Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

  [spoil][/spoil].........mbeshtjellese?

  a ku e di une si quhet ne shqip

  A mund ta jepet mundesia e perdorimit te ketij bb-code ne forum? eshte shume e dobishme sidimos kur flitet per biseda/shkrime te gjata ne forum.

  si edhe per fotografira


  e ben qe te zej me pak vend, e fshehn shkrimin  spoil ose spoiler*
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 19-03-2012 mė 02:09

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  po? jo? ide koti? e mire?

  ka burra ketu apo ska?

 3. #3
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Ne vend te kesaj une do isha per "+ Noise" function ku antaret e thjeshte do vleresonin negativisht postimet qe nuk ju pelqejne nga antaret te tjere. Keshtu dhe kjo nje mundesi per te eleminuar konfliktualitetin mes gojekeqinjeve te forumit.

  Spoil, per mendimin tim eshte shume akademike per te funksionuar ne forumin shqiptar. (Mendimi im personal)
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Scion Lexo Postimin
  Ne vend te kesaj une do isha per "+ Noise" function ku antaret e thjeshte do vleresonin negativisht postimet qe nuk ju pelqejne nga antaret te tjere. Keshtu dhe kjo nje mundesi per te eleminuar konfliktualitetin mes gojekeqinjeve te forumit.
  kjo do ishte mire sikur te ishin te tere njesoj, por ketu kemi te bejme me njerez.
  me njerez qe kane mendime dhe pelqime te ndryshme

  cfare nuk pelqen ti, mund ta pelqej une ose dikush tjeter. Tani perse mos pelqimi i x anetar nga anetaret y te ndikoje tek anetaret z?
  per kete ke listen e injorimit si edhe reputacionin.

  Nese nuk do te lexosh cfare shkruan anetari x, fare e lehte, fute ne listen e injorimit.

  kerkoj ndjese nese e kam keqkuptuar kete "+ Noise"

  Spoil, per mendimin tim eshte shume akademike per te funksionuar ne forumin shqiptar. (Mendimi im personal)
  spoil eshte shume akademike? hera e pare qe e degjoj kete.
  Mund te me thuash si eshte akademike?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •