Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4

Tema: Ndihme

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Ndihme

  Si mund te instaloje kameren (kemer e thjeshte nga jashte kompjuterit), dhe skypen ne nje kompjuter me mac (apple) e kem shume te nevojshme

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime
  per te instaluar skype , majafton te hapesh kete link http://www.skype.com/intl/en-us/get-...mputer/macosx/ pastaj kliko te download skype ,mbasi download te ket perfunduar mund ta instalosh.

  per sa i perket kameres , ka 1000 lloj te ndryshme , specifiko medelin.
  jo te gjittha webcam punojn me mac
  Evalt T

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Jam dakort, por nuk di si te shikoj ne program se a e kam kamren sikur tek windowsi device manager.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime
  thjesht...
  mbasi te kesh instaluar skype, hape bej login.
  hap setting, dhe duhet te gjesh opcinin e webcam .
  nese eshte instaluar vet ne menyr automatike do te shfaqet video,
  nese nuk del asgje do te thot se webcam nuk eshte instaluar, pra mungon driver
  Evalt T

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •