Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 134
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

  Aparat Fotografik

  Kam deshire te blej nje aparat fotgrafik te mire.
  Mund te me jepni keshillat tuaja se une se kam idene cfare lloji te blej.

  Buxheti: aty tek $1000, mbase i shtoj edhe 200

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  une kam canon t2i eshte i mire do rekomandoja t3i per ty
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e taku72
  Anėtarėsuar
  23-11-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  115
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  canon eos 550d me nje objektiv 18-135

 4. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga taku72 Lexo Postimin
  canon eos 550d me nje objektiv 18-135
  . Ku e di ti qe ky eshte me I miri?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  bleje ni Iphone eshte e ne miri,
  eshte computer mund te besh foto por edhe mundesh te telefonosh me te
  hehehehehe

 6. #6
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  sot per sot duhet pik separi te blesh Photoshop cs5 e pastaj aparatin fotografik nuk ka rendesi aparati fotografik ne ditet e sodit
  edhe njeher Photoshop cs5 eshte fotokamera me e mira

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e taku72
  Anėtarėsuar
  23-11-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  115
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  . Ku e di ti qe ky eshte me I miri?
  nuk them qe eshte me i miri por me e rendesishem eshte objektivi dhe varet per ca do ta perdoresh

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hillirian-zo Lexo Postimin
  bleje ni Iphone eshte e ne miri,
  eshte computer mund te besh foto por edhe mundesh te telefonosh me te
  hehehehehe
  kam iphone

  3S lol, mund te marr edhe 4s nese dua, por nuk me nevojitet
  jam i kenaqur me kete qe kam

  Citim Postuar mė parė nga Hillirian-zo Lexo Postimin
  sot per sot duhet pik separi te blesh Photoshop cs5 e pastaj aparatin fotografik nuk ka rendesi aparati fotografik ne ditet e sodit
  edhe njeher Photoshop cs5 eshte fotokamera me e mira ; )
  haha, te drejte ke per photoshop por vertet mendon se do lodh nervat me photoshop une? pastaj kush meson photoshop

  Citim Postuar mė parė nga taku72 Lexo Postimin
  nuk them qe eshte me i miri por me e rendesishem eshte objektivi dhe varet per ca do ta perdoresh
  po natyre, pune festash, fotografi familjare e gjera te tjera....mbase ndonje modele

  si puna e kesaj ;-)

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 08-03-2012 mė 20:27

 9. #9
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hillirian-zo Lexo Postimin
  bleje ni Iphone eshte e ne miri,
  eshte computer mund te besh foto por edhe mundesh te telefonosh me te
  hehehehehe
  iPhone eshte iPhone e camera eshte camera. Bej hehehe prape tani. Lol. Ca katnare bien ne iPhone dhe kujtojne se do ndryshojne boten me te!

 10. #10
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  thirst did you ask for my permission before you put my foto ne ket teme:P

  T-man canon ose nikon jane te mire shko tani edhe bli camera mjaft pyete
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  thirst did you ask for my permission before you put my foto ne ket teme:P

  T-man canon ose nikon jane te mire shko tani edhe bli camera mjaft pyete : )
  e di qe keto jane te mira por ke nga keto te mare dhe cilin aparat


  jo, harrova hahaa, me fal
  kur do te nxjerr perseri?

 12. #12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  e di qe keto jane te mira por ke nga keto te mare dhe cilin aparat


  jo, harrova hahaa, me fal
  kur do te nxjerr perseri?
  shko ne amazon edhe kerko per te dy brands ke me qindra reviews nga profesionist te ndihmon une zgjodha canon sepse per everyday life ishte me e mire/simple .
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  shko ne amazon edhe kerko per te dy brands ke me qindra reviews nga profesionist te ndihmon une zgjodha canon sepse per everyday life ishte me e mire/simple .
  ne rregull

  tani me dergon ndonje check ?

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e taku72
  Anėtarėsuar
  23-11-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  115
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  kam iphone

  3S lol, mund te marr edhe 4s nese dua, por nuk me nevojitet
  jam i kenaqur me kete qe kam


  haha, te drejte ke per photoshop por vertet mendon se do lodh nervat me photoshop une? pastaj kush meson photoshop  po natyre, pune festash, fotografi familjare e gjera te tjera....mbase ndonje modele

  si puna e kesaj ;-)

  per pejsazhe perdoret objektiv tjeter dhe pper ambjente te mbyllura nje tjeter pa llogaritur suportin e baterive apo flashin

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  ne rregull

  tani me dergon ndonje check ?

  I am broke as a joke!!! Moto: If its free, is for me :P ahahah

  p.s: nuk mundem te ndihmoj finnacially good luck getting a camera ahahahah

  btw: emigrantet ilegal nuk mund te cash check ne usa ste ben pune check lol
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga taku72 Lexo Postimin
  per pejsazhe perdoret objektiv tjeter dhe pper ambjente te mbyllura nje tjeter pa llogaritur suportin e baterive apo flashin
  po do e marr me vete ne shqiperi
  do bej si fotograi natyrore dhe keto ne shtepi
  por me teper jashte (natyrore)

  cfare lesni thu ti e cfare aparati? :=)

  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  I am broke as a joke!!! Moto: If its free, is for me :P ahahah

  p.s: nuk mundem te ndihmoj finnacially good luck getting a camera ahahahah

  btw: emigrantet ilegal nuk mund te cash check ne usa ste ben pune check lol
  o rezi buburrezi
  te hengsha mu tek veshi

  dergoje ti njehere se merrem une me cashing

  a nuk the qe punon me me tregti armesh
  ke pare ti, ke
  te me blesh dhe mu biles
  si your pesonal servant hahahaha

 17. #17
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  dergoje ti njehere se merrem une me cashing

  a nuk the qe punon me me tregti armesh
  ke pare ti, ke
  te me blesh dhe mu biles
  si your pesonal servant hahahaha[/QUOTE]

  te kisha nuk punoja. Nuk merrem me tregti armesh bej pune te ndershme. Kompania ku une punoj shet/prodhon/assembly pjese qe perdoren per projekte speciale per departamente speciale. Me shume detaje nuk mund te them tani ti je i zgjuar vet kuptoje
  I LOVE GOD

  j&g

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  te kisha nuk punoja. Nuk merrem me tregti armesh bej pune te ndershme. Kompania ku une punoj shet/prodhon/assembly pjese qe perdoren per projekte speciale per departamente speciale. Me shume detaje nuk mund te them tani ti je i zgjuar vet kuptoje
  ti ke dhe punon te kesh akoma me shumel. u greedy jew ju

  jo, sjam i zgjume, fol ne detaje

  po pra, ben pune special, per gjera speciale,. prodhime speciale, me siguri edhe pagesa eshte speciale

  donation, bameiresi Rezi...e di qe kjo fjale nuk eshte ne fjalorin tuaj por do ishte mire sikur ta mesoje tani............sa po me dhemb koka kur mendoj sa do me shkojne pushime, me 100 mendje e kam te shkoj apo mos te shkoj lol

 19. #19
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  ahaha kompesimi nuk eshte keq jo por edhe life style e kam pak expensive nuk ngelen kursime:P Je tax exempt ti qe te bej donation???? Nese jo ateher jo nuk bej donation no benefit/tax write off for me .

  I am sorry to inform you that your donation application has been denied due to the wealth that you currently possess.


  ahahahahahahhah
  I LOVE GOD

  j&g

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  ahaha kompesimi nuk eshte keq jo por edhe life style e kam pak expensive nuk ngelen kursime:P Je tax exempt ti qe te bej donation???? Nese jo ateher jo nuk bej donation no benefit/tax write off for me .

  I am sorry to inform you that your donation application has been denied due to the wealth that you currently possess.


  ahahahahahahhah
  sigurisht qe ngelen, bej nje sakrifice te vogel per mua, mos mer makina te reja me qera
  ble te vjetra me pak leke
  have me manaxhe your finances for a year lol


  jam jam tax exemt, vetem dergo ti

  rezi the jew/indian

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •