Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  2,222
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  A po punohet me grushtin e hekurt ndaj historianeve

  Kam nji pyetje per stafi e forumit shqiptar.
  -Pse jan perjashtu nga forumi shqiptar, antaret me emen:
  1-Land
  2-marrison
  3-mallakastrioti
  4-Iliri
  5-orioni
  6-Pasiqė
  7-Alfeko
  8-Sukaruku etj
  E shum te tjer ,ku shumica nga keta kan qen dhe udherrefyes per historin epopullit shqiptar, e qe tash po tentohet permes hoxhollareve te shpjegohet historia e popullit shqiptar si Qlirimi i konstantinopelit,dhe te behet hajgare me historin e popullit ton ,duke i servuar lloj lloj epitetesh prej ma te ndryshmeve ,po ashtu dhe duke i afruar shqiptareve lloj lloj qlirimtari ,prej arabistanit ,mongolis ,turkmenistanit e deri tek "qlirimtaret" tjer sllavet dhe timoridet ,qe na e paskan liru Illyrin prej "anmiqeve"siq eshte Dardania ,Delmatia dhe mbreterive tjera Illyre.FLM
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=141693
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sharri-Liburna : 16-03-2012 mė 22:31
  Zhduku nga tokat Arbrore, qelbesira Aziatike

 2. #2
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,172
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime
  Nese jane perjashtu..., sigurisht qe e kane merituar.
  Nuk mund te perjashtohesh pse je tifoz i nje apo i nje tjeter skuadre..., por per fjalor te piset, kur hapurazi mungon ne seriozitet, ofendon gjithnje, hapurazi mban qendrim armiqesor kunder vendit tend,
  ben reklam forumeve te tjera, ben thirrje per zhihad e kryqezata, por gjithsesi keto aspekte duhet te verifikohen disa here rrjesht, pasi jepen disa paralajmerime...
  Mua me shume do te me shqetesonte fakti, perse shqiptaret ende nuk merren vesh me fjale dhe mbi te gjitha rrespekt midis tyre...?! Perse duhen marra masa drastike, si perjashtimet, gjithnje nese eshte e vertete qe jane perjashtuar..., pasi nuk i di statistikat.
  Ndonje prej emrave qe shkrojte me lart, disa here kam patur rastin te verej fjalor jo te hijshem, por qe te gjithe kane momente debulese...
  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 3. #3
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Eshte thene me dhjetra heqe qe stafi forumit nuk jep arsye dhe shpjegime mbi perjashtimin e anetareve te caktuar. Nese je i interesuar mbi to, drejtohu personalisht ne emailin e atyre qe ndodhen ne listen e ngritur.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •