Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 30
 1. #1
  Virtualisht prane jush Maska e AlbanianQT
  Antarsuar
  16-07-2002
  Vendndodhja
  $$town
  Postime
  99
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Exclamation Me ka marr malli..............

  -per ate pallat ku u rrita
  -per ato komshinj aq te dashur qe per cdo gje ishin gati te te ndihmonin
  -per ato shetitje te gjata ne bulevard
  -per shoket e shoqet qe i lash pas
  -per ato lojra qe i luaja kur isha femi: doce kanoce, botash, me peta, koman..etj
  -per te dal me te gjith kushurinjt dhe per tu mbledhur si njehere e nje kohe. Emigrimi na ka ndare ne kontinente te nryshme
  -per ato mesueset/it e shkolles qe na hanin shpirtin me detyra.
  -per ato rrugica e ato rruge

  Me ka marr malli per Tiranen. Me ka marr malli per njecik Shqiperi...
  Our greatest glory, is not in never failing but in rising in each time we fall!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-11-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  38
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  HEY ALBANIAN faliminderit qe me dhe nje shtyse te shkruaj per njeriun tim me te shtrejt qe me ka mbetur. "NENES......... 'SA te dua,SA te adhuroj,SA te deshiroj,Sa me mungon,Sa pergjerohem,Sa hillerohem,Sa enderroj,Sa lotoj vetem te te kem prane..........NENE te te mekoj.
  "Amami"

  Amami per quella che sono
  per i mie discorsi troppo seri
  per la mia mania di schercare
  per la mia assenza di ciambiare
  per le mie lacrime naschoste.....
  amami e acceta tutto di me, ma sopratutto amami perche IO amo TE.

 3. #3
  Virtualisht prane jush Maska e AlbanianQT
  Antarsuar
  16-07-2002
  Vendndodhja
  $$town
  Postime
  99
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Faleminderit ty qe shkrujte. Hajte shfrye dufin sa here te duash..

  Ju te tjeret sju ka marr malli per asnjegje???
  Our greatest glory, is not in never failing but in rising in each time we fall!

 4. #4
  Syjeshiljaa
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  -per ate pallat ku u rrita
  -per ato komshinj aq te dashur qe per cdo gje ishin gati te te ndihmonin
  -per ato shetitje te gjata ne bulevard
  -per shoket e shoqet qe i lash pas
  -per ato lojra qe i luaja kur isha femi: doce kanoce, botash, me peta, koman..etj
  -per te dal me te gjith kushurinjt dhe per tu mbledhur si njehere e nje kohe. Emigrimi na ka ndare ne kontinente te nryshme
  -per ato mesueset/it e shkolles qe na hanin shpirtin me detyra.
  -per ato rrugica e ato rruge

  Me ka marr malli per Tiranen. Me ka marr malli per njecik Shqiperi...


  Me ka marre malli per te gjitha keto dhe me shume per prinderit e mi.
  *I gO wHeRe tHe sPeAkErS aRe bOoMiN' PeOpLe aRe sHrOoMiN' bOdiEs aRe mOviN' rAvErS aRe GrOoViN' tHe bEaTs aRe FLoWiN' gLoWsTiCkS aRe gLoWiN' aNd PeOpLe sHoWiN' hOw tHeY dAnCe tO tHe sOuNdS oF tRaNcE*

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  ceki
  Mosha
  37
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Bravo per temen.Me ka mare malli per te gjithe ata qe kam lene ne SHQIPERI.JU PERSHENDESE TE TEREVE KU JENI TE DASHUR BASHKEATDHETARE.

 6. #6
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Antarsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  35
  Postime
  1,726
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  lime mallin amon mos na e kruani plagen se e kemi te hapur

 7. #7
  apkene... Maska e Arbresha
  Antarsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Unhappy Me ka marr madhi...

  -per ate lagje ku u rrita
  -per ato shoke e shoqe qe une nifja
  -per ato parqe ku shume lojra luejta
  -per ato rrugica qe ne mesin e nates me shoqet u futa
  -per zerin e shopeve kur me therraseshin qe nga ballkoni
  -per gjyshin dhe gjyshen qe me zemer me dojin
  -per Shkoder, Tirane dhe gjithe Shqiptarin.......

  he moj dreq dhe ti...lol.... se munde te shkoj ane and ane deri ne mengjes....si na i kruani kete plage qe kurr nuk po pushon dhimbjen....

  Me respekt
  Arbresha

 8. #8
  Virtualisht prane jush Maska e AlbanianQT
  Antarsuar
  16-07-2002
  Vendndodhja
  $$town
  Postime
  99
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sorry, po mua me ka marr malli vertet..ndoshta vjen dhe sepse sa vjen dhe me mbushet mendja qe sdo kthehem me...
  Our greatest glory, is not in never failing but in rising in each time we fall!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2003
  Vendndodhja
  LONDON
  Mosha
  57
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me ka marr malli shum qe te shoh njerzit e mi qe te shijoj token time qe marr frym lirisht ne vendin tim qe te degjoj qe te flasin shqip se e harruan e ardhmja jon gje qe asht nje e met per ne shqiptaret pra shum kam mall per atdhen qe te shkoj ne shqipri dhe te shuaj mallin tim
  shqiptar kemi lind e ashtu do vedesim te gjith per nje shqiperi te bashkuar

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-02-2003
  Vendndodhja
  England--OXFORD
  Mosha
  35
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me ka marre mali edhe per ata qe nuk i kam dashte me i pa me sy leje per te tjeret qe kam dashur qe zemra me pelcet po nese se me ndimen e Allahut nje dite do ti shof te gjithe
  CA PINE CA DEHEN

 11. #11
  Survivor Maska e Orku
  Antarsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Oqean
  Mosha
  38
  Postime
  981
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  ca pika shiu rane mbi qelq
  befas per ty une ndjeva mall
  jetojme te dy ne nje planet
  shihemi rralle, sa rralle

  freeeezeeee am ma baker
  puts your hands in the air gimme all your money
  cmon folks sjeni as kalamaj qe leshoheni keshtu
  Ndryshuar pr her t fundit nga Orku : 15-05-2003 m 06:01

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  E di per fare me ka mare malli?

  E di per fare me ka mare malli?

  ..per te ngrene si atehere
  buke, djathe(nga djathi yne)
  domate e nje cope kastravec
  (me arome kastraveci)
  apo Fergese me gjize
  me ka marre malli..
  rrobat ne oborr per te ndere,
  kur ka diell edhe ere
  per shetitjen e gjate ne bulevard
  oh, sa me ka marre malli!
  Per te ndjere pak te ftohte dimrit,
  dhe veres per nje gote dhalle
  oh, sa malli me ka marre!
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 13. #13
  i/e larguar Maska e harry
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Europe
  Mosha
  44
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  alba_d ke t drejt lal edhe mu shum m ka mar malli per ushqimin shqiptar.edhe mu me ka marr malli shum per te dal te xhiro e madhe ( bulevardit ) marova per i cik plazh se ktu ne uk vetem shi.

 14. #14
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  ...ej po me lujt futboll mrapa pallatit , me be xhiro me karroc me guzhinjeta, me lujt me kopaca, me lujt me litar una goca...ah ju e keni menjen vetem me henger...
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 15. #15
  LIV
  Antarsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  hahaha...... na shkrive skuthi,

  une sp[o e them per cfare.por doja te isha dhe njehere e vogel fare...te me lusnin te haja!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Ato lojra i kemi harru lal se tani u rritem,ato jane vetem kujtimet e femijeris,pse lu akoma me kopaca ti skutho.?Dukesh se je akoma kalamo lol.Mu me thon te drejten me ka mar malli buk domate e banjo dielli ke liqeni lol
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 17. #17
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  ...po Alba_D,lojen me kopaca e kam pas qejf qamet,kam akoma nje qese te madhe me kopaca dhe koma qe ja kam pas fitu unave te lagjes,biles kam akoma dhe timonin e karroces me guzhinjeta...jane kujtime te bukura nuk harrohen kollaj...
  ...pastaj po ti shofesh kalamajt e sotem asnji nuk e shef tu lujt me kopaca apo me karroc me guzhinjeta e lere fare po te kujtosh lojnat me paketa cigaresh e letra emakizash...sot te gjith i ke duke lujt me playstation...
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 18. #18
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Living_in_Vain
  une sp[o e them per cfare.por doja te isha dhe njehere e vogel fare...te me lusnin te haja!
  ... ... une s'du me henger me,jam bo lluc fare... ...
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 19. #19
  ~*PlaYfuLl*~*Pr|nCeS*~ Maska e Vo|i
  Antarsuar
  14-06-2003
  Vendndodhja
  Analulu:)
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ehhhh per cfare nuk na ka mar malli thonii)
  Me ka mar malli per te gjithaa pa perjashtin por me shume per gjushin tim qe skam per ta pare me kure(
  Te Dua Ty
  ndoshta eshte e kot
  Por si loti ne sy
  nuk te largoj dot
  Por do jete shume vone
  s'ke per te me takuar mua
  Edhe pse ende do te Dua.
  :^xhan

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-06-2003
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  [QUOTE]Postuar m par nga skuthi_vogel
  [B]...po Alba_D,lojen me kopaca e kam pas qejf qamet,kam akoma nje qese te madhe me kopaca dhe koma qe ja kam pas fitu unave te lagjes,.......


  Me kujtove kohen kur vellai im luante me kopaca dhe shkulte komcat e robave. Kur mami donte me veshur dicka e e gjente pa komce.


  Me ka marre malli per ate kenqesi qe ndjenje kur lije oren e mesimit.

  Me ka marre malli per shetitjet ne bulevard ku takoje gjysmen e njerze qe njihje dhe shumica ne rruge te dinin emrin.
  Ndryshuar pr her t fundit nga kerkollogai0000 : 16-07-2003 m 15:38

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •