Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Antarsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  34
  Postime
  583
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me ka marre malli per cdo gje...filloj me familjen..shoqerine..rrugicat ku kam luajtuar qe kur kam qene kolopuce logel fale... per bangen e pare kur shkova ne shkolle...per lotin e pare te derdhur...per buzeqeshjen e pare te dhene....per cdo gje...pa perjashtim...edhe per balten qe na bente te ecnim maje gishtave si balerina ...nga halli...lol..

  Pershendes gjithe ata te lagjes ali demi-rruga elbasanit...miss u guys lotz
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 2. #22
  *Polite* Maska e euphoric^girl
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  beyond^paradise
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ca teme e mire kjo...

  mua me ka marre malli per te gjith...
  po me shume per gjushen kurre shkoja ta visitoja dhe mi mbushte duarte me fruta dhe per nipin tim qe po thuajse e kame rritur une kurre ishte i vogel

  u dua te gjithe muahh*
  I so miss u all :(
  share a smile with everyone, hold a kiss for only one :)

 3. #23
  ToMoRri Maska e Don Zhuan
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  me amoren time:)
  Mosha
  41
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  mu me mungon ohhhhhhhhhh se cme rrane dy pika loti ehhhhhhhh te shkuare te kaluara me ka marr malli qe thoni ju per per kohen kur lozja me top llastiku ene kur ....... e lene fare se po fillova te mallengjehem una ska rrob ne bote te me pushoje(
  Peace
  Why Doesn't The MooN Fly Off InTo SpaCe???

 4. #24
  KoRcArKa E vOgEl
  Antarsuar
  07-02-2003
  Vendndodhja
  Heaven
  Mosha
  35
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O Zot per ca me ka mare malli?! Me mire te pyesini per ca sme ka mare se per te mare per cdo gje me ka mare. Me ka mare malli per familjen time,shoqet, kushurirat. Me ka mare malli te shof nje her rruget e Korces qe nga sporti deri lart fare. Te ngjitem nje her lart ne morave gjithashtu per xhirot nga parku qe dilnim cdo nate. Sic tha dhe Alba te ha buke me djathe e me domate. Por me shume se cdo gje te shkoj nje her ke varri i gjyshit qe se kam pare ku e kane vene.
  Never kiss a guy with eyes of brown,he will kiss once and let you down! But kiss a guy with eyes of blue,he will kiss you once and ask for two....

 5. #25
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Ah malli......................s,po flas dot me falni !

 6. #26
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me ka marr malli per njerzit dhe shoqerin time.
  Me ka marr malli te te luaj me topa bore si dikur tek hyrja e shkolles.
  Me ka marr malli per nje komshi timin qe gjithmon me bente me turp rruges ndonse as 12 vjec nuk eshte tani.
  Me ka marr malli per pikniket qe beja me shkollen ne malin e Gjalicen.
  Me ka marr malli per mezuesit kur me thonin Vajza e mesueses.
  Me ka marr malli per Drinin e Kuksit.
  Oooooohhhhhh me ka marr malli shume me ka marr ne dhomen time nuk mbaj me kalendar se do shkoj ta shuaj kete mall.

  Me ka marr malli per Kuksin.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Antarsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Kor
  Mosha
  37
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  cfare te thuash me pare ketu, kjo mbase mund te mbante kampion si tema me prekese e ketij forumi te madh diskutimesh...
  nejse as une si shume parafoles nuk mund te permend asgje se jane dhembka...
  kam mall te shoh edhe nje here shume shume shume gjera, nuk e di...
  MtrX ubicumque felix

 8. #28
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Kur jetoja ne greqi se ndjeja shume mallin.po ketu ne amerike,qenka i padurueshem.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 9. #29
  I be there when u ....... Maska e brazili
  Antarsuar
  21-06-2003
  Vendndodhja
  London
  Mosha
  39
  Postime
  58
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kurse mua sme le asnje kujtim te mir .me perpara komunizmi
  dhe tani pa drita pa uje ,dy jav ndenja ne shqiperi dhe pritja orarin ujtit per te bere nje dush ,kjo eshte dhe shqiperia jone
  qe ne e duam fort!
  Proud To Be Rreshens

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: M ka marr malli pr ..

  Citim Postuar m par nga kolombi Lexo Postimin
  Kur jetoja ne greqi se ndjeja shume mallin.po ketu ne amerike,qenka i padurueshem.

  Me se e vertet. Kur isha ne evrope sidomos aty afer sikur ste bente pershtypje po ktej eshte ndryshe.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •