritjen,eee sa jeni ju kosovaret per njeri tjetrin
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  mire se erdhe Insomai( ku e gjete kete emer mi )
  kalofsh po aq bukur sa ne
  Falimderit edhe nga ana juaj (sa per emrin thjesh mu rrukllise ne koke dhe thash ta veje se deshrioja ta veja emrin time personal po ishte e antarsuare ne forum qysh kohe me pare dhe me rregulloret e forumit nuk lejohet nje gje e tille keshtu qe vura kete ).

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  mire se erdhe insomia...
  kalofsh bukur ketu...
  hmmm vec netes i the flm per mikpritjen,eee sa jeni ju kosovaret per njeri tjetrin
  Falimderit shum tetovare por Netes i shpegova nje cike se do i pershendes te gjithe pastaj do ulem edhe saper nje shpjegime me te hollsishem qytetin e tetoves e kam shum perzemer me pelqen pa mas i pershendes te gjithe tetovaret .

 11. #11
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491
  nejse e gzofsh si me te thirr shkurt se un se maj men kaq te gjate
  po te them mia e ke prob
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  nejse e gzofsh si me te thirr shkurt se un se maj men kaq te gjate
  po te them mia e ke prob
  No problemo !! mundesh edhe ashte te me quash.
  Se kam problem fare.

 13. #13
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338
  Mire se erdhe Insomia, kalofsh kendshem ne ket mes

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga B@Ne Lexo Postimin
  Mire se erdhe Insomia, kalofsh kendshem ne ket mes
  Falimderit B@Ne per mirpritjen

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  mire se erdhe insomia...
  kalofsh bukur ketu...
  hmmm vec netes i the flm per mikpritjen,eee sa jeni ju kosovaret per njeri tjetrin
  tetovare e sheh sa me kultur jena,menjehere arsyetohemi

  Po i ofrova karrigen te ulet,se kishte mbetur kemb si mysafire.

  Insomia mire se erdhe,si e pine kafen

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  tetovare e sheh sa me kultur jena,menjehere arsyetohemi

  Po i ofrova karrigen te ulet,se kishte mbetur kemb si mysafire.

  Insomia mire se erdhe,si e pine kafen
  Me gjithe deshire nje te embel do e pija

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  mir se na paske ardh

  me cil parti je lol?
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Insomia90
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  kauai
  Postime
  37
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  mir se na paske ardh

  me cil parti je lol?
  Falimderit.
  Sa kureshtare qe jem pytja e pare qe behet ne forum per cilen parti je bo bo !! sdua qe te ofendoje po nuk dua te jap as nje detaj me lidhje me kete ju bashkova forumit per asrsje te largohem nga politika qe me ka ardhe ne maje te hundes.
  keshtu qe mos me pyte ne lidhje me politike me te lutem.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  ani bre qiko ani se hajgare lol

  vecse forumi ash tveni i gabum me ju largu politikes lol forumi te afron ma shum
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,624
  mire se erdhe insomia kalofsh sa me bukur ketu
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •